18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

janlew

2018-01-22, 14:58
Ma za swoje, sushi to gówno o nie jedzenie. Rozumiem kawior, krewetki, kraba, homara, czy wędzonego łososia. Ale surowa ryba owinięta w glona? :rzygi2:

pjf

2018-01-22, 15:02
@up chyba ty!

krzyks

2018-01-22, 15:14
Lepiej mieć tasiemca, niż żadnego życia wewnętrznego :ciasteczkowy:
Ten nawet nie był uzbrojony. 8-)

janlew

2018-01-22, 15:19
krzyks napisał/a:

Lepiej mieć tasiemca, niż żadnego życia wewnętrznego...


Ano niby prawda, ale jak już polować na nowe życie wewnętrzne, to chyba zdecydowanie lepiej w ten sposób:



A już najlepiej tak:


CbK

2018-01-22, 15:20
Tu chyba jest tylko jego ogonek i odłączony kawałek, uzbrojona część mogła zostać w środku. Poza tym jak jest w opisie, że koleś okresu w dupie dostał, to raczej nie była krew tasiemca

banerr

2018-01-22, 18:17
Ale z niego fakir. Pewnie zaczął grać na flecie a tasiemiec sam z dupy wylazł.

ordinarymortar

2018-01-22, 18:21
kiedyś pokroiłem wędlinę w plastikowej folii i też mi coś wisiało przy sraniu
centralnie myślałem, że wysrywam własne jelito
musiałem pociągnąć z dupy żeby wyszło

ToPrzeciezJa

2018-01-22, 22:18
janlew napisał/a:

Ma za swoje, sushi to gówno o nie jedzenie. Rozumiem kawior, krewetki, kraba, homara, czy wędzonego łososia. Ale surowa ryba owinięta w glona? :rzygi2:


Jak dla Ciebie sushi to tylko surowa ryba owinięta w glona to nie dziwne januszu, że narzekasz. :) Poczekaj do 10, weź wypłate, idz do dobrego sushi i zamów coś innego, niż surowa ryba zawinięta w glona. A jak Ci szkoda hajsu, to żyjemy w takich czasach, że możesz sobie odpalić YT i są poradniki jak robić sushi, trochę poćwiczysz i dasz radę ;) pozdro

Al...........rt

2018-01-22, 22:30
ToPrzeciezJa napisał/a:


Jak dla Ciebie sushi to tylko surowa ryba owinięta w glona to nie dziwne januszu, że narzekasz. :) Poczekaj do 10, weź wypłate, idz do dobrego sushi i zamów coś innego, niż surowa ryba zawinięta w glona. A jak Ci szkoda hajsu, to żyjemy w takich czasach, że możesz sobie odpalić YT i są poradniki jak robić sushi, trochę poćwiczysz i dasz radę ;) pozdro

Ty jesteś Januszem, bo się jarasz czymś tylko dlatego że Ci tak powiedzieli i podważasz jego opinię bo to gówno co wpieprzałeś w restauracji rzeczywiście zalatywało. Albo jesteś zwykłym mangozjebem.

Takie wieśniaki jak Ty rzodkwi i chrzanu nie tkną, ale napisać im daikon i wasabi to wpieprzają aż się świńskie uszy trzęsą. Jakby im nasrali i napisali tofu to by się delektowali i jeszcze między sobą dyskutowali jakie to wyrafinowane, plastyczne i subtelne, a jednocześnie świeże i wyraziste.

jbone

2018-01-22, 22:45
i jak tu wziąć stek średnio wysmażony z obawą ze coś takiego złapie.dobrze wysmażony to już guma:(

SaveTheTrees

2018-01-22, 23:13
Alart,
O nie, na tytuł Janusza zasługujesz właśnie ty. Czemu?
Tobie nie smakuje - spoko, ale skąd znasz przyczynę jego jarania? Skąd wiesz, co i gdzie tak na prawdę jadł? Wszystkich jedzących sushi traktujesz jako mangozjebów - no cóż, nie świadczy to o tobie najlepiej.
Dalej - ni ch*ja nie masz pojęcia o jego stosunku do rzodkwi i chrzanu, jak również wasabi - nie każdy fan sushi musi lubić wasabi. A tofu to już w ogóle ci chyba z dupy wypadło.

Ares1939

2018-01-22, 23:16
@Alart ch*ja się znasz Januszku, ty byś pewnie opie**alał całe życie mielonego z ziemniakami i mówł jakie pyszne rodzime potrawy. Boisz się eksperymentować, spróbować innych smaków. Najlepiej mówic że jak rybka to karp na wigilie i tylko taka. i żadnego suszi od chinczyka z japoni to nie zjem bo to dziwne takie, lepiej niech halinka mielone zrobi...

Fifka

2018-01-22, 23:56
Się k***a kłócą... Gówno zjesz gówno wysrasz.