18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witamy w germanii

~Velture • 2023-09-13, 12:51
Cytat:

Myślisz, że kim jesteś, człowieku? Nie pozwala się innym wchodzić od przodu, tylko bezpośrednio od tyłu. Idę, idę z Bogiem, mój przyjacielu. A jeśli idę z Bogiem, idę z Bogiem. Zrozumiałeś mnie? Prowokujesz mnie. Prowokujesz mnie. Prowokujesz mnie. Prowokujesz mnie. Po prostu mnie prowokujesz. Pozwalasz innym wejść od tyłu i zabierasz ostatnie 3 € z mojego chleba. Co mam [niezrozumiałe] cały dzień? Codziennie walczę o chleb. Ty mały sukinsynu. Płacę 2 €, nie więcej. Bo mam do nich prawo. Idź się pie**olić [niezrozumiałe].



Z mojego automatycznego tłumacza audio a jak ktoś zna lepiej niech wstawi co te inzyniery i filozofy krzyczały agresywnie.


Hexe78

2023-09-13, 13:15
ciekawe czy u nas też by tak darł mordę .....

~Velture

2023-09-13, 13:20
Hexe78 napisał/a:

ciekawe czy u nas też by tak darł mordę .....



U nas Ukry tak drą mordy i zwrócenie im uwagi jest uznawane za oznakę ksenofobii względem biednych 20-40 letnich sprawnych fizycznie mężczyzn. Potem się okazuje, że to nie ukry ale gruzini bo mieli lewe gruzińskie paszporty aby nie iść w kamasze na ukrainie.

SizzleMyDizzle

2023-09-13, 13:28
myślałem że murzyny są przyzwycajone do robienia dystansów i to boso czy w sandałach a temu się wygody zachciało, skandal!

lukas_21221

2023-09-13, 13:34
Hexe78 napisał/a:

ciekawe czy u nas też by tak darł mordę .....



U nas ukry tak drą swoje roszczeniowe pyski. Wystarczy

bigoslaw_lyzka_von_wood

2023-09-13, 13:36
u Nas wyborcy PiSu - drą ryja o wszystko.
Niedługo nazwą krainę nad Wisłą: DEJlandia.

Nazhir

2023-09-13, 13:38
~VeIture napisał/a:

U nas Ukry tak drą mordy i zwrócenie im uwagi jest uznawane za oznakę ksenofobii względem biednych 20-40 letnich sprawnych fizycznie mężczyzn. Potem się okazuje, że to nie ukry ale gruzini bo mieli lewe gruzińskie paszporty aby nie iść w kamasze na ukrainie



dokładnie - śmiejemy się z Niemców, że dali sobie zrobić z kraju Murzynowo, a u nas dzieje się dokładnie to samo. Socjal dla Ukraińców, robota dla Ukraińców, nie wolno złego słowa o nich powiedzieć. A to dopiero początek, bo są u nas zaledwie od roku, Za 5-10 lat u nas będzie gorzej niż w Szwecji, czy Niemczech.

lukas_21221

2023-09-13, 13:39
Nazhir napisał/a:

dokładnie - śmiejemy się z Niemców, że dali sobie zrobić z kraju Murzynowo, a u nas dzieje się dokładnie to samo. Socjal dla Ukraińców, robota dla Ukraińców, nie wolno złego słowa o nich powiedzieć. A to dopiero początek, bo są u nas zaledwie od roku, Za 5-10 lat u nas będzie gorzej niż w Szwecji, czy Niemczech.



Dokładnie. Dzisiaj ide z rana przez miasto i co pierwszw słyszę? Ukrów

Siwyadam

2023-09-13, 16:04
Coś tam po murzyńsku strasznie nie wyraźna gadka, murzyn chcę 2 euro. Chyba bilet w automacie kosztował 3e, on włożył 5 i 2 euro mu nie wydał automat. Kierowca autobusu nie odpowiada za ten automat i nie ma pieniędzy, kazał mu wysiąść, a brudas się bulwersował, że kierowca nie ma racji.

mesjans

2023-09-13, 16:42
Przeczytałem najpierw tłumaczenie potem patrze na nieodpalony film i widzę dwie baby, pomyślałem że dwie k***y się kłócą w autobusie która daje od przodu albo od tyłu i za ile.

Janko

2023-09-13, 18:49
Bardzo dziwna sytuacja Bambo zapłacił za bilet autobusowy oni przecież nie kupują biletów

Bo im się wszystko należy za darmo

hlavaa

2023-09-13, 19:04
Tak to jest z tymi z jedną nogą, tylko pretensje i wymuszanie. :mrgreen:

0dbytBiskupa

2023-09-13, 19:12
VeIture napisał/a:

U nas Ukry tak drą mordy i zwrócenie im uwagi jest uznawane za oznakę ksenofobii względem biednych 20-40 letnich sprawnych fizycznie mężczyzn. Potem się okazuje, że to nie ukry ale gruzini bo mieli lewe gruzińskie paszporty aby nie iść w kamasze na ukrainie.


Odleciałeś człowieku. Teraz już uwierzysz we wszystko.

Critical_Mass

2023-09-13, 19:29
Po akcencie i głosie wnioskuję- Murzyn . Żodyn sie nie spodziewał. Żodyn.

0dbytBiskupa

2023-09-13, 19:37
Critical_Mass napisał/a:

Po akcencie i głosie wnioskuję- Murzyn . Żodyn sie nie spodziewał. Żodyn.


Raczej Arab, ewentualnie Turek.