18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

buzi_to_za_mało

2014-01-06, 10:20
Ale kretynizm,no po prostu zaścianek umysłowy. ch*j cie to obchodzi co ktoś nosi, niedojebańcu jeden z drugim? Wyjdz czasem do ludzi z tej nory w której siedzisz, życia posmakuj biedaku mentalny. To wolny kraj, ja zechcę to i kilt założę a tobie ch*j do tego i orzestan wsadzac ryj w sprawy ktore coe nie dotyczą.
A, ewentualne przytyki o braku jaj tez ogarnij, nie wystarczy ze srednio klarowny umysł to pie**oli o czyms czego na oczy nie widział. Tez mogę powiedziec ze jakies buty sa newygodne ae jesli ich w zyciu nie nosilem to wychodzę na debila.

rozkurw

2014-01-06, 11:39
To ch*j że wierszyk sam w sobie jest pedalski.

Yashashi

2014-01-06, 15:08
Nawet nie zdążyłem po popcorn pójść :P

kubson2n

2014-01-06, 18:03
buzi_to_za_mało napisał/a:

Ale kretynizm,no po prostu zaścianek umysłowy. ch*j cie to obchodzi co ktoś nosi, niedojebańcu jeden z drugim? Wyjdz czasem do ludzi z tej nory w której siedzisz, życia posmakuj biedaku mentalny. To wolny kraj, ja zechcę to i kilt założę a tobie ch*j do tego i orzestan wsadzac ryj w sprawy ktore coe nie dotyczą.
A, ewentualne przytyki o braku jaj tez ogarnij, nie wystarczy ze srednio klarowny umysł to pie**oli o czyms czego na oczy nie widział. Tez mogę powiedziec ze jakies buty sa newygodne ae jesli ich w zyciu nie nosilem to wychodzę na debila.




Tylko porządnie posmaruj :mrgreen:

Kozar

2014-01-06, 18:07
Ja myślę że trzeba właśnie być pedałem a'la (pa)jacykow żeby zwracać uwagę na to jak się ubierają inni faceci - przemyślcie to dzieci, bo się może okazać że u was więcej pedalstwa niż u tych w rurkach.

zypon

2014-01-06, 20:22
trzeba mieć naprawdę zj***ne życie, żeby się tak przejmować i ciągle pisać o tym jak się ubierają jakieś obce zjeby

buzi_to_za_mało

2014-01-06, 20:47
@kubson2n oj coś się nie udało zebrać piwka za ch*jowy pocisk :-D normalnie szkoda