18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Window broken

C0C0JUMBO • 2022-08-22, 19:14





Źródła widać :-)

CzarnyAdolf

2022-08-22, 21:44

GumowyKurczak

2022-08-22, 21:46
Najlepsi są ci wszyscy ludzie biegający po samolocie... gdyby naprawdę doszło do dekompresji to albo by się udusili bo maski tlenowe wypadają tylko nad siedzeniami albo by się potratowali uciekając na koniec samolotu. Swoją drogą zastanawiam się czy jakby wywaliło okno to czy wysysałoby ludzi jak w amerykańskich filmach :D

Adrian92

2022-08-22, 21:51
Najprawdopodobniej jakby szyba wyleciała to samolot zacząłby szybko pikowac w dół, wszyscy by zginęli. Możecie mówić o szczęściu. Nawet jakby powietrze wleciało małą dziurką to samolot zacząłby być nadsterowny i musiałby lądować awaryjnie. Panika zasadna, byli krok od śmierci. Wystarczy że gołomb uderzy w okno i pozamiatane.

Rick83

2022-08-22, 22:02
Ty jak i kolega wyżej dostajecie nagrode debila sadistica.pl. Dekompresja to twoja stara z domu się powinna nazywać, nikogo by nie wyssało. Mniej amerykanskich filmów i bedzie ok. Maseczki i tlen ok, ale mniej Jamesa Bonda a wiecej fizyki jełopie.
Adrian92 napisał/a:

Najprawdopodobniej jakby szyba wyleciała to samolot zacząłby szybko pikowac w dół, wszyscy by zginęli. Możecie mówić o szczęściu. Nawet jakby powietrze wleciało małą dziurką to samolot zacząłby być nadsterowny i musiałby lądować awaryjnie. Panika zasadna, byli krok od śmierci. Wystarczy że gołomb uderzy w okno i pozamiatane.



Tlen ok, ale nikogo by nie wyssało z samolotu. Tak, takie coś to tylko w amerykańskich filmach. wyssało
GumowyKurczak napisał/a:

Najlepsi są ci wszyscy ludzie biegający po samolocie... gdyby naprawdę doszło do dekompresji to albo by się udusili bo maski tlenowe wypadają tylko nad siedzeniami albo by się potratowali uciekając na koniec samolotu. Swoją drogą zastanawiam się czy jakby wywaliło okno to czy wysysałoby ludzi jak w amerykańskich filmach


kamuha

2022-08-22, 22:12
miszczkurde napisał/a:

Ja też tam byłem. Jak wrócę do Polski, to wystawię osrane gacie na allegro!


Co tam osrane gacie. Przynajmniej cieplo mieliscie, ja się wymarzłem… siedzialem po drugiej stronie okna.

marcintutbxl

2022-08-22, 22:16
Zbysław napisał/a:

Leciałem w tym samolocie panika była ogromna



ch*ja tam leciales to ja lecialem

Adrian92

2022-08-22, 22:22
Rick83 napisał/a:

Ty jak i kolega wyżej dostajecie nagrode debila sadistica.pl. Dekompresja to twoja stara z domu się powinna nazywać, nikogo by nie wyssało. Mniej amerykanskich filmów i bedzie ok. Maseczki i tlen ok, ale mniej Jamesa Bonda a wiecej fizyki jełopie.

Tlen ok, ale nikogo by nie wyssało z samolotu. Tak, takie coś to tylko w amerykańskich filmach. wyssało



Ja nie pisałem że by kogoś wyssało ale samolot by spadł jakby powietrze dostało się do samolotu. Od razu by się samolot zaczął źle zachowywac, kolejne okna by powybijało z ciśnienia i kwestia 2 minut i samolot jest na ziemi.

Juzwa

2022-08-22, 22:43
Ja w kwestii formalnej. Jakby wyp***ziało okno, to powietrze by z samolotu wyssało na zewnątrz, a do środka nic by nie wlazło. Ciśnienie w kabinie wtedy spada a nie rośnie. Coś ci się popie**oliło.

Kaszakisza

2022-08-22, 23:26
Niedawno jeden z samolotów Emirates leciał 14 godzin z dziurą w kadłubie i nic się nikomu nie stało. W 1988 w jednym samolocie wywaliło kilkumetrową dziurę w kabinie - wyssało tylko jedną Stewardessę, która nie zdążyła się przypiąć i stałą obok. Kilkadziesiąt osób miało obrażenia przez latające szczątki. Samolot wylądował.

Rick83

2022-08-22, 23:49
Przestań się kompromitować, samolot zaczął by się źle zachowywać ??? To tak jak w TVP Szyny były złe i podwozie też było złe. Poczytaj sobie o skokach spadochronowych i o wysokości lotu samolotu. Spadochroniarze to chyba na skrzydle siedzą do tych 10tys metrów bo gdyby otworzyc drzwi (nie okno) to wedlug cb samolot by spadł
Adrian92 napisał/a:

Ja nie pisałem że by kogoś wyssało ale samolot by spadł jakby powietrze dostało się do samolotu. Od razu by się samolot zaczął źle zachowywac, kolejne okna by powybijało z ciśnienia i kwestia 2 minut i samolot jest na ziemi.





:mrgreen:

luxpiotr

2022-08-23, 00:01
Tylu sadoli w jednym samolocie to nie może być zbieg okoliczności. Co tam robiliście?

djted

2022-08-23, 00:11
marcintutbxl napisał/a:

ch*ja tam leciales to ja lecialem



Potwierdzam. Ja bylem tym samolotem

mi...........pl

2022-08-23, 00:31
Adrian92 napisał/a:

Ja nie pisałem że by kogoś wyssało ale samolot by spadł jakby powietrze dostało się do samolotu. Od razu by się samolot zaczął źle zachowywac, kolejne okna by powybijało z ciśnienia i kwestia 2 minut i samolot jest na ziemi.



W dupie jest, nie na ziemi, zachowywać to ci się już źle zaczęły te 2 komórki we łbie

boowa1986

2022-08-23, 00:53
Adrian92 napisał/a:

Ja nie pisałem że by kogoś wyssało ale samolot by spadł jakby powietrze dostało się do samolotu. Od razu by się samolot zaczął źle zachowywac, kolejne okna by powybijało z ciśnienia i kwestia 2 minut i samolot jest na ziemi.



Jakby się zaczął źle zachowywać to do kąta, ku przestrodze