18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rangraf

2018-01-23, 00:03
Naszyjnik mógł zrobić.....

ToPrzeciezJa

2018-01-23, 00:53
Alart napisał/a:

Ty jesteś Januszem, bo się jarasz czymś tylko dlatego że Ci tak powiedzieli i podważasz jego opinię bo to gówno co wpieprzałeś w restauracji rzeczywiście zalatywało. Albo jesteś zwykłym mangozjebem.

Takie wieśniaki jak Ty rzodkwi i chrzanu nie tkną, ale napisać im daikon i wasabi to wpieprzają aż się świńskie uszy trzęsą. Jakby im nasrali i napisali tofu to by się delektowali i jeszcze między sobą dyskutowali jakie to wyrafinowane, plastyczne i subtelne, a jednocześnie świeże i wyraziste.



O k***a jaka opinia :P No niestety jestem takim człowiekiem, że nie jestem ograniczony jak większość ludzi pod względem jedzenia. Masz racje, jestem mangozjebem, bo wychowałem się na Dragon Ballu. Kolejny punkt, bo pochodzę ze wsi szerloku i jak już masz napisać, że czegoś nie tkną to raczej napisz o czymś co na wsi nie jest łatwo dostępne, ale do tego chrzanu i rzodkwi to bym dodał jeszcze jakieś fajne mięsko, ser. Dzięki Tobie wpisałem w google daikon i z chęcią bym spróbował, bo lubię testować nowe jedzenie, otworzyć się na smaki. Wasabi jak najbardziej, lubię ostre żarcie. Faktycznie uszy mi się czasami trzęsą, niestety jak jadłem świńskie to tego nie robiły, nie żarcie dla mnie, ale kaszaneczka jak najbardziej.

"Jakby im nasrali i napisali tofu to by się delektowali i jeszcze między sobą dyskutowali jakie to wyrafinowane, plastyczne i subtelne, a jednocześnie świeże i wyraziste."
Apropo tego zdania, to za ch*j nie mogę się oprzeć wrażeniu po tak dokładnym opicie, że niejedno gówno już w ryju miałeś :amused:

MegaUnknown

2018-01-23, 02:44
Gówno w wasabi?

Kurczę... hmm...

Takie z dupy, ale może to nawet lepsze od sushi będzie?

Mlask Mlask.

Hmm...

Tak jak myślałem...

Niby cieplejsze od sushi,

Ale dalej z dupy.

gorzej
Jak sushi
Zimne
Nie wiadomo co to jest
poza ryżem co tak samo wygląda zawsze
A to to co? sashimuki hutafaki?
A to te z ananasem???


.... chciałbyś

CbK

2018-01-23, 08:27
@up - wiersze piszesz, czy o co chodzi?

MegaUnknown

2018-01-23, 14:54
Wiersz o sushi z kupą i ananasem :D

Al...........rt

2018-01-23, 15:08
ToPrzeciezJa napisał/a:

"Jakby im nasrali i napisali tofu to by się delektowali i jeszcze między sobą dyskutowali jakie to wyrafinowane, plastyczne i subtelne, a jednocześnie świeże i wyraziste."
Apropo tego zdania, to za ch*j nie mogę się oprzeć wrażeniu po tak dokładnym opicie, że niejedno gówno już w ryju miałeś :amused:

:amused:

Wiewór

2018-01-23, 16:38
Haha nakręcić gównoburze Dzięki sushi coś pięknego szanuję

mazin

2018-01-24, 06:56
Jakie to polskie! Tasiemiec, sushi, wasabi, gównoburza, wojenki, inwektywy. Ale wszyscy konsekwentnie: Ty, Ciebie, Twój- wielkimi literami.

CbK

2018-01-24, 07:38
mazin napisał/a:

Jakie to polskie! Tasiemiec, sushi, wasabi, gównoburza, wojenki, inwektywy. Ale wszyscy konsekwentnie: Ty, Ciebie, Twój- wielkimi literami.



To nie Onety. Na tym portalu szanujemy się i prowadzimy kulturalne dyskusje. Ot takie przyjacielskie "Szanowny ch*ju".

andrzejrobert75

2018-01-26, 14:15
łosoś zwłaszcza norweski to gówno.jak większość ryb teraz