18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witamy w Wisconsin

Stefan213 • 2013-04-07, 15:35
Terrorysto i kryminalisto,uważaj na obywateli.

Angielski poziom dziecko.

BigDaddyD

2013-04-07, 18:29
Hahahah możecie sobie popatrzeć na tą tablicę i pomażyć...

raper900

2013-04-07, 18:30
@up rze co?

Sz...........ik

2013-04-07, 18:53
panowie gdybym ja miał broń to już by parę osób gryzło piach, a na końcu ja

Loaloa

2013-04-07, 19:34
Pomysł z uzbrojeniem po zeby polactwa nie jest taki zły. Powybijaliby się sami, potem tylko przyjść i zbudować jakąś fajną cywilizację.

tomek2302

2013-04-07, 19:57
kazdy sadol powinien miec bron...winceej na hardzie bylo by filmikow

je...........ę

2013-04-07, 20:02
zróbmy z Polski amerykę,dajmy dzieciom broń!!

bz...........ue

2013-04-07, 20:28
SadystycznyRoman napisał/a:

W Polsce też powinien być łatwiejszy dostęp do broni. I tak każdy kto chce kogoś zabić tą broń załatwi, a tak to to przynajmniej broń byłaby zarejestrowana i można by łatwiej namierzyć zabójcę po łuskach czy też pociskach jeżeli zakupiłby ją legalnie.




Hahaha, dobre!

Proximate

2013-04-07, 21:01
I każde słowo z dużej litery, WTF?

Pajacu

2013-04-07, 21:08
SadystycznyRoman napisał/a:

W Polsce też powinien być łatwiejszy dostęp do broni. I tak każdy kto chce kogoś zabić tą broń załatwi, a tak to to przynajmniej broń byłaby zarejestrowana i można by łatwiej namierzyć zabójcę po łuskach czy też pociskach jeżeli zakupiłby ją legalnie.



Chyba cię popie**oliło.

q800

2013-04-07, 21:26
"W Polsce to by się wszyscy pozabijali tą bronią, w USA to ma sens bo tam od zawsze można było ją mieć i jest inne nastawienie."

Skąd niby takie "wnioski"?
A poza tym to w Polsce masz właśnie ten mityczny "powszechny dostęp do broni" (sk***iel, który wymyślił to durne pojęcie powinien pierwszy wyłapać na cyce). Każdy pełnoletni obywatel może posiadać broń palną bezpozwoleniową lub wystąpić o pozwolenie. I większość w tej chwili dostaje, poza katowicami, gdzie milicyjni urzędnicy jeszcze nie zrozumieli, że prawo jest do przestrzegania, nie łamania.

wściekły_koleś

2013-04-07, 21:28
Też uważam, że broń w Polsce jest niepotrzebna.Rozumiem wiatrówki,bądź szkolenia w szkołach w razie wybuchu wojny dobrze wiedzieć "jak to się je" ,bądź na strzelnicy jeśli komuś przyjdzie taka chęć ale jak na dzień dzisiejszy nie widze sensu dawać ludziom broni z OSTRĄ amunicją, już prędzej jakiś paralizator ewentualnie szprej pieprzowy.I ch*j, że byłaby zarejestrowana skoro,któryś z Twoich bliskich juz, by nie żył...i co posiedzi,poopie**ala sie.Sami zakladacie tematy o nierównościach "wiezienie-szpital", jeśli polskie więzienie byłoby takim guantanamo To nie ma problemu ale znam jednego recydywiste, który sam się nie zmienil wiadomo jakieś zgrzyty mial ale nie było tam jakiś konkretów wieszania czy ki ch*j.

@q800
Dostałeś mandat za picie piwa?

q800

2013-04-07, 21:38
lol. Kto ci niby da broń? Przecież to kosztuje... i musisz sobie sam na to zarobić
Ja mam broń. Zapisałem się do klubu o charakterze kolekcjonersko sportowym, zrobiłem patent strzelecki, dostałem automatycznie licencje zawodnika PZSS, złożyłem wniosek, miałem badania, wywiad środowiskowy, zapłaciłem opłatę skarbową, kupiłem szafę i z pocałowaniem rąsi dostałem kwit i promesy na 5 szt sportowych i 10 kolekcjonerskich. W tym tygodniu jadę odebrać Garanda i kałacha + kilkaset sztuk amunicji do obu. I takich jak jak już wielu jest. Co ty uważasz, to możesz sobie uważać.

O karabinie CP Enfield p53 i Colcie Walkerze to już mi się nawet nie chce mówić, bo po to idzie się do sklepu z dowodem i mówi "o, tego tam poproszę".

BigDaddyD

2013-04-07, 23:38
q800 napisał/a:

lol. Kto ci niby da broń? Przecież to kosztuje... i musisz sobie sam na to zarobić
Ja mam broń. Zapisałem się do klubu o charakterze kolekcjonersko sportowym, zrobiłem patent strzelecki, dostałem automatycznie licencje zawodnika PZSS, złożyłem wniosek, miałem badania, wywiad środowiskowy, zapłaciłem opłatę skarbową, kupiłem szafę i z pocałowaniem rąsi dostałem kwit i promesy na 5 szt sportowych i 10 kolekcjonerskich. W tym tygodniu jadę odebrać Garanda i kałacha + kilkaset sztuk amunicji do obu. I takich jak jak już wielu jest. Co ty uważasz, to możesz sobie uważać.

O karabinie CP Enfield p53 i Colcie Walkerze to już mi się nawet nie chce mówić, bo po to idzie się do sklepu z dowodem i mówi "o, tego tam poproszę".



Od kiedy w Polsce można kupić "kałacha" legalnie :roll: ?

Bambucherro

2013-04-07, 23:59
a gdzie Cederowa Górka ?