18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielki test piwnych sikaczy (koncernówek)

cenay • 2013-09-26, 16:47

Cały kanał jest godny polecenia.

An...........or

2013-09-28, 23:57
DUST DEVIL napisał/a:

Ja tam jestem abstynentem i filmik mnie niesamowicie zanudził, ale niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego wy pijecie i palicie taki syf. Serio. Gdybym palił, to tylko Black Devile czy te kolorowe Sobranie, a pić to bym pił tylko jakieś piwa na miodzie (Ciechan się to chyba nazywa).Jakbym r*chał kobiety to tylko te najładniejsze. Jak kupuję batona, to najlepszej jakości, jak kupuję wodę to z dobrymi proporcjami wapnia i magnezu, a jak kupuje sok to bez cukru i z miąższem. A dlaczego wy nie kupujecie najlepszych piw, tylko pijecie coś, co stoi na 3-4 półce od dołu pod względem smaku itp.?

Żaden troll, pytam się na poważnie ;)



@up toż przecież nic nie edytował :lol:

oc...........an

2013-09-28, 23:59
@avic

Mój drogi, od roku pracuję i się sam utrzymuję a do rodziców mam 2000km więc nawet na niedzielną zupę do nich nie trafię. No widzisz, nie piję więc nie rozumiem tego całego konceptu "kupmy 10 piw żeby się naj***ć" bo nigdy nie byłem pijany i piję żeby ukrócić pragnienie lub dla smaku ;)

@MrZet

to żeś przykład doj***ł, Kate Middleton :roll: Cóż mogę powiedzieć, mam pewne standardy poniżej których nie schodzę, ale nie narzekam ;)

@Ptoon

Staary, trzeba trzymać markę! Mój pierwszy post dotyczył Maczka w Call of Duty i rozpisywałem się w nim dlaczego Polska nie jest ciekawym tematem i dlaczego jeszcze długo nie będziemy walczyć pod dwukolorowym sztandarem. Ból dupy był po prostu piękny, choć nikt nie nazwał mnie lewakiem, bo wtedy jeszcze to nie było modne. No i miałem wtedy jeszcze sierp i młot w avku i dostałem bodajże 7 wiadomości z tekstem "usuń to bo ci wpie**olę" :3 Od tego czasu trzymam swoją markę - owszem, czasem trochę jadu poleci (np kiedy mówimy o kibolach), ale tak poza tym to mam was wszystkich w dupie i się świetnie bawię. Szczególnie, że nie raz nie dwa już dostawałem po 100-200 piw za komentarz :3 A te 3 piwa to dałem przez przypadek ;______;

A nie piję bo byłem zawodnikiem PZT i kiedy ty siedziałeś na ławeczce w parku ja grałem na korcie ;)

PS: Nixon to był kumpel komunistów, z Chruszczowem był na ty i rozmawiali czasem o swoich dzieciach i wnukach. Na dodatek parę razy odwiedził Mao w ChRL i jego praktyki często przeczyły demokratycznym wartościom :3

@ostatni

logika twojej wypowiedzi jest tak głupia, że nawet nie wiem jak to skomentować :facepalm:
No i argumenty prosto z gimbazy - hehe nie pijesz więc pewnie nie r*chasz. Zadania domowe odrobiłeś?

@Antalor

wow, gratuluję opanowałeś kopiuj-wklej! :roll: No ale jak to mówią - najwięcej mówią o tym, że nie r*chasz ci, którzy sami nigdy nie zamoczyli.

killerZeWsi

2013-09-29, 01:09
@DUSTek
Wracaj na zmywak do kebaba stary, a nie swoje żale że piwa pić nie możesz nam tu uzewnętrzniasz.

Co do tematu - potwierdzają się moje osobiste odczucia. Warka wali żulem (to o czym on mówi - sprawdzcie sobie Kenigera z biedry, można się porzygać).

Osobiście piję jeszcze tańsze piwa, niż te prezentowane (Korona/Kareta z Łomży - daje radę, Fasberg - ledwo-ledwo) i żyję i to lubię w dodatku. Drogie piwa mnie nie pociągają.

ma...........pa

2013-09-29, 01:12
Już nic nie jest białe/czarne tylko jakby białe/czarne. Kurna, jakby za dużo tego jakby.

oc...........an

2013-09-29, 03:55
killerZeWsi, k***a, ja się kulturalnie pytam, nikogo nie obrażam, więc może zamiast zachowywać się jak wieśniak i burak odpowiesz na pytanie? I nie stary, nie pracuję na zmywaku a w Novotelu - jak kiedykolwiek przyjedziesz do Edi i będziesz nocować w Novotelu to wiedz, że to ja ci pościeliłem łóżko. A robię tylko na pół etatu, bo studia... No ale widzę, że musisz się dowartościować, choć nawet nie wiem czym, skoro w najbardziej podrzędnej pracy (wspomniany zmywak) dostaniesz więcej niż statystyczny górnik w kopalni w Polsce...

@kyk dzięki za post.

ostatni

2013-09-29, 09:03
Ludzie nie kłóćcie się z DUST DEBILEM, szkoda czasu, typ sam nie wie co jego ojciec robił, raz był geologiem, a raz żołnierzem armii radzieckiej. Zrozumcie, że koledze musi być ciężko, zwłaszcza jak mu się sertindol kończy

Sauron

2013-09-29, 10:57
Za piwo zawsze piwo

kordas

2013-09-29, 12:30
Jeśli nie smakują wam ogólnodostępne piwa, lepsze piwa są za drogie to proponuję samemu uwarzyć sobie piwo.

Trochę roboty (jeśli robicie z brew kita lub ekstraktów słodowych, przy zacieraniu trochę więcej roboty) i w zależności od tego jakie piwo chcecie zrobić, możecie otrzymać całkiem przyzwoity produkt w przyzwoitej cenie od 50-60zł za ok 20l piwa.

Jeśli chodzi o piwa koncernowe to szczerze powiedziawszy nie rozumiem przywiązania do danej marki, generalnie prawie każde piwo smakuje tak samo. Dlatego jeśli kupuję piwa na masowe spożycie to kieruję się głównie ceną (eliminując kilka marek, w których zj***na warka o aromacie starej szmaty pojawia się częściej), ewentualnie butelką, a właściwie jej przydatnością na własne cele produkcyjne (szkło brązowe, łatwo odchodzące etykiety).

Nie wszystkie piwa pochodzące spoza 3 dominujących na naszym rynku koncernów są drogie. W większych sieciach, sklepach Społem czy nawet sklepach specjalistycznych zazwyczaj można znaleźć piwa o niewiele mówiących nazwach (zazwyczaj czeskie lub niemieckie), których cena to ok. 2,5zł za sztukę. Może nie zapewniają nie wiadomo jakich wrażeń, ale są to często całkiem sympatyczne piwka, które mają jakiś charakter.

oc...........an

2013-09-29, 13:58
ostatni, hehe, uwaga mamy eksperta chorującego na schizofrenię! Śmieszą mnie twoje posty, w których próbujesz mnie obrazić, a tylko robisz z siebie kretyna i pokazujesz jak bardzo smutny jesteś. No ale wracaj już do głoszenia pseudopatriotycznych hasełek i lizania dupy Panu_Kapralowi, bo widzę, że tylko do tego się nadajesz.

Nawet mi ciebie nie żal. :mrgreen:

ostatni

2013-09-29, 16:32
DUST DEVIL, ciebie nie trzeba obrażać, sam się chwalisz dziadziusiem w armii czerwonej i na potrzeby dyskusji dopasowujesz twojemu tatusiowi zawód. W dodatku promujesz wszędzie ZSRR i lewactwo, a Pan Generał to kumpel do ciśnięcia beki z ciebie. Wiem, że ty nie masz kolegów, dlatego tak cię to denerwuje. Także bierz leki, chodź na psychoterapię i bądź dobrej myśli-może kiedyś pozbędziesz się tych światopoglądowych lewackich dewiacji, będziesz miał kolegów i zakisisz, choć szczerze wątpię po tym jak kilka miesięcy temu w jednym z twoich tematów sam podałeś nieświadomie namiary na swojego fb i na portalu wszyscy śmiali się do rozpuku ze zdjęć części twojego ciała zaczynającej się powyżej szyi :amused:

oc...........an

2013-09-30, 00:26
@up

hehe... kto powiedział, że podałem nieświadomie :amused:
BTW: od zapostowania mojego tematu dostałem 85 polubień mojego postu, co oznacza, że 85 sadoli też pokazało swoje prawdziwe twarze :3

A dwa, kto się śmiał? Bo z tego co pamiętam to wtedy zgarnąłem ponad 2000 piw i respekt gimbusów :niggasmile:

Jeśli jeszcze nie skapowałeś, to w odróżnieniu od takich przegrańców jak ty mam zajebiste życie i ciągle jestem na propsach i nie mam się czego wstydzić :P . Gram w tenisa, studiuję w UK, posługuję się 5 językami, mam ch*jową pracę za zajebiste pieniądze i po godzinach śmieje się z takich jak ty kiedy dostają bulu dupki raz po raz bo mam Najpopularniejszego Żyda Świata w avatarze.

No ale ty jak taki jesteś kozak to zapostuj swojego FB, chociaż pewnie jesteś pryszczatą p*zdeczką, która nawet FB nie ma, bo nie miałaby kogo dodać do znajomych :mrgreen:

Co do moich historyjek to polecam zapoznanie się z moją sygnaturą. trololololo. Jakie to słodkie kiedy ty razem z kapralem sracie i próbujecie doszukać się niespójności w mojej historii, a ja po prostu dodaję jakieś szczegóły z dupy wyjęte. Nawet nie wiecie ile wagonów beki mi zapewniliście. Ale szacunek za tak uważne śledzenie przebiegu kariery mojego "taty" :szczerbaty:

Ch...........y

2013-09-30, 02:02
O k***a ostatni ty to jednak zj***ny jesteś mocno - przecież to wiadomo, że Dust trolluje wszystkich i ch*ja pewnie z niego a nie lewak, bo pamietam jak ładnie jechał po muslimach.
k***a, zaśmiecacie jeden z drugim to forum jakimiś przepychankami o tym kto jest komunistyczną sp***oliną a kto prawicową k***ą, ale jak dla mnie to możecie oboje sp***alać w kosmos. k***a, jak komentujecie to nawet jest fajnie i macie dużo do powiedzenia, ale jak zaczynacie te swoje przepychanki kto jest lewakiem itp. to na serio zastanawiam się po ch*j tu wchodzę :/

Weźcie się ogarnijcie: Dust pajacu przestań zaśmiecać forum swoimi trollpastami o starych żywcem wyjętymi z wykopu, a ostatni weź k***a daj se spokój z udowadnianiem na siłę jaki to on jest lewy i głupi bo tylko sam pokazujesz jak bardzo ograniczonym człowiekiem jesteś, szczególnie że pie**olisz coś o PejsBuku, a sam tylko oceniasz nie dając nic w zamian.

Ja jebię, przychodzę tu po rozrywkę, a dostaję zjeba który wrzeszczy na drugiego zjeba, że ten nie por*cha bo nie pije :samoboj:

ch*j wam w dupę, te wasze wojenki tylko psują forum i pewnie nie tylko ja mam tego serdecznie dosyć.

konował

2013-09-30, 02:17
@up oj tam narzekasz. W takich sytuacjach gdy dwóch pajaców się kłóci idzie się po popcorn i ogląda przedstawienie.

ostatni

2013-09-30, 09:29
Cytat:

hehe... kto powiedział, że podałem nieświadomie



pewnie ból dupy moderacji i zapisy w regulaminie, że nie wolno publikować zdjęć i profili użytkowników jeszcze tego samego dnia co twój temat to zupełny zbieg okoliczność, nie martw się na priv poszedł cały lańcuszek wiadomości z twoją facjatą, śmiało się kilkudziesięciu sadoli, ale dowiadujesz się dzisiaj, bo nie masz tutaj kolegow, tak jak i w prawdziwym życiu


DUST DEVIL napisał/a:

BTW: od zapostowania mojego tematu dostałem 85 polubień mojego postu, co oznacza, że 85 sadoli też pokazało swoje prawdziwe twarze :3



ale nie jesteś w stanie dopasować 85 nazwisk do 85 nicków, więc raczej się nikt poza tobą nie ujawnił

DUST DEVIL napisał/a:

A dwa, kto się śmiał? Bo z tego co pamiętam to wtedy zgarnąłem ponad 2000 piw i respekt gimbusów



śmiech był z twojego face'a, dosłownie i w przenośni, a piwek dostałeś może tysiąc, z resztą nawet 2 tysiące nie przybliżyłyby się nawet o 1 centymetr do c*pki

DUST DEVIL napisał/a:

Gram w tenisa,



z tym 20-centymetrowym bickiem to musisz wymiatać


DUST DEVIL napisał/a:

studiuję w UK, posługuję się 5 językami, mam ch*jową pracę za zajebiste pieniądze i po godzinach śmieje się z takich jak ty kiedy dostają bulu dupki raz po raz bo mam Najpopularniejszego Żyda Świata w avatarze.



widzisz chłopcze, ja nie musiałem uciekac z kraju by sobie poradzić i zdobyć najbardziej szanowany zawód, więc módl się żebym nie przyjechał do UK, bo przyjmą mnie tam z pocalowaniem ręki, a tacy jak ty będą mogli mi co najwyżej trawnik kosić przed domem

DUST DEVIL napisał/a:

No ale ty jak taki jesteś kozak to zapostuj swojego FB, chociaż pewnie jesteś pryszczatą p*zdeczką, która nawet FB nie ma, bo nie miałaby kogo dodać do znajomych



nie jestem takim frajerem jak niektórzy tutaj i potrafię chronić moją prywatność, więc wyj z bezsilności a my pociśniemy z generałem bekę z twoich foci


DUST DEVIL napisał/a:


Co do moich historyjek to polecam zapoznanie się z moją sygnaturą. trololololo. Jakie to słodkie kiedy ty razem z kapralem sracie i próbujecie doszukać się niespójności w mojej historii, a ja po prostu dodaję jakieś szczegóły z dupy wyjęte. Nawet nie wiecie ile wagonów beki mi zapewniliście. Ale szacunek za tak uważne śledzenie przebiegu kariery mojego "taty"



fotki na fejsie z pomnikami lenina, chwalenie się stalinowskimi orderami dziadzi mówi nam tylko, że jesteś postkomunistyczną, lewacką sp***oliną z brzydkim ryjem, więc siedź w UK, kończ ten ch*jowy kierunek na uczelni dla emigrantów i nie wracaj

oc...........an

2013-09-30, 20:21
@up

o k***a, ale skisłem :D

hehe... widać, że nawet blisko kortów nie byłeś skoro dla ciebie bicek klasyfikuje umiejętności -_- To w takim wypadku Pudzian pewnie wg ciebie wymiata w tenisa :P

"Z brzydkim ryjem" - heh, nie ma to jak argumenty z gimbazy. Wiesz, to jest chyba taka reguła, że jak ktoś z uporem maniaka chce komuś udowodnić, że źle wygląda itp. to najczęściej oznacza, że ma z tego powodu poważne kompleksy i tylko w taki sposób jest w stanie je sobie zrekompensować. Jestem jaki jestem i się tego nie wstydzę, a jak myślisz, że odzywki rodem z gimbazy coś zmienią... no cóż, każdy ma prawo wierzyć w to co mu się podoba :>

Jeśli naprawdę myślisz, że to, że śmiało się ze mnie paru kolesi, których nawet nie znam z nicków ma mnie "tknąć" to naprawdę zaczynam się zastanawiać jakim musisz być w realu idiotą... :D

Jak to mawiają "You know my name, not my story". No ale widzę, że dla niektórych szczątkowe info z FB = życie prywatne :lol:

>Nazywaj dążenie za najlepszą możliwą edukacją nieradzeniem sobie w życiu.
>Twierdź, że masz świetną pracę :roll:

BTW: piszesz jak to nie szanujesz ludzi, którzy wyjechali za granicę, a tymczasem twój idol Pan_Kapral sam siedzi w UK. Ładnie to obrzucać błotem własnych kolegów?

Hah, ja po prostu mam wyj***ne na to kto wchodzi na mojego FB. FB nie portretuje nawet ułamka mojego życia i jeśli naprawdę sądzisz, że to co mam na FB jest wartościowe i naruszy moją prywatność to w sumie żal mi ciebie. Również muszę przyznać, że miałki intelektualnie jesteś, skoro myślisz, że mnie "tknie" że paru ludzi miało pompę z moich zdjęć.

A, tak baj de łej, niedługo wrzucam kolejną porcję foteczek, więc skoro tak bardzo lubicie odwiedzać mój profil to ten, zapraszam :3

Co do orderów to mam takie pytanie - ile jest warty order bez dokumentów? :mrgreen:

>pojedź na Ukrainę, zrób sobie fotkę z pomnikiem Lenina
advice ostatni
"O k***a jesteś lewakiem!"

Najbardziej szanowany zawód... wg TEGO najbardziej szanowanym zawodem jest strażak i profesor uniwersytetu. Jako, że na profesora jesteś za głupi to z twojej wypowiedzi wynika, że jesteś strażakiem, wow gratulacje... :roll:

Co do zmian regulaminu to był to jeden z wielu zapisów, a na dodatek moje dane dalej tam wiszą i nikt ich nie usunął, więc uważam, że owszem, jest w tym więcej przypadku.


PS: taka mnie naszła reflesja - jeśli te 25 lat w profilu to prawda (ten twój przydupas to też niby pod 30 ma, hehe... teraz sobie poczytałem jak jego prawdziwi żołnierze rozmazali z gównem w TYM temacie :D Coś pięknego, teraz zaczynam rozumieć dlaczego zmienił nick :jejeje: ) to zastanawia mnie jak bardzo jesteś ograniczony skoro "całe łańcuszki wiadomości" sobie przesyłacie i żywo komentujecie moje zdjęcia... Nie chodzi o to, że mnie to jakoś obchodzi czy coś, po prostu nie spotkałem jeszcze 25 letniego faceta, który zachowywałby się jak dzieciak z gimnazjum...