18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witamy w germanii

~Velture • 2023-09-13, 12:51
Cytat:

Myślisz, że kim jesteś, człowieku? Nie pozwala się innym wchodzić od przodu, tylko bezpośrednio od tyłu. Idę, idę z Bogiem, mój przyjacielu. A jeśli idę z Bogiem, idę z Bogiem. Zrozumiałeś mnie? Prowokujesz mnie. Prowokujesz mnie. Prowokujesz mnie. Prowokujesz mnie. Po prostu mnie prowokujesz. Pozwalasz innym wejść od tyłu i zabierasz ostatnie 3 € z mojego chleba. Co mam [niezrozumiałe] cały dzień? Codziennie walczę o chleb. Ty mały sukinsynu. Płacę 2 €, nie więcej. Bo mam do nich prawo. Idź się pie**olić [niezrozumiałe].



Z mojego automatycznego tłumacza audio a jak ktoś zna lepiej niech wstawi co te inzyniery i filozofy krzyczały agresywnie.


arturgta

2023-09-13, 20:06
Arab, na koncu mówi Fick dich! Ya kelb (ty psie)

skalka1973

2023-09-13, 20:09
Rozumierm ze hilter sie w grobie przewraca , ze murzyn o imieniu Hans coś chce w języku dość przez nas nielubianym....

Black_Hole

2023-09-13, 20:23
sram na upaincow i ich wyimaginowane banderowskie pseudo panstewko.... *bagno.

krolik900

2023-09-13, 21:05
:-D

Po pierwsze nie mužin a arab po akcencie maroko liban te okolice.wk***il sie bo musial wsiazc z przodu i kupic bilet bo w niemczech jak kierowca nie otworzy drzwi z tylu to musisz z przodu okazac bilet.mieszkam w DE i takie sytuacje to normalka wszystkie smotruchy pokrzywdzone i drą ryje bo za mało dostają.Pozatym jak jezdze do Pl to zawsze autem ale ostatnio po nastu latach jechalem w PL pociagiem i bylem w szoku dziewczyny z glebokimi dekoltami w mini badz krotkich spodenkach i spokoj nic sie nie dzieje w DE w najlepszym wypadku skonczylo by sie macanką.

Musashi_Miyamoto

2023-09-13, 22:38
A Helmuty jakie uśmiechnięte siedzą jak by w Bingo grali tylko by tym razem nie wygrać... oczywiście barwa głosu dość znana z lekką domieszką chrypki bo agresywne musimy lubią być na cyklu. Palić nie wolno, pić nie wolno ale Mohamed nie wiedział że na cyklu można być...

krzylo

2023-09-14, 00:00
Wejdzcie sobie na google maps i zobaczcie, co sie dzieje pod polska ambasada w Nigerii. Pod zadna inna, tylko pod Polska.
MSZ wyniosl proceder zalewania Polski tym chlamem na nowy poziom. Sprzedaja wizy kazdemu, kto zaplaci. Afera ostatnio nabiera rozglosu.

Kot_Schrodingera

2023-09-14, 00:55
U nas będzie jeszcze gorzej, polaczki w każdym wieku będą dostawać po mordach za to że się krzywo spojrzą, od ukrów murzynów ciapatych

gabriel0

2023-09-14, 01:40
Rewolucja przemysłowa klausa szwaba idzie w najlepsze. Każdy kraj w europie ma już swoich uchodźców. Teraz się dopiero zacznie.

neo001

2023-09-14, 02:55
0dbytBiskupa napisał/a:

Odleciałeś człowieku. Teraz już uwierzysz we wszystko.



Co najwyżej wytrzeźwiał, bo pisze jak jest lewaczku.

dżonyłojlker

2023-09-14, 14:13
0dbytBiskupa napisał/a:

Odleciałeś człowieku. Teraz już uwierzysz we wszystko.



Czyli wolisz wersję TVP - "Policja ustaliła, że 5 osób było obywatelami Gruzji"

Wersja prawdziwa, której nie można publikować - Policja ustaliła, że z grupy 12. ukraińców, 5. miało lewe papiery.

Wiewór

2023-09-16, 11:40
~VeIture napisał/a:

U nas Ukry tak drą mordy i zwrócenie im uwagi jest uznawane za oznakę ksenofobii względem biednych 20-40 letnich sprawnych fizycznie mężczyzn. Potem się okazuje, że to nie ukry ale gruzini bo mieli lewe gruzińskie paszporty aby nie iść w kamasze na ukrainie.



Lewe wizy i paszporty to polska specjalnosc.

OnucaSsie

2023-09-16, 20:59
~VeIture napisał/a:

U nas Ukry tak drą mordy i zwrócenie im uwagi jest uznawane za oznakę ksenofobii względem biednych 20-40 letnich sprawnych fizycznie mężczyzn. Potem się okazuje, że to nie ukry ale gruzini bo mieli lewe gruzińskie paszporty aby nie iść w kamasze na ukrainie.



Co ty k...a pie**olisz onuco?