18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wierni do końca

Suka_Blyat • 2013-04-06, 17:57
Filmik autorstwa CrusadeNR

alveanerleo2

2013-04-06, 18:54
A w dzisiejszych czasach tylko kosmopolici i pacyfiści, nawet nie wiem co gorsze.

blazejudo

2013-04-06, 19:30
Uważaj, bo zaraz się zleci szkajka wyzwolonych inaczej i będziesz wrogiem Narodu, wolności, faszystą i powiedzą, że siejesz agresję wśród ludzi.

Pieprzone lewactwo.

Oby więcej takich tematów! Piwo leci.

slec21

2013-04-06, 19:59
Kur** za Polską historię ode mnie masz piwko!

seattle

2013-04-06, 20:09
głupi od początku do końca, na początku uwierzyli zachodowi, na końcu zachód ich sprzedał... i nie zmienia się nic

kufel01

2013-04-06, 20:20
Ludzie czytajcie książki, szanujcie historię naszego narodu,uczcie się nie dajmy się ogłupić i przekazujmy naszą wiedzę naszym synom i córkom. Nasi dziadkowie walczyli o każdy skrawek tej ziemi , o język, o hymn o barwy biało czerwone i o wolność. Jeżeli macie historie w szkole pytajcie o cichociemnych, o wypady AKowców za granice Polski, o naszych agentów i szpiegów. Wiem że większośc młodzieży ma wyj***ne , ale taka historia jaka nas spotykała przez laty, zabory, rozbiory wojny może się w każdej chwili powtórzyć. W jedności siła. Cześć i chwała bohaterom.

evilmatt

2013-04-06, 20:39
Mam nadzieję, że trollujesz z tymi mordami na żydach. Za Jedwabne winni zostali skazani, ale już w odwrotnych sytuacjach nikt ukarany nie został (mordowanie Polaków przez żydów w służbie NKWD po wojnie, czy np akcje braci Bielskich).

qwe1

2013-04-06, 20:41
@up

No debil...

Cześć I Chwała Bohaterom !

oczywiście 2up :)

Pan_Generał

2013-04-06, 20:41
CrusadeNR robi średnie filmy. A ta patetyczność mnie już wk***ia. Przemowa jakiegoś tam wojaka muzyczka two steps from hell i takie coś wychodzi. To już się przejadło.

evilmatt

2013-04-06, 20:48
Mógłby robić nawet nieskładne montaże bez jakiejkolwiek muzyki. Ważne, że to co robi sprawi, że chociaż kilku będzie pamiętać, czy zainteresuje się tym tematem.

Websterthe1

2013-04-06, 20:51
"Do prostego człowieka" takie mam zdanie na ten temat, ale większość na pewno nie zgodzi sie z żydowskim poetą

alveanerleo2

2013-04-06, 21:06
@tomkararek. Mordy na Żydach nie były bezpodstawne. Gdy na Polskę w '44 najeżdżała Armia
Czerwona to Żydzi witali ją kwiatami. To Żydzi odrywali białe paski z naszych flag i wieszali czerwone proporce na budynkach. To żydzi razem z czerwonoarmistami "rekwirowali" jedzenie od wieśniaków, wielu z nich skazując na śmierć głodową. Wiele było przypadków, w których Żyd wydawał czerwonoarmistom człowieka, który wcześniej ukrywał go przed Niemcami. Nawet za okupacji niemieckiej wielu z nich współpracowało ze szkopami w nadziei na ocalenie dupy. Żydzi zabili więcej Polaków niż Polacy Żydów, i to jest FAKT. I oni się jeszcze domagają zwrotu majątku.

Vantar

2013-04-06, 21:18
aż łzy w oczach, za bohaterów wojska polskiego w czasie II WŚ zawsze piwko! dla każdego! co tam piwko... cała zgrzewka, lub monopolowy!

skywalker99

2013-04-06, 21:33
mój dziadek uciekł z armia Andersa do Szwajcarii , przepraszam ze nie miał siły walczyć , wiem ze tam spotkało go lepsze życie ale to nie zmienia faktu że my jesteśmy tu i teraz , nie mam mu tego za złe ale to wina ludzi którzy nie wierzyli w zwycięstwo Polaków prawdziwych Polaków