18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wisła jak ganges

loda_szmato • 2019-08-29, 01:40
We wtorek, około godziny 5 rano, w Warszawie, doszło do awarii jednego kolektora przesyłającego ścieki do oczyszczalni "Czajka". Puścili drugim. Drugi padł kilka godzin później.
I tak sobie teraz, w każdej sekundzie, wpływają 3 metry sześcienne ścieków do Wisły.
Owszem, Warszawa czerpie wodę z rzeki, ale przed miastem. Troszkę gorzej mają kolejne miejscowości :sraczka:
Wszystko bada prokuratura, gdyż ponoć przeciek wypłynął zbyt późno...

I jeszcze sms jaki dostałem z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa:
spoiler

Ps. przed 2012 rokiem część Warszawy (centralna i północna) i tak nie była podpięta pod oczyszczalnie i wszystko leciało prosto do Wisły. A j***ło tam straszliwie. Pewnie podobnie jest teraz.

Mam nadzieję, że to będzie upalny dzień i będziecie cholernie spragnieni. Wtedy, ze szklanką/butelką wody w ręku, zastanówcie się, skąd jest ta woda :)


"źródło" (hehe) - są nawet jakieś filmiki z drona.


hmm... ciekawe gdzie teraz jest :kupa: , którą zrobiłem wczoraj rano. Nowy Dwór Mazowiecki może Wyszogród? :mrgreen:

mieszał

2019-08-29, 02:05
O k***a , przypał . Weź powiedz jeszcze więcej ilości ludziom . k***a mać .

mygyry

2019-08-29, 07:38
Pierwszy był Gdańsk teraz Warszawa, ciekawe kiedy jebnie w Krakowie

Beka_z_Lewaka

2019-08-29, 08:30
A ja czekam, aż Jaro powie, że nie wolno kąpać się w Wiśle. Stado koczKODanów i UBywateli rzuci się do rzeki na przekór jego słowom i może będzie kilku debili mniej. PS "Warsiafka" przez 24h nie informowała o awarii. Można by nakręcić coś a`la Czarnobyl tylko o gównie i raczej komedię.

hardowski

2019-08-29, 09:03
Poziom skażenia Wisły wzrósł nieznacznie


:lol:

woytasw

2019-08-29, 09:21
Prawie cały Śląsk i Kraków szcza do Wisły.
I teraz nagle wielkie halo...

Wiewór

2019-08-29, 09:34
Oj tam zwykły incydent kałowy.

RedCarpetMiki

2019-08-29, 10:21
Woda w kranach czerpana jest spod dna Wisły, lub innych zbiorników wodnych, gdzie jest już wstępnie przefiltrowana przez warstwy piachu itp. a następnie uzdatniana do spożycia. Inną sprawą jest to, że nie gówno jest największym problemem, bo nic co ludzkie nie jest nam obce, problem stanowią żrące i trujące detergenty np. Domestos albo Kret.

mygyry

2019-08-29, 10:37
Uprasza się Warszawkę o sranie do słoików i odsyłanie do rodziny

poligon6

2019-08-29, 10:42
Żeby było ciekawiej, Gówno przez dobe lało sie do rzeki i nikt nie poinformował mieszkańców. Awaria nastapiła we wtorek o 5 rano, o 12 ratusz dostał info. Potem czekali bo mysleli że samo sie naprawi

Efekt obsadzania spółek miejskich nieudacznikami. Wczesniej Warszawa toneła w zwykłych smieciach, bo były wazniejsze sprawy, jak parady teczuchów i wprowadzanie indoktrynacji LBGT do szkół czy strefa relaksu z palet.

emperorzbigniew

2019-08-29, 10:45
Beka_z_Lewaka napisał/a:

A ja czekam, aż Jaro powie, że nie wolno kąpać się w Wiśle. Stado koczKODanów i UBywateli rzuci się do rzeki na przekór jego słowom i może będzie kilku debili mniej. PS "Warsiafka" przez 24h nie informowała o awarii. Można by nakręcić coś a`la Czarnobyl tylko o gównie i raczej komedię.



Ty masz jakiś problem z pisaniem czy tak na serio? koczKODany i UBywatele? Warsiafka?

Starasz się być zabawny czy może to skażenie stylem pokemonów z dzieciństwa?

Esccax

2019-08-29, 12:07
O, poligon jak zwykle coś przeczytał i jak płacą, tak pisze.
Owszem, awaria była rano, ale przenieśli wszystko na drugi kolektor. I ten jebną też, i wtedy wszyscy zostali poinformowani.
Ale to już za trudne dla takiego poligona, byle Trzaskowskiemu doj***ć.
Żałosne.

Kacu63

2019-08-29, 12:26
stolica
hehe :amused:

Beka_z_Lewaka

2019-08-29, 12:34
emperorzbigniew napisał/a:

Ty masz jakiś problem z pisaniem czy tak na serio? koczKODany i UBywatele? Warsiafka?
Starasz się być zabawny czy może to skażenie stylem pokemonów z dzieciństwa?



Pysiu, to powszechnie uznane skróty, jak PISiory i klecha. Gdzieś ty był przez ostatnie 12 lat. Trzepałeś w piwnicy (warszawskiej jak widzę) i mamusia cię nie wypuszczała ?

RedCarpetMiki napisał/a:

Woda w kranach czerpana jest spod dna Wisły, lub innych zbiorników wodnych, gdzie jest już wstępnie przefiltrowana przez warstwy piachu itp. a następnie uzdatniana do spożycia. Inną sprawą jest to, że nie gówno jest największym problemem, bo nic co ludzkie nie jest nam obce, problem stanowią żrące i trujące detergenty np. Domestos albo Kret.



Problemem jest to, że idzie też bezpośrednio do Wisły cały syf z szpitali i zakładów. Oj będzie wesoło.

Ahoi

2019-08-29, 13:27
Mają przesrane