18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

plogi1

2016-12-21, 13:25
A u mnie na stole znajdą się, pierożki bezglutenowe z kapustką, zamiast śmierdzącego karpia,kotleciki z cieciorki oraz tradycyjny barszczyk czerwony z bio buraczków.

novy__

2016-12-21, 13:41
Pięknie, wszystko dają na Rydzyka i nie mają za co żarcia kupić

bylejakilogin123

2016-12-21, 13:42
plogi1 napisał/a:

A u mnie na stole znajdą się, pierożki bezglutenowe z kapustką, zamiast śmierdzącego karpia,kotleciki z cieciorki oraz tradycyjny barszczyk czerwony z bio buraczków.



Zapomniałaś dopisać że jeseś lesbą albo studiujesz prawo (albo i jedno i drugie)

plogi1

2016-12-21, 14:26
Studiuję prawo i czynnie udzielam się w KOD-zie.

dzorczKlunej

2016-12-21, 14:28
To jest k***a smutne, że ludzie są tak biedni że za głupią k***a bułkę i miskę barszczu robią z siebie debili. Ta mentalność nie bierze się znikąd.

Ganjah

2016-12-21, 14:38
k***a sp***oliny już wpie**alają kod, rydzyka, pis w temat niezwiązany zupełnie z polityką. pie**olone matoły.

Ka...........ki

2016-12-21, 14:42
Jakby nie było kolejki to bym zżarł 10 porcji.

Hochsztapler

2016-12-21, 14:46
Żeby się przepychać łokciami po gotowaną kapustę w plastikowym talerzyku, to nie wystarczy być biednym. Trzeba być jeszcze totalnie sp***olonym poznawczo, pozbawionym jakiejkolwiek godności i dumy. Normalni ludzie ogólnie się nawet nie zbliżają do takich poj***nych akcji. W moim wymarzonym świecie przed tymi stołami byłoby gniazdo M240, napie**alające seriami w ten społeczny kompostownik.

KrisCFC

2016-12-21, 14:51
Czasem myślę, że Ci co tak psioczą tutaj na nich, to im po prostu zazdroszczą, że złapali okazję i mogą się za darmo nawpie**alać. Jak ktoś wie, że go stać, to zwyczajnie olewa takie akcje i nie przejmuje się tym...
Ktoś wziął dwie miseczki, no i ch*j, lubi się nawpie**alać niech je, bieda? No i ch*j - bieda - skoro bierze to i tak to zje a nie wyrzuci...
O ch*j ten waszból dupy?! :shock:

Loaloa

2016-12-21, 14:51
j***na islamska dzicz. Nawpuszczali tyle tego bydła, to teraz mają cyrk. polacy, ten wysoce szlachetny i wielce kulturalny naród pokazaliby im, jak należy się zachować podczas takich imprez.

orelikon

2016-12-21, 14:57
ale zauważcie że jest tam cały przekrój naszego społeczeństwa, oprócz starych grubych emerytek i rencistów zauważyłem co najmniej jednego mądrołka z w okularach i pedalskim szalikiem, pato nastolatkę oraz małe dziecko. Wszystkich prócz głodu łączyło jedno - tępy wyraz twarzy, żryć dajta wincyj racz nam dać panie.

powinni albo zaprzestać organizowania takich rzeczy w takiej formie albo wyprofilować kolejkę z taśmy coś jak na lotnisku do check in-u

Piotru70

2016-12-21, 14:57
Jak będę na emeryturze to tez będ ę tak się pchać na takich eventach, a to ze wasze wnuki będą mieć bekę mam gdzieś, bo wiem że sam też miałbym z siebie beke. Tak wiec mi to wisi.

HalfGod

2016-12-21, 14:59
To mi przypomina jeden wielki gułag. Z okazji Świąt mój drogi poszkodowany umysłowo plebsie znaj Łaskę Pana $. Boli mnie to że dziś młodzi mają to w dupie, bo pracują i mniej więcej stać ich na różne duperele, a tu mamy emerytów większości czyli nas za jakieś 30, 40 lat. Śmiejcie się póki młodzi jesteście, potem ustawcie się w kolejkę jak wasi przodkowie.

matikesi

2016-12-21, 15:24
I jak zwykle śmierdzące capy zachowujące się niewiele lepiej od tej spaczonej młodzieży.

siwybis

2016-12-21, 16:20
To jest nic, czekam na materiały z Kielc, Radomia i Sosnowca... to będzie hardkor.