18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wierni do końca

Suka_Blyat • 2013-04-06, 17:57
Filmik autorstwa CrusadeNR

bartosznowak997

2013-04-06, 21:43
to są prawdziwi Polacy a nie te sprzedajne lewackie k***y, które z każdej strony liżą dupę komu się tylko da...

Morgennes

2013-04-06, 21:55
W tamtych burzliwych czasach faktycznie Polak brzmiało dumnie, a ojczyzna była na pierwszym miejscu bo tak jak Ty dbałeś o nią tak ona zatroszczyła się o Ciebie ale dzisiaj? Jebiesz jak dziki wół (bo nie masz innej możliwości przysłużenia się krajowi bo nie ma wojny i chwała bogu), a i tak jesteś tylko szarą statystyką w której istotne jest tylko to ile z Ciebie wycisną kapuchy i taka jest smutna prawda i ja wiem że zaraz posypią się pseudopatriotyczne sentencje ale spójrzcie prawdzie w oczy. Pracując całe życie (czyli w moim mniemaniu przysługujesz się krajowi bo jakiś tam 0,0000000000001% wzrostu gospodarczego i ogólnego jest twoim wkładem) na starość (pod warunkiem że jej dożyjesz) stajesz się niczym co więcej stajesz się ciężarem. Taka jest zapłata za patriotyzm dzisiaj w Polsce. Można kochać ten kraj za poezję, heroiczność jej obrońców, krajobrazy, bogatą choć zbrukaną krwią i zbezczeszczoną historię itd. ale na pewno nie za to jak dzisiaj ten kraj traktuje swoich obywateli.

Rzepol4

2013-04-06, 22:24
Zachęcam do obejrzenia filmy pt. "Hubal" (1973) którego wątki się tu ukazują. To jet Duma, Honor i Dusza prawdziwej Polski.

burczy

2013-04-06, 22:29
Co to lewactwo?

Imper3838

2013-04-06, 22:48
Nie wiem kto nam wmówił, że Polacy nie są lubiani na świecie albo że są agresywni. Tak naprawdę Polacy są jednym z najbardziej lubianych narodów na świecie i także jako Słowianie są najmniej agresywnym narodem świata. Także uchodzimy za jeden z najbardziej pracowitych narodów na świecie. I żadne czerwono-lewackie pie**olenie tego nie zmieni.
Jestem Polakiem i jestem z tego dumny.

rurkowiec

2013-04-06, 23:04
burczy

troglodyci który po przeczytaniu kilku książek stają się autorytetami siejącymi ułomną dla człowieka propagandę w tusk vision.

Irenvelle

2013-04-06, 23:42
@up
Serio, tusk nie jest lewakiem.Sram na jego rzad, ale nie mow czegos co jest nieprawda, tylko dlatego ze jest modne.Tusk jest tym, czym chce zeby byl, wiekszosc w tym kraju
@film
Zajebisty film, na koncu jak spiewaja nasz Hymn Narodowy to na swoj sposob sie wzruszylem.Nie jest najlepiej i nie bedzie, chociaz osobiscie twierdze ze kiedys wcale nie bylo lepiej.Ciesze sie ze narodowy duch zyje w takich gowniarzach jak my.

Toski

2013-04-06, 23:49
"A więc w całej Polsce tylko my" - ci ludzie byli niesamowici. Wychowam tak moje dziecko.

pablo3z

2013-04-06, 23:49
Imper3838 napisał/a:

Nie wiem kto nam wmówił, że Polacy nie są lubiani na świecie albo że są agresywni....



Polacy na świecie są robieni w balona od lat. Przynajmniej przez....elity rządzące niektórych państw. Ale lubiani są. Też nie rozumiem skąd te hasła że nas nie lubią. Spotkałem anglika w Pradze ze 3 lata temu i sobie z nim porozmawiałem, jak tylko wspomniałem że jestem z Polski to zaproponował piwko i zaczął opowiadać że w Anglii ma dużo znajomych polaków i bardzo ich lubi bo są towarzyscy a jak trzeba to można na nich liczyć. Zresztą jeżdżąc stopem po europie i mówiąc każdemu że jestem z polski bardzo często widziałem uśmiech i mogłem sobie miło pogawędzić. Nikt też (jak to czasem sie słyszy) nie zwyzywał od złodziei i pijaków. Także nie dajmy sobie wmówić. Co do patriotyzmu to jest to wartość o tyle przereklamowana że dajemy sobie sprzedawać polske a to UE a to Stanom a to i Rosji. Jesteśmy jak zabawka w rękach "wielkich" krajów... i nikt z tym nic nie robi. A nasi politycy powinni skończyć na stryczku za niektóre decyzje. Bo niweczą wszystko co nasi dziadkowie/pradziadkowie wywalczyli. A my lepsi nie jesteśmy, bo komu sie chce dupe ruszyć? Za ACTA ruszylismy my, po nas całkiem sporo innych krajów. Ale ACTA teraz leży, a policja dostała w całej europie więcej praw bo rzekomo "nie dawali sobie rady". Więc dajemy sobą manipulować, nic sie nie zmienia a jak już to na gorsze. A tylu patriotów... zamiast dawać sie dzielić na proPiSowców i proPEOwców, powinniśmy sie czuć jednością. A tymczasem jeden polak robi w ch*ja drugiego byle tylko zyskać pare złotych, dzieciarnia sie robi coraz durniejsza, poziom w szkołach spada i niedługo będziemy społeczeństwem sterowanym. Bandą głupków którym wmówią że patriotyzm to chęć oddawania wszystkiego co sie ma temu zasranemu państwu. A państwo to aparat ucisku obywatela i zawsze tak było. Nie czuje sie patriotą jeżeli chodzi o państwo czyli apart rządzący i te pe. Moge sie czuć patriotą patrząc na sąsiadów i innych polaków, na naszą ziemię która w sumie nie jest nasza bo rządzi nią jakiś urząd (a pare metrów pod powierzchnią gruntu którego jest sie właścicielem już zaczyna sie własność "państwa"). Nie czekajmy do jakiejś zasranej wojny, czas coś zrobić TERAZ! Bo nie wierze że każdy uważa że żyje w fiołkowej krainie a zmiany które zachodzą są dla niego zbawieniem. Myśle że widzicie że dzieje sie źle, że jesteśmy zależni od decyzji ZSRE, że nie możemy łowić ile chcemy bo mamy limity, że stocznie sie zamknęły... że paliwo kosztuje kosmiczne ceny... a wszyscy siedzą na dupach i narzekają... ale przecież "jesteśmy patriotami"! ;) W takim układzie tu sie nic nie zmieni, i nie stracimy tego co wywalczyli dla nas przodkowie w drodze wojny, tylko pokojowo i powoli. Pozdrawiam!

A, i czytajcie książki. To na prawde pomaga przemyśleć sobie conieco.... nawet seria gwiezdnych wojen, gdzie w pewnym momencie po ogłoszeniu Palpatine'a imperatorem padają słowa na kształt: "A więc tak upada demokracja. Przy atmosferze zabawy, wiwatów i radości..." ;) Nawet ta historia daje troche do myślenia mimo że to fantastyka. Aaaale polacy czytają średnio 2 książki rocznie. Gratuluje.

Lordzik92

2013-04-07, 00:19
Gdyby sytuacja z 39` powtorzyla sie dzis, narod nie przeszedlby proby solidarnosci:
- Na dziendobry media podalyby rozkaz poddania sie i niestawiania jakiegokolwiek oporu.
- W ciagu nastepnych kilku godzin policja zamiast zbroic ludzi i przygotowywac ich do walki oraz ewakuacji, tlumila by zamieszki i rozboje.
- Jedyne podziemie jakie by istnialo podczas okupacji to podziemie narkotykowe...
- Wizyty na ,,pawlaku" konczylyby sie 99% skutecznoscia przesluchan.
- Wszelaki opor garstki nacjonalistow zostalby zgaszony nie przez okupanta a przez wlasnych obywateli.
- Wiekszosc walk trwalyby w internecie...
- Nie wspominajac juz o naszych kobietach, ktore co by laczyly (polskie laczniczki - kurierki) to SIE z okupantem...
- Jedyne co by pozostalo bez zmian to olanie nas przez USA, Anglie i Francje.

WP...........PR

2013-04-07, 12:36
Chwała Zagończykom!