18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Harlem

2014-01-05, 23:02
Się znacie jak świnia na Chopinie. "Rurki" mają z reguły obniżony krok, więc dzięki za troskę o moje jaja, pedałki, ale one mają się dobrze.

Polak88

2014-01-05, 23:12
Harlem,
Jesteś taki postępowy, mówisz z dumą,że jesteś pedałem.Brawo, nie zapomnij pojechać na marsz i przyczepić sobie ch*ja do czoła,żeby wszyscy wiedzieli,że jesteś pedałem i lubisz wąchać kije.

A teraz zakładaj rurki i idź obwąchiwać dupy twoim pedalskim braciom.

morbik

2014-01-05, 23:17
Zdejmij rurki? jak dla mnie to autor tego wiersza jest homo :D

MonroeHutchen

2014-01-05, 23:21
nie podobaja wam sie chlopcy w rurkach? wolicie patrzec na chlopcow w luzniejszych spodniach czy jak? o co chodzi z ta krucjata facetow przeciwko tym pedalom w rurkach?

matye

2014-01-05, 23:23
nazwiesz go pedałem bo co?
bo nosi obcisłe spodnie?
bo ma grzywkę?
bo o siebie dba?
bo lubi w dupę?

milosciprzyjazn

2014-01-05, 23:29
Kobiecych wdzięków wybór mnogi
ch*j Cię obchodzą tak męskie nogi?
Pedale, zajmij się żeby samemu zar*chać, a nie martw się na zapas o innych osobników Twojej płci...


@kubson2n, noo i w dodatku ma gładziuteńko wydepilowane nogi :D

k***a, a myślałem że będę oryginalny ripostując wierszykiem :/

kaszcz

2014-01-05, 23:29
Obcisłe ciuchy, na nosie RayBany
Czujesz się gwiazdą a wygląd zj***ny.

Z komóry muzyka, w dresach się buja
A głupi jak but, w szkole maks. dwója.

Jedni i drudzy to pozerzy ;-)

milosciprzyjazn

2014-01-05, 23:34
Polak88 napisał/a:

Harlem,
Jesteś taki postępowy, mówisz z dumą,że jesteś pedałem.Brawo, nie zapomnij pojechać na marsz i przyczepić sobie ch*ja do czoła,żeby wszyscy wiedzieli,że jesteś pedałem i lubisz wąchać kije.

A teraz zakładaj rurki i idź obwąchiwać dupy twoim pedalskim braciom.


Hej. Wyobraź sobie że podchodzisz do 'jednego z tych rurkowatych pedałów' i sypiesz do niego tekstem z tego obrazka... Tak, przeczytaj go sobie na głos....... No.... Jeszcze raz, z większa pasją... Dotarło? A jak myślisz? Który z was wyjdzie teraz na pedała?

Harlem

2014-01-05, 23:41
Polak88 napisał/a:

Harlem,
Jesteś taki postępowy, mówisz z dumą,że jesteś pedałem.Brawo, nie zapomnij pojechać na marsz i przyczepić sobie ch*ja do czoła,żeby wszyscy wiedzieli,że jesteś pedałem i lubisz wąchać kije.

A teraz zakładaj rurki i idź obwąchiwać dupy twoim pedalskim braciom.



Wow, co za żółć, co za złość. Jesteś tak sfrustrowany, jakbyś był samo-nienawidzącym się gejem. W sumie nie dziwię się, być gejem, a jednocześnie naziolem- osobników z 88 przy nicku, w dodatku przy nazwie Polak, powinien dostawać kulę w łeb bez zbędnego pie**olenia.

glebohomina

2014-01-06, 00:19
Harlem napisał/a:



Wow, co za żółć, co za złość. Jesteś tak sfrustrowany, jakbyś był samo-nienawidzącym się gejem. W sumie nie dziwię się, być gejem, a jednocześnie naziolem- osobników z 88 przy nicku, w dodatku przy nazwie Polak, powinien dostawać kulę w łeb bez zbędnego pie**olenia.



Może to jego data urodzenia, ty j***ny pedale.

Harlem

2014-01-06, 00:49
glebohomina napisał/a:



Może to jego data urodzenia, ty j***ny pedale.



Nie ja tu się podniecam o nie swoje genitalia, więc jeb się na pysk pederasto ;]

Polak88

2014-01-06, 01:00
milosciprzyjazn napisał/a:


Hej. Wyobraź sobie że podchodzisz do 'jednego z tych rurkowatych pedałów' i sypiesz do niego tekstem z tego obrazka... Tak, przeczytaj go sobie na głos....... No.... Jeszcze raz, z większa pasją... Dotarło? A jak myślisz? Który z was wyjdzie teraz na pedała?




a co to ja pedał,że mam do cioty podchodzić i mu wierszykami rzucać?Weź się jebnij w łeb,bo mylnie odbierasz świat.

@harlem


tak się składa idioto,że 88 to rok mojego urodzenia ale skąd masz to wiedzieć jak rurki ci mózg spinają i ciężko ci się myśli.
Chodź strzel mi kulkę chciałbym to zobaczyć....
Ja nie martwię się o twoje przyrodzenie także odbij gamoniu.mam wyj***ne czy jesteś pedałem czy nie, tak długo jak ty i twoje męskie koleżanki nie wychodzicie na ulicę i nie wciskacie tego gówna zwanego tolerancją ludziom.Moje dzieci nie muszą oglądać takiego pedalstwa i wynaturzenia ani przebierać się za osoby przeciwnej płci tylko dlatego,że takie pedały jak ty chcą,żeby wszystko było równe i każdy miał prawo wyboru.

Także idź dalej do ze swoimi meskimi kolezankami składać hołd tęczy.

me...........wa

2014-01-06, 01:25
Nie chce wam przeszkadzać, ale kłócicie się o powtórkę z lat 80' to trash metalowcy byli pierwszymi pedałami w rurkach







Harlem

2014-01-06, 01:29
memengwa, Tak, żebyś wiedziała. I te ich teksty o pedałach, pedalskości. Fuuuu

Kij z tym, że po każdym koncercie dymali tyle ile chcieli. ch*j z tym. Masz rurki= pedał. Wolę takie spodnie, niż chodzić w spodniach z krokiem takim, jakbym srał w gacie od tygodnia.

plew

2014-01-06, 02:02
trash to ty jestes, pisze sie thrash