18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witamy w cyrku Covidowskim

AndyDy • 2021-03-03, 10:25
Graj, słuchaj, muzyka to najlepsze lekarstwo.... :D


skywalker75

2021-03-03, 16:00
JaTylkonaChwile napisał/a:

zaraz zleca sie zjeby covidowskie (ktorych mamusie i tatusie dostaja dodatki za nieprzyjmowanie pacjentow i leczenie przez telefon) i beda udowadniac, ze to co na tym filmiku ma sens...
zaczna opowiadac historie (z pierwszej reki) jak to dziennie wywozi sie 200 cial pacjantow covidowych a przyjmuje 100 nowych i tak juz od meisiecy (ch*j ze matematyka sie nie zgadza) beda opowiadac o tym jak zamiast pluc ludzie maja kamienie, szyszki i kilo cementu... ale ja sie nie dziwie - jakby moja mamusia zaczela przynosic do haty po kilka stowek wiecej albo nawet kilka tysiecy a na dodatek by robila polowe swojej pracy - tez bym pie**olil farmazony i opowiadal bajeczki. Hajs musi sie zgadzac.



Ja pie**olę ale was łatwo strollować

:roll:

Cz...........as

2021-03-03, 16:17
Mirek19850509 napisał/a:

Obostrzenia tylko kumulują nawroty wirusa ,jest to celowe by były pseudo fale ,na których można się obłowić ,bez tego już dawno by każdy przechorowal unarlbo by 40000 tyśi słabszych i by było po andemi w 3 miesiące



Chyba nie za bardzo u Ciebie z logicznym myśleniem.

Prof._Kot_Budd

2021-03-03, 17:19
A ja właśnie przechodzę covida i nawet na zwolnieniu nie jestem - bo pracuję zdalnie na umowie o dzieło :kloc: Najgorsze w tej chorobie jest to, że można wpie**olić coś nieświeżego z lodówki i nie wyczuć dymu jakby się coś jarało. No i umysł też taki jakby "nieświeży", mniej bystry i wk***iony, trochę jak :niggasmile:

sa...........el

2021-03-03, 18:07
Lololoney napisał/a:

Ja bym się radził uspokoić, bo przypuszczam, że ten filmik to trolling, albo zrobiony dla jaj... Już pomijając absurdalność takiego rozwiązania, wynikającą z tego, że muzycy nie słyszą siebie nawzajem, przez co takie próby nie mają żadnego sensu, bo każdy gra sam dla siebie, to w rzeczywistości granie w dobie pandemii wygląda tak:
(lapmpy UV, jakby ktoś nie załapał)



Tak, tak, to też trolling. Grają z nut, więc wystarczy, ze będą trzymać tempo z dyrygentem, muzyku od 7boleści, myślisz, że każdy słyszy siebie nawet bez tych pudeł z końca sali, 30 osób dalej? Zauważyłem, że ludzie nie potrafią zaakceptować, że robi się ich w ch*ja i wszystko nazywają fake news, albo trolling, co jest w istocie faktem. Ale co zrobić z plebsem, skoro można mu wmówić przez 2tys lat, że ktoś zmartwychwstał po 3 dniach a ziemia ma 6tys. lat.



JaTylkonaChwile napisał/a:

zaraz zleca sie zjeby covidowskie (ktorych mamusie i tatusie dostaja dodatki za nieprzyjmowanie pacjentow i leczenie przez telefon) i beda udowadniac, ze to co na tym filmiku ma sens...
zaczna opowiadac historie (z pierwszej reki) jak to dziennie wywozi sie 200 cial pacjantow covidowych a przyjmuje 100 nowych i tak juz od meisiecy (ch*j ze matematyka sie nie zgadza) beda opowiadac o tym jak zamiast pluc ludzie maja kamienie, szyszki i kilo cementu... ale ja sie nie dziwie - jakby moja mamusia zaczela przynosic do haty po kilka stowek wiecej albo nawet kilka tysiecy a na dodatek by robila polowe swojej pracy - tez bym pie**olil farmazony i opowiadal bajeczki. Hajs musi sie zgadzac.



Nie zapomnij o mgle mózgowej i 100 innych objawach, które kiedyś nazywano innymi chorobami, jak np zapalenie ucha, czy zatok.

Lololoney

2021-03-03, 18:16
satariel napisał/a:

Grają z nut, więc wystarczy, ze będą trzymać tempo z dyrygentem



No masz rację, wielu światowej klasy orkiestrom to wystarcza, jak np Kapeli OSP Wyp*zdów Dojny...

Dziad_Inżynier

2021-03-03, 18:52
DzidaZawodnik napisał/a:

Takie rzeczy tylko w socjaliźmie są możliwe. Na szczęście wczoraj Texas uwolnił gospodarkę w 100% i zniósł noszenie maseczek, a dzisiaj to samo zrobiło Missisipi. Teraz tylko patrzeć jak lewactwo będzie się tam zjeźdżać z całych stanów, żeby sabotowac cosię da, bo ludzi enie moga zobaczyć, że to wszystko jest j***na ustawka jak polska lewica nawołująca do szczepienia, ale poza kamerami zakazujaca badań nad szczepionką produkcji przez polaków.


Zobacz na twitterze Grega Abbotta jak się zesrali ci wolnościowi kowboje... Hurr durr wszyscy zginiemy :roll: Banda j***nych tępaków, ch*j im w te zmrożone p*zdy.

raq

2021-03-03, 19:39
JaTylkonaChwile napisał/a:

zaraz zleca sie zjeby covidowskie (ktorych mamusie i tatusie dostaja dodatki za nieprzyjmowanie pacjentow i leczenie przez telefon) i beda udowadniac, ze to co na tym filmiku ma sens...
zaczna opowiadac historie (z pierwszej reki) jak to dziennie wywozi sie 200 cial pacjantow covidowych a przyjmuje 100 nowych i tak juz od meisiecy (ch*j ze matematyka sie nie zgadza) beda opowiadac o tym jak zamiast pluc ludzie maja kamienie, szyszki i kilo cementu... ale ja sie nie dziwie - jakby moja mamusia zaczela przynosic do haty po kilka stowek wiecej albo nawet kilka tysiecy a na dodatek by robila polowe swojej pracy - tez bym pie**olil farmazony i opowiadal bajeczki. Hajs musi sie zgadzac.



Ni zesraj się, to jest troling, a umieranie ludzi w szpitalu przez covida, to fakt, ale ty wiesz lepiej bo Górniakowa co innego na jutubach mówi.

Groh

2021-03-03, 20:05
raq napisał/a:

Ni zesraj się, to jest troling, a umieranie ludzi w szpitalu przez covida, to fakt, ale ty wiesz lepiej bo Górniakowa co innego na jutubach mówi.



Tak, fakt jak ch*j. Bierzesz też z dupy do ust pelikanie?

Pitok

2021-03-03, 20:30
Czasem mi się marzy taka apokalipsa zombie czy coś... Przynajmniej wszystkich tych p*zdeuszy by wytępiło.

Fakt jest taki, że każda cywilizacja po prostu z czasem się kończy. My jesteśmy właśnie świadkami początku jej końca.

JaTylkonaChwile

2021-03-03, 20:43
Lololoney napisał/a:

Ja bym się radził uspokoić, bo przypuszczam, że ten filmik to trolling, albo zrobiony dla jaj... Już pomijając absurdalność takiego rozwiązania, wynikającą z tego, że muzycy nie słyszą siebie nawzajem, przez co takie próby nie mają żadnego sensu, bo każdy gra sam dla siebie, to w rzeczywistości granie w dobie pandemii wygląda tak:
(lapmpy UV, jakby ktoś nie załapał)



SPOKO

to prosze wyjasnic dlaczego nie zamontowac lamp UV w sklepach, sądach, przychodniach, szkołach...

trolling? nie wierze nawet jesli faktycznie to trolling...

zamykanie lasów, nakaz zakladania kagancow na swiezym powietrzu, kagance ze szmaty i przylbice dobre ale kiedy kulczyk zaczal produkowac to juz są zle... itd. rzeczywistosc jest bardziej absurdalna niz najdurniejsze kawaly wiec nie przypuszczam, ze to trolling

raq

2021-03-03, 21:06
Groh napisał/a:

Tak, fakt jak ch*j. Bierzesz też z dupy do ust pelikanie?



Serio, to twoj argument zj***ny łbie? Wracaj lepiej do zdalnej nauki. Ja w szpitalu pracuje, a nie siedze na socjalu, jak ty, a wypowiadac to sie mozesz na temat tanich piw mentalna amebo.

~CanesPL

2021-03-03, 21:19
Lololoney napisał/a:

w rzeczywistości granie w dobie pandemii wygląda tak:
(lapmpy UV, jakby ktoś nie załapał)



Owszem, to lampy UV, ale dekoracyjne.
Działanie biobójcze wykazuje tylko promieniowanie UV-C (100-280 nm). Zastosowanie promienników o tym zakresie, po tak długiej ekspozycji, skutkowałoby poparzeniami skóry i zapaleniem spojówek u obecnych na sali.

Rasael

2021-03-03, 22:07
Jak mnie bawią te cipeczki co boją się założyć kawałka szmaty na mordę. Ciężko co nie? Dupsko ciąży i kondychy brak? Nie macie siły na dymanie, więc żadna kobitka nie ma na tyle litości żeby was pukać? To tłumaczy frustrację w wypowiedziach.

Nie pozdrawiam, wy ciepłe pierdy obślizgłej żaby z zatęchłego bajora. Bez was świat będzie lepszy, więc zdychajcie prędzej, ewolucja działa zdecydowanie zbyt powoli. :kawa:

JaTylkonaChwile

2021-03-03, 23:01
Rasael napisał/a:

Jak mnie bawią te cipeczki co boją się założyć kawałka szmaty na mordę. Ciężko co nie? Dupsko ciąży i kondychy brak? Nie macie siły na dymanie, więc żadna kobitka nie ma na tyle litości żeby was pukać? To tłumaczy frustrację w wypowiedziach.
Nie pozdrawiam, wy ciepłe pierdy obślizgłej żaby z zatęchłego bajora. Bez was świat będzie lepszy, więc zdychajcie prędzej, ewolucja działa zdecydowanie zbyt powoli.



hahahah jaki lol :D

boisz sie zalozyc kawalka szmaty na morde? wspanialy argument. Ktos wydaje Ci polecenie, rozkaz a ty niczym kundel z podwinietym ogonem zakladasz na ryj i robisz tak jak pan niewolnika rozkazal.
Czlowiek odwazny mowi - NIE i znajac swoje prawa walczy, nie przyjmuje mandatu bo wie, ze rozporzadzenie jest nie zgodne z prawem a konstytucja jest wazniejsza niz rozporzadzenie.

Jakas napinka, ze chodzisz w maseczce bo masz koncydje? :homer:
Czizas k***a ja pie**ole....

No pozamiatales wszystkich broniacych maseczek :D
Jestes dumny, z tego, ze grzecznie wykonujesz rozkazy? Siad! Aport! Zdechł pies! Slyszac takie komendy nie jestes pewny czy ktos wołał do psa czy do Ciebie? :D JEstes zajebisty ehhehe

medyklujleczywchuj

2021-03-03, 23:05
JaTylkonaChwile napisał/a:

hahahah jaki lol
boisz sie zalozyc kawalka szmaty na morde? wspanialy argument. Ktos wydaje Ci polecenie, rozkaz a ty niczym kundel z podwinietym ogonem zakladasz na ryj i robisz tak jak pan niewolnika rozkazal.
Czlowiek odwazny mowi - NIE i znajac swoje prawa walczy, nie przyjmuje mandatu bo wie, ze rozporzadzenie jest nie zgodne z prawem a konstytucja jest wazniejsza niz rozporzadzenie.
Jakas napinka, ze chodzisz w maseczce bo masz koncydje?
Czizas k***a ja pie**ole....
No pozamiatales wszystkich broniacych maseczek
Jestes dumny, z tego, ze grzecznie wykonujesz rozkazy? Siad! Aport! Zdechł pies! Slyszac takie komendy nie jestes pewny czy ktos wołał do psa czy do Ciebie? JEstes zajebisty ehhehe



No no odezwal sie prawdziwy wolny czlowiek xDDD ty jestes tym typem ktoremu jakby zakazali srac w gacie to bys na zlosc wszystkim biegal z pelnymi gaciami bo przeciez nikt ci nie moze zakazac srania w gacie xDDDD serio musisz miec smutne zycie i j***ny przez cale zycie od podstawowki az po grob skoro najwiekszym twoim aktem nieposluszenstwa jest niezakladanie maski na morde xDDD