18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wierzysz w stereotypy?

gmk69 • 2016-03-09, 18:33

Nowa kampania internautów mająca na celu promocję Polski :]

Aueternum

2016-03-09, 21:16
mitrus80 napisał/a:

Odwieczny kompleks że trzeba wszystkim udowadniać że jesteśmy w czymś dobrzy...

a potem w wiadomościach "Zachodnie gazety o nas piszą blablabla..."


serio cierpisz na jakieś niedoj***nie mózgowe, o swoje trzeba walczyć, niestety nie jesteśmy odciętym od świata narodem i dobrze by było jakby nie myśleli o nas jak o tych co mieszkają w lepiankach z gówna i rzeczywiście nic nie robią.

Z twoim podejściem wyszło by tyle z tego, że jakiś niemczur zarzucił by kłamstwem że wszyscy polacy bez wyjątku na niczym się nie znają i tak dalej, kiedy wśród polaków było by sporo takich ludzi którzy ogarniają temat, ale potem nikt by nie chciał ich zatrudnić, bo lemingi z innych krajów by to łykali.

Myślisz, że dlaczego złotówka tak spadła na wartości jakiś czas temu? Bo wszędzie mówili że polska to ruina, idź być debilem gdzie indziej niż na sadolu, zrób coś dla tego portalu i podbij jego poziom permanentnym opuszczeniem tego portalu.

AdminSwiata

2016-03-09, 21:25
Pamiętam jak kiedyś cyganie u mnie w mieście śpiewali sobie taką piosenkę

'Hej polako polako jesteś żebrako, często się chwiejesz bo jesteś ch*jako.'

Każdy miał na to wyj***ne, że oni traktują nas jak śmieci...

Polaków za granica się nie szanuje, a na nich pluje bo jak niektórzy mówia to zwykłe szuje..

KillerLaugh

2016-03-09, 21:33
Zabrakło: "Mówi się, że wśród Polaków jest najwięcej kurew, które obciągają obcokrajowcom za hajs- Coś w tym jest, bo to tylko folksdojcze i komuchu z polskim obywatelstwem" - i zdjęcie gęby Tuska, Bolka, Komorowskiego, Bieńkowskiej, Petru, Szczuki etc...

__Tux__

2016-03-09, 21:41
No i zajebiście. Jeśli nie będziemy eksponować swoich atutów, to nie zrobi tego za nas nikt inny. USA są w tym dobrzy: co film to USA ratuje świat. Do tego to ich zdanie "Keep smile". U nas ciągle pie**olenie, że system itp. Ja jebię, zamiast leczyć raka, to ludzie siedzą i narzekają jak to mamy źle. A myślicie, że taki Małysz miał lepiej jak my? On od dziecka wkładał całe serce w to co lubi i nie było, że boli. Narty? Pożyczone. Kombinezon? Pozszywamy! Małysz to tylko przykład. Ale chociażby Dart z Pesy. Sam się nie zrobił. Potrzeba było lat pracy wielu specjalistów. No i kilka kredytów, które inni boją się wziąć. Przeszczep twarzy to również lata badań i kupa kasy. A i po operacji nie mieli pewności, że się przyjmie.
Jeśli ktoś chce coś osiągnąć, musi walczyć. Jeśli ktoś chce mieć jakąś opinię, musi na nią zapracować.

Się rozpisałem. Jak komuś nie chce się czytać, to :idzwch*j:

DiCarpio napisał/a:

Zabrakło: "Mówi się, że wśród Polaków jest najwięcej kurew, które obciągają obcokrajowcom za hajs- Coś w tym jest, bo to tylko folksdojcze i komuchu z polskim obywatelstwem" - i zdjęcie gęby Tuska, Bolka, Komorowskiego, Bieńkowskiej, Petru, Szczuki etc...



Niemcy za to mają Hitlera, Gebelsa Geringa i podobnych.

Nutzz

2016-03-09, 21:45
Jedyne co promuje to wideo to PKN Orlen, bo za granicą nikt się na to nie nabierze - takie filmy mają działanie wręcz odwrotne i trzeba być totalnym laikiem by myśleć, że w jakikolwiek sposób poprawią one obraz Polski i Polaków. Tego typu kampanie przeprowadza się inaczej.

Za to jest to świetna kampania PRowa dla Orlen za psie pieniądze - widać powyżej, jak wszyscy naiwni w zachwycie klaskają uszami.

Swka

2016-03-09, 22:24
A kto po Nas najbardziej ciśnie? My SAMI bando debili. :krejzi:

MarcinWrc

2016-03-09, 22:28
Za granicą mówią, że Polacy za bardzo przejmują się stereotypami.
To prawda - dzięki temu możemy stworzyć film, który nic nam nie da (ale możemy ponarzekać).

Wiewór

2016-03-10, 11:42
Tajemnicą poliszynela jest, że najlepszym dobrem eksportowym Polski są ludzie.

__Tux__

2016-03-10, 13:50
Abraxus napisał/a:

Tajemnicą poliszynela jest, że najlepszym dobrem eksportowym Polski są ludzie.



Kiedyś byli żydzi :-) .

Macias17

2016-03-10, 14:13
W końcu jakiś spot za który nie trzeba się wstydzić. Jakoś nie wyobrażam sobię czegoś takiego za PO - 99 % pieniędzy przeznaczone na niego byłoby rozkradzione i wyszłoby jakieś gówno. Piwko.

MarcinWrc

2016-03-10, 18:24
@up
Ale to nie jest spot zrobiony za publiczne pieniądze. Kojarzysz coś takiego jak Orlen? Oni wyłożyli kasę. Wystarczy oglądać do końca. Albo czytać komentarze.

MaratHS

2016-03-10, 18:37
Gouranga napisał/a:

pie**olone państwo zabiera mnóstwo kasy,


To jest największa bolączka naszego państwa, że państwo chce wszystko kontrolować i zabierać więcej i więcej.
Nie dalej jak przedwczoraj byłem w sądzie po zaświadczenie o niekaralności i zapłaciłem za to... 30zł. Rozumiem 30zł to nie majątek, ale serio? taka suma za to, że urzędas zrobił dwa kliknięcia w komputerku i podbił mi papiurek, że nie figuruję w kartotece? Za niecałą minutę pracy zainkasował 30zł.

:lodowka: