18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielka wina

viralmag • 2020-10-25, 00:41
Nagroda czy kara...




jajvwko

2020-10-25, 22:19
AdamBrown napisał/a:

Absolutny Zakaz Aborcji jest tak samo bez sęsu jak całkowity nakaz aborcji. Nie rozumiecie jak to działa, właśnie media się rozćwierkały nad Aborcją, a tylnymi drzwiami wchodzi Przymus szczepionkowy, jakimś genetycznie modyfikującym gównem, bez żadnych badań a ni testów bo nie było czasu, ale już Kupione, i będzie szczepione, a jak coś będzie nie tak to powiedza że to COV19 i wrzucą zwłoki do pieca, żeby ktos tego czasem nie zbadał, i nie odkrył prawdy, bo to tu jest najmniej potrzebne.
Za takie swiństwo powinien być Sąd polowy bez znieczulenia. Bo to jest "Holokaust" ale tym razem tylko Polaków. Obudźcie się.



Już po "sęsu" wiedziałem, że debil, dalej to już tylko potwierdzenie :D

JaTylkonaChwile

2020-10-25, 22:37
k***a specje j***ne... ilu z was widzialo ta ustawe na oczy? Wiecie czy nie wiecie co wniej jest? Sa moze jakies wyjatki a moze ich nie ma? pie**olenie, ze TV klamie, ze jedna stacja to ch*je a druga mowi prawde, lub na odwrot... nikt ustawy nie widzial na oczy i sie podniecaja ludzie tym co opisaly media. Nie czytaliscie? No widzicie a ja... nie czytalem i ch*ja wiem na 100% a sugerowac sie doniesieniami medialnymi nie mam zamiaru.

programista4k

2020-10-25, 22:46
a co to ma do rzeczy. Nie wolno zabijać dzieciów nawet jak są PODEJRZANE o chorobę np. zespół dałna. Nie wolno zabijać dałnów, niech se żyją. A jak się daje dupy to trzeba myśleć.

Pralpunkt

2020-10-25, 22:51
xXx5226 napisał/a:

Nie rozumiem, po jaka cholerę siebie tu opisujesz ? Co jeszcze bardziej zastanawia, jakie barany dają za to piwa ?! Co to ma być kółko wzajemnej adoracji ? Czy grupa wsparcia dla osób z niską wartością opałową ?



Urodziłeś się jako głąb
Żyjesz jak głąb
Umrzesz jak głąb



To cytat z filmu zgadnij z jakiego i kto mówił do kogo?
Podpowiedź :brat do brata

xXx5226

2020-10-25, 23:46
Pralpunkt napisał/a:

Urodziłeś się jako głąb
Żyjesz jak głąb
Umrzesz jak głąb
To cytat z filmu zgadnij z jakiego i kto mówił do kogo?
Podpowiedź :brat do brata



Wszyscy tu wiedzą że streszczasz swoją nudna egzystencję, nie musisz się cytatami zasłaniać.

Pralpunkt

2020-10-26, 00:01
xXx5226 napisał/a:

Wszyscy tu wiedzą że streszczasz swoją nudna egzystencję, nie musisz się cytatami zasłaniać.



To z serialu Cudowne Lata

No tak możesz nie znać bo w tym czasie jak serial leciał byłeś u Księdza na kolanach

:mrgreen:

krasnystaf

2020-10-26, 07:59
Pralpunkt napisał/a:

Stare
Słabe
Do pieca



Nikt sie nie pytał o opis Twojej matki

McQurwa

2020-10-26, 08:24
illuminati220 napisał/a:

Chyba idiotów a nie psychopatów...



Idioci to byli do wczoraj, to co teraz prezentują jest chore

kpold3004

2020-10-27, 12:11
Sama się puściła i czyjaś wina xDDDD