18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieś przed świętami - czyli "świniobicie"

GelSSon • 2012-12-13, 15:25
Polska wieś przed świętami czyli "świniobicie"
Korzystając z dnia wolnego od pracy wybrałem się do dziadków na wieś, akurat trafiłem w dzień sądu ostatecznego dla prosiaczka zrobiłem kilka fotek :)







Jak się spodoba wrzucę coś jeszcze w komentarze...

Galin

2012-12-13, 17:31
Dobry materiał! Mógłbyś jeszcze wrzucić film z uboju. Niech te greenpeace`owskie k***y patrzą i złorzeczą ;)

Marshal

2012-12-13, 17:34
Heh dobrze ze padla za pierwszym razem.

Jak ja kiedys bylem na wsi na swiniobiciu, to ten co mial zabic byl nawalony. Za malo sily w to wlozyl i zamiast swiniaka zabic to go tylko wk***il i zaczal ganiac wszytskich po podworku. Nie powiem mialo to swoje smieszne aspekty ale jak Cie goni 200kg swiniaka to juz nie jest tak fajnie :D

je...........ę

2012-12-13, 17:38
Widziałem jak mój wujek wbija świniakowi sztylet w gardło i wyrosłem na psychopatę ;) Myślę,że powinienem wujkowi stosownie podziękować;P

Ja...........88

2012-12-13, 17:41
Marshal napisał/a:

Heh dobrze ze padla za pierwszym razem.

Jak ja kiedys bylem na wsi na swiniobiciu, to ten co mial zabic byl nawalony. Za malo sily w to wlozyl i zamiast swiniaka zabic to go tylko wk***il i zaczal ganiac wszytskich po podworku. Nie powiem mialo to swoje smieszne aspekty ale jak Cie goni 200kg swiniaka to juz nie jest tak fajnie :D


Takie krótkie info dla niektórych. Uderzenie świniaka w głowę powoduje tylko utratę świadomości i ogłuszenie. Śmierć następuje przez wykrwawienie. Nie można dopuścić by uderzenie to było za mocne i świnka od niego umarła. A wyroby z własnej świnki pychotka.

endione

2012-12-13, 17:48
GelSSon napisał/a:

ryjek - aż się usmarkała ;)



Uśmiecha się czy mi się wydaje?

cenzor123

2012-12-13, 17:57
Eeee tyle razy już to widziałem.Na wsi się mieszka to się widzi różne zabójstwa :D Mój wujek kiedyś scyzorykiem świni gardło poderżnął.

Gebofon

2012-12-13, 17:58
Mieszkałem swojego czasu u koleżki na wsi bo robota blisko była to wiadomo...świnie, kobyła, krówka i kury j***ne zasrańce. Najlepsza zajawka była gdy kastrowaliśmy świniaka 120kg (gdzie robi się to gdy ma ok.45kg). Ja pie**olę co walka i współczucie podczas obcinania dzwonów :p

Morał jest taki: stare konserwy ze wsi za przysmak uważają usmażone wykastrowane jaja w panierce pod browara :piwo:

Hannibal_PL

2012-12-13, 17:58
Nie masaż a masarz! Masarz nie jest masażem, a masaż nie jest Masarzem... bo masarniczy nie jest masujący...

pati609

2012-12-13, 18:00
Szkoda że też na taki pomysł nie wpadłem ;PP U moich dziadków 2 tyg temu było świniobicie :> Piwko leci :)

furion

2012-12-13, 18:08
to na ostatniej fotce to na flaczki ? :)

kszh19

2012-12-13, 18:16
świnka nie znakowana, nielegalny ubój... dożywocie jak nic !

Materiał dobry, czym ogłuszaliście młot siekiera ?

fo...........en

2012-12-13, 18:19
Heh, ja u siebie biłem 2 tygodnie temu, pyszności po prostu.

Przy następnej okazji postaram się sfilmować ciekawsze fragmenty, całości nie ma po co, bo to parę godzin roboty. I komu chce się oglądać chociażby "depilację" takiego świniaka?

Club92

2012-12-13, 18:28
Świeżyzna k***a! :D