18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielka wina

viralmag • 2020-10-25, 00:41
Nagroda czy kara...




Asuritta

2020-10-25, 02:41
wina twoja ? kolesia co siada na ławce ? WTF ?! feminazistki są popie**olone do szpiku kości

McQurwa

2020-10-25, 02:52
Właśnie widzimy pierwsze skutki edukacji na tzw. na odległość.
Co raz wincyj psychopatów na ulicach polskich miast.

illuminati220

2020-10-25, 02:41
McQurwa napisał/a:

Właśnie widzimy pierwsze skutki edukacji na tzw. na odległość.
Co raz wincyj psychopatów na ulicach polskich miast.



Chyba idiotów a nie psychopatów...

35i

2020-10-25, 06:11
Pisze się: "Twoje wina". Najlepsze w tym wszystkim jest to, że najbardziej zaangażowane w takie akcje są paszczury, których nikt by nie tknął, nawet kijem przez szmatę.

WooQash

2020-10-25, 11:27
Nie można było zrobić zdjęcia, tylko j***ny film, który zacina się na tych serwerach bez chomików?

xXx5226

2020-10-25, 13:07
Pralpunkt napisał/a:

Stare
Słabe
Do pieca



Nie rozumiem, po jaka cholerę siebie tu opisujesz ? Co jeszcze bardziej zastanawia, jakie barany dają za to piwa ?! Co to ma być kółko wzajemnej adoracji ? Czy grupa wsparcia dla osób z niską wartością opałową ?

SłodkieKotki24

2020-10-25, 16:29
Był to post religijny, czy ateistyczny? Bo nie wiem, z kogo się teraz śmieję.

AbelardG

2020-10-25, 17:05
Ja myślę, że chodzi tu o nakaz rodzenia dzieci z 4 nogami i 3 ręcami :P Po prostu nie można tego gówna usunąć, tylko rodzić :(

TytanowyRosomak

2020-10-25, 18:35
WooQash napisał/a:

Nie można było zrobić zdjęcia, tylko j***ny film, który zacina się na tych serwerach bez chomików?



ch*joza to w 16k nagrał :P

AbelardG napisał/a:

Ja myślę, że chodzi tu o nakaz rodzenia dzieci z 4 nogami i 3 ręcami Po prostu nie można tego gówna usunąć, tylko rodzić



Twoja stara pewnie też płakała że musi to gówno urodzić :)



luja27

2020-10-25, 20:31
TytanowyRosomak napisał/a:

ch*joza to w 16k nagrał
Twoja stara pewnie też płakała że musi to gówno urodzić



To tak samo jak twój stary i jego mąż! Przytulałeś kota tej świni a może u Antka z miskiem w łóżku byłeś?

Hrabia Drapula

2020-10-25, 20:35
k***a, portal nawróconych , jak tak to wow ale kuwnika leją, 1..2..3.. start urażonych tatusiów
no chyba że jesteście za rodzeniem takich potworków że by więcej materiału na sadola było ?

tomgw

2020-10-25, 20:43
ale , że co , że Jezusa wina?

AdamBrown

2020-10-25, 22:10
Hrabia Drapula napisał/a:

k***a, portal nawróconych , jak tak to wow ale kuwnika leją, 1..2..3.. start urażonych tatusiów
no chyba że jesteście za rodzeniem takich potworków że by więcej materiału na sadola było ?



Absolutny Zakaz Aborcji jest tak samo bez sęsu jak całkowity nakaz aborcji. Nie rozumiecie jak to działa, właśnie media się rozćwierkały nad Aborcją, a tylnymi drzwiami wchodzi Przymus szczepionkowy, jakimś genetycznie modyfikującym gównem, bez żadnych badań a ni testów bo nie było czasu, ale już Kupione, i będzie szczepione, a jak coś będzie nie tak to powiedza że to COV19 i wrzucą zwłoki do pieca, żeby ktos tego czasem nie zbadał, i nie odkrył prawdy, bo to tu jest najmniej potrzebne.
Za takie swiństwo powinien być Sąd polowy bez znieczulenia. Bo to jest "Holokaust" ale tym razem tylko Polaków. Obudźcie się.