18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielki test piwnych sikaczy (koncernówek)

cenay • 2013-09-26, 16:47

Cały kanał jest godny polecenia.

srasshole

2013-09-28, 20:51
opusative napisał/a:

piwne sikacze ? Skoro mi piwo smakuję zwane przez niego piwnym sikaczem to dlaczego mam go nie pić ? Bo jakiś idiota się dopie**ala, piwo ma smakować i jeżeli komuś tatra smakuję to jaki problem ? Piwa z małych browarów są dość drogie nie każdego stać....



a gdzie kto mówi/ pisze żeby nie pić?

dariusy

2013-09-28, 20:55
Jaki głupi , przecież widac że wszystkie to Żywce !

oc...........an

2013-09-28, 20:57
Ja tam jestem abstynentem i filmik mnie niesamowicie zanudził, ale niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego wy pijecie i palicie taki syf. Serio. Gdybym palił, to tylko Black Devile czy te kolorowe Sobranie, a pić to bym pił tylko jakieś piwa na miodzie (Ciechan się to chyba nazywa). Jak kupuję batona, to najlepszej jakości, jak kupuję wodę to z dobrymi proporcjami wapnia i magnezu, a jak kupuje sok to bez cukru i z miąższem. A dlaczego wy nie kupujecie najlepszych piw, tylko pijecie coś, co stoi na 3-4 półce od dołu pod względem smaku itp.?

Żaden troll, pytam się na poważnie ;)

Tafariel

2013-09-28, 21:12
helmanss napisał/a:

Piwo to ciecz dla hołoty. Lepiej napić się herbaty albo kakao - MNIAM!



W kakao to cię pchają :banany:

tomekwl3

2013-09-28, 21:14
czasami ma się smaka na wyszukane piwko, np, w/w miodowe, wszelkiej maści pszeniczniaki, które mają jednak dość charakterystyczny smak, a czasami na najzwyklejsze i przy tym całkiem przyzwoite piwo o standardowym smaku i fajną goryczką, jak np. Tyskie :) Jeszcze inny woli mocnego 9% browara czy jakiegoś ciemnego portera za 3zł. Co komu smakuje, nie każde piwko koncernowe jest złe, a nie zawsze mam ochotę wydawać 20zł na czteropak... To dość sporo na studencki budżet :)

nevon

2013-09-28, 21:19
@DUST DEVIL

Ciekawe jak to jest kupować sok bez cukru, ja jeszcze takiego w życiu nie widziałem ...

kyk

2013-09-28, 21:20
@dustdevil bo jak przychodzi dzień że trzeba się mocniej napić a mam w kieszeni nie za dużo kasy to nie będe kupował 5 sztuk miodnego z kormorana po 5.50 które z resztą bardzo lubie. Wtedy trzeba przyżydzić i kupić coś po 2.50

Kaszel4

2013-09-28, 21:30
Za niedługo będą robić testy papierów toaletowych...

avic

2013-09-28, 21:42
@DUST DEVIL - skończy się dofinansowanie rodziców, albo ciepła spokojna posadka to zrozumiesz :) Póki co smacznych snikersów zagryzanych ori pringlesami życzę :)

edit: zapomniałem, że mamy trolla na pokładzie. Cofam wypowiedź :)

Black Snake

2013-09-28, 21:51
@DUST DEVIL, zero pojęcia o życiu. Black Devile - jedne z najgorszych fajek jakie paliłem. Woda - muszę mieć jak najmniej zmineralizowaną (przez nerki), piwo - na smak to jedno, jak naj***ć się to starczy Tyskie. Batonika k***a pie**olona w dupę kupuję smacznego, a nie najdroższego -.- Lanszenie się kasą bo kupiłem batona za 3zł, a nie za 2.20zł o.O Sok to pewnie Costa lub Garden kupujesz (to nawet sok nie jest tylko napój owocowy). Poza tym jak chodzi się na imprezy to nie stać człowieka co weekend na ~15 piw po ponad 5zł.

Ptoon

2013-09-28, 22:00
Ha DUST DEVIL to już wiem dlaczego w twoich komentarzach tyle lewackiego jadu :emo: . 21 lat nie pijesz, nie palisz... Jesteś na sadolu ponad 2 lata i postawiłeś tylko 3 (słownie: trzy) piwa. Jesteś tak sztywny, że na wszelki wypadek to napisze - potraktuj to jak prztyczek w nos, bo nie będę czytał elaboratu na temat tego co wyciągniesz z moich komentarzy. :mrgreen:

Putis

2013-09-28, 22:37
To teraz czekamy na pozew sądowy od Warkołowa :P

MrZet

2013-09-28, 22:56
27 minut i zero cycków lub driftujących McLarenów? Powodzenia życzę...

DUST DEVIL napisał/a:

Gdybym palił, to tylko Black Devile czy te kolorowe Sobranie, a pić to bym pił tylko jakieś piwa na miodzie (Ciechan się to chyba nazywa).



Tyle lat paliłem i nawet nie słyszałem o tych markach. Piwo na miodzie? Znaczy się jakieś słodkie? To, to nie jest piwo. Pilsner to jest piwo. Jako abstynent prawdopodobnie nie wiesz o jakim smaku mówię.
Powiedz coś o seksie, bo czuję, że też mnie rozbawisz. Tylko żeby to nie było "gdybym zapinał to tylko Kate Middleton".

Vouriel

2013-09-28, 23:14
Panowie bez przesady, nie wszystkie piwa regionalne są drogie, choćby Ciechany wyborne drogie nie są a jakość znacznie wyższa od zaprezentowanych powyżej(ostatnio trochę słabiej ale i tak dobrze).

ostatni

2013-09-28, 23:33
DUST DEVIL napisał/a:

Ja tam jestem abstynentem i filmik mnie niesamowicie zanudził, ale niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego wy pijecie i palicie taki syf. Serio. Gdybym palił, to tylko Black Devile czy te kolorowe Sobranie, a pić to bym pił tylko jakieś piwa na miodzie (Ciechan się to chyba nazywa). Jak kupuję batona, to najlepszej jakości, jak kupuję wodę to z dobrymi proporcjami wapnia i magnezu, a jak kupuje sok to bez cukru i z miąższem. A dlaczego wy nie kupujecie najlepszych piw, tylko pijecie coś, co stoi na 3-4 półce od dołu pod względem smaku itp.?

Żaden troll, pytam się na poważnie ;)



Wydaje mi się, że DUST DEVIL edytował posta, bo w pierwotnej wersji było na końcu: "jakbym r*chał kobiety to tylko te najładniejsze, a tak to do łóżka wpuszczam tylko to co ma ku*asa"

żaden troll, piszę na poważnie ;)