18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wisła jak ganges

loda_szmato • 2019-08-29, 01:40
We wtorek, około godziny 5 rano, w Warszawie, doszło do awarii jednego kolektora przesyłającego ścieki do oczyszczalni "Czajka". Puścili drugim. Drugi padł kilka godzin później.
I tak sobie teraz, w każdej sekundzie, wpływają 3 metry sześcienne ścieków do Wisły.
Owszem, Warszawa czerpie wodę z rzeki, ale przed miastem. Troszkę gorzej mają kolejne miejscowości :sraczka:
Wszystko bada prokuratura, gdyż ponoć przeciek wypłynął zbyt późno...

I jeszcze sms jaki dostałem z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa:
spoiler

Ps. przed 2012 rokiem część Warszawy (centralna i północna) i tak nie była podpięta pod oczyszczalnie i wszystko leciało prosto do Wisły. A j***ło tam straszliwie. Pewnie podobnie jest teraz.

Mam nadzieję, że to będzie upalny dzień i będziecie cholernie spragnieni. Wtedy, ze szklanką/butelką wody w ręku, zastanówcie się, skąd jest ta woda :)


"źródło" (hehe) - są nawet jakieś filmiki z drona.


hmm... ciekawe gdzie teraz jest :kupa: , którą zrobiłem wczoraj rano. Nowy Dwór Mazowiecki może Wyszogród? :mrgreen:

emperorzbigniew

2019-08-29, 14:43
Beka_z_Lewaka napisał/a:

Trzepałeś w piwnicy (warszawskiej jak widzę) i mamusia cię nie wypuszczała ?



Nie mierz innych swoją miarą.

Swinkwizytor

2019-08-29, 14:59
Pracuję w wodociągach od 10 lat i nawet mi się nie chce wam tłumaczyć dlaczego niepotrzebnie przeżywacie.

loda_szmato

2019-08-29, 16:43
Swinkwizytor napisał/a:

Pracuję w wodociągach od 10 lat i nawet mi się nie chce wam tłumaczyć dlaczego niepotrzebnie przeżywacie.



Dawaj, zawsze ciekawiła mnie praca Norka :)

Już poważnie, opowiadaj.

PieronJasnySzlag

2019-08-29, 17:13
Już Ci mówie dlaczego to przeżywamy. Bo gdyby się to stało w mieście rządzonym przez PISiora to w tvnie by 24/7 trąbili o skandalu, o tragedi i dymisji. Tszasku powiedział że prze 2012 tak cały czas było i jest git.

Tak jak k***a z drzewami. PIS wycina - k***y pokroju Ostaszewskiej, Rusin to spazmów dostawały. Tszasku wycina tysiącami z Warszawy - a ch*j, nic się nie stało.

surojak

2019-08-29, 18:14
Dziwne w Gdańsku też było to samo a teraz w stolicy i to rok po roku. Ciekawe

Widelecc

2019-08-29, 18:48
PieronJasnySzlag napisał/a:

Już Ci mówie dlaczego to przeżywamy. Bo gdyby się to stało w mieście rządzonym przez PISiora to w tvnie by 24/7 trąbili o skandalu, o tragedi i dymisji. Tszasku powiedział że prze 2012 tak cały czas było i jest git.
Tak jak k***a z drzewami. PIS wycina - k***y pokroju Ostaszewskiej, Rusin to spazmów dostawały. Tszasku wycina tysiącami z Warszawy - a ch*j, nic się nie stało.



A że stało się w mieście Trzaskowskiego to już w tvpis masz ból dupy i zawiadomienia do prokuratury, skandal i ch*j wie co te zjeby jeszcze tam bredzą. I miał rację że tak było, bo wtedy ta część miasta w ogóle nie była podłączona. A nagle prawym odpie**ala bi trzeba gównoburzę zrobić przed wyborami.

TłustyManat

2019-08-29, 19:09
Kacu63 napisał/a:

stolica
hehe



Gówny inspektor sanitarny apeluje
hehehe

Tr...........ty

2019-08-29, 21:32
Beka_z_Lewaka napisał/a:

ja czekam, aż Jaro powie, że nie wolno kąpać się w Wiśle. Stado koczKODanów i UBywateli rzuci się do rzeki na przekór jego słowom i może będzie kilku debili mniej.





Jak bezgranicznie głupim trzeba być, żeby wymyśleć tak ch*jową historię. Chyba z trzech narodowców nad tym myślało, bo u nich średnie IQ jak u ich dziadków w ORMO.

JednorękiBandyta

2019-08-29, 22:39
Haha Jakie Elektrownie jądrowe ja się pytam jakie? xD haha nic dziwnego że w tym kraju absurdów ludzie są przeciwni tego typu rozwiązaniom skoro tu własnego gówna upilnować nie potrafią a odpady chemiczne z Niemiec i tak są spalane w Polsce :) Jak co roku na wiosnę pojawią się komunikaty o palących się wysypiskach śmieci xD

TheAndyboy888

2019-08-29, 23:16
Zabudować ich murem i niech się taplają we własnym gównie sk***ysyny

Beka_z_Lewaka

2019-08-30, 07:52
TranzystorWyklęty napisał/a:

Jak bezgranicznie głupim trzeba być, żeby wymyśleć tak ch*jową historię. Chyba z trzech narodowców nad tym myślało, bo u nich średnie IQ jak u ich dziadków w ORMO.



Nosz k... widzę, że z 30 tranzystorów myślało nad tą odpowiedzią. Halo, więcej was tam Biedroń nie wydymał ?

TranzystorWyklęty napisał/a:

Jak bezgranicznie głupim trzeba być, żeby wymyśleć tak ch*jową historię. Chyba z trzech narodowców nad tym myślało, bo u nich średnie IQ jak u ich dziadków w ORMO.



A gdybyś nie pamiętał istoto o liczbie neuronów mniejszej niż u ameby, to przypomnij sobie spazmy kretynów na teksty Jaro o strefa No-GO i wszystkich znanych i nieznanych chorobach, jakie sciagają tzw uchodźcy.

poligon6

2019-08-30, 09:23
Esccax napisał/a:

O, poligon jak zwykle coś przeczytał i jak płacą, tak pisze.
Owszem, awaria była rano, ale przenieśli wszystko na drugi kolektor. I ten jebną też, i wtedy wszyscy zostali poinformowani.
Ale to już za trudne dla takiego poligona, byle Trzaskowskiemu doj***ć.
Żałosne.



A teraz wszystko jebneło i Rafu siedzi, analizuje, awarię awarii. Ten człowiek mentalnie nie dorósł do rządzenia miastem. Lemingi oczywiscie pie**ola że nic się nie stało, wiec po ch*j budowano te oczyszczalnie. To jest właśnie żałosne!

loda_szmato

2019-08-30, 16:13
poligon6 napisał/a:

wiec po ch*j budowano te oczyszczalnie



Oczyszczalnia była zbudowana dla prawobrzeżnej Warszawy i okolic i tą funkcje nadal pełni prawidłowo.
A że coś innego gdzieś jebło, cóż, zdarza się...

Nie mieszałbym polityki z gównem, już wystarczająco jest zmieszana. Szambo na wiejskiej dawno wyj***ło.

Seavitia

2019-08-31, 10:44
Widelecc napisał/a:

A że stało się w mieście Trzaskowskiego to już w tvpis masz ból dupy i zawiadomienia do prokuratury, skandal i ch*j wie co te zjeby jeszcze tam bredzą. I miał rację że tak było, bo wtedy ta część miasta w ogóle nie była podłączona. A nagle prawym odpie**ala bi trzeba gównoburzę zrobić przed wyborami.



nawet jak kieidyś podlłączenia nie było - to syfy spływały na bieżąco. Teraz zostało pozbierane gówno z pewnego obszaru przez jakiś tam czas i dopiero wtedy zaczęło spływać.

Jak wpadnie ci kropla wody do piwa, to generalnie tego nie poczujesz, jak dostaniesz chrzczone z wodą pół na pół - to piwem tego się już nazwać nie da.

Główna chryja to to, że "czasoski" próbował ukryć, że oczyszczalnie szlag trafił i przez te 24h niejedna osoba kąpała się w szambie, albo wsuwała rybki z szamba.

PieronJasnySzlag

2019-09-01, 10:07
Widelecc napisał/a:

A że stało się w mieście Trzaskowskiego to już w tvpis masz ból dupy i zawiadomienia do prokuratury, skandal i ch*j wie co te zjeby jeszcze tam bredzą. I miał rację że tak było, bo wtedy ta część miasta w ogóle nie była podłączona. A nagle prawym odpie**ala bi trzeba gównoburzę zrobić przed wyborami.



Jeśli dla ciebie w rozwiniętym państwie Unii Europejskiej można ze stolicy spuszczać szambo do głównej rzeki płynącej przez cały kraj a każdy kto twierdzi inaczej to jest bredzącym zjebem to k***a nie mam pytań jakie masz warunki w rodzinnym domu.