18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wielka rocznica

Adolf • 2018-01-21, 16:10
W związku ze zbliżającą się, w dniach 27 czerwca–5 lipca tego roku, 40 rocznicą lotu kosmicznego Sojuz 30, będącego drugim lotem w ramach międzynarodowego programu badań kosmicznych Interkosmos i pierwszym z udziałem polskiego kosmonauty, przedstawiam wam krótki materiał filmowy obrazujący to wiekopomne wydarzenie.



:amused:


gustav665

2018-01-21, 16:57
1:44 mnie rozj***ło i dalej nie oglądam

banerr

2018-01-21, 17:07
Cienkie jak dupa węża. Hermaszewskiego to ty szanuj. Trzeba było mieć duże jaja aby polecieć sowieckim statkiem w kosmos. Nie sraj takimi filmikami bo jak dotychczas to jedyny Polak, który był w kosmosie. Piwo dostałeś przez przypadek.

~KIERR3

2018-01-21, 17:14
Za majora Wojciecha Suchodolskiego i pana prezydenta Krzysztofa Kononowicza piwo należy się jak psu buda :amused:

ssm

2018-01-21, 17:15
Tak było.

elfis

2018-01-21, 18:01
możecie się śmiać gówniaki, z propagandowej kroniki filmowej, nie wiedząc jednak że ulegacie innej, propagandzie obecnych czasów, różnych mediów, tvn, wyborczej, ale szkoda pisać bo to nie na temat,
niemniej kiedyś w kinach kronika trwała 15 minut i film, chętnie się jednak oglądało bo to były czasy dwóch kanałów w tv, ale gdy teraz idę do kina k***ica mnie bierze na reklamy, gówno z nich wynoszę a trwają od 10-25 minut, zawsze się w kasie pytam o której film

Adolf

2018-01-21, 18:17
@up, co z wami, starymi dziadami, jest nie tak? Ja rozumiem że nostalgia, że za PRL-u byliście piękni, młodzi i jeszcze wam stawał, ale no k***a... Reklamy w kinie to cena za wygodę, pełne sklepy i możliwości jakie daje wam kapitalizm. Jak się nie podoba i tak wam tęskno za komuną, to paszli na ch*j do Korei Północnej.

elfis

2018-01-21, 19:05
Taktyczny_Adolf napisał/a:

@up, co z wami, starymi dziadami, jest nie tak? Ja rozumiem że nostalgia, że za PRL-u byliście piękni, młodzi i jeszcze wam stawał, ale no k***a... Reklamy w kinie to cena za wygodę, pełne sklepy i możliwości jakie daje wam kapitalizm. Jak się nie podoba i tak wam tęskno za komuną, to paszli na ch*j do Korei Północnej.


poj***ło ciebie, dlaczego myślisz że tęsknię za komuną , nie zamierzam się zwierzać ale moi rodzice i ja też dużo zrobiliśmy aby ten gówniany system upadł, wpie**ol, aresztowania, ulotki, spotkania, zomo,
nieważne,
ja piszę tylko o tym że nie wszystko jednak udało się zmienić, bo wtedy kapitalizm wydawał się całkowitą wolnością, a ten system taki poniekąd jest, ale nie do końca , ROZUMIESZ

Mors_Nigra

2018-01-21, 19:07
k***a to się rzygać chce... śmieszny filmik a jeden o jakimś braku szacunku pie**oli, tak jak by ktoś tu Hermaszewskiego z błotem mieszał a reszta oczywiście politykieruje, czy wy raz k***a możecie zachowywać się jak normalni ludzie, obejrzeć coś pośmiać się i nie pie**olić od rzeczy?!

mcsupro

2018-01-21, 19:08
nie wiem czemu. strasznie mi się podobają tamte reportaże... gdzieś duma osiągnięcia żadnych komisji oszustw Petru i immych pajaców

elfis

2018-01-21, 19:13
Taktyczny_Adolf,
ps.
ciekawe imię, oraz mem
za moich czasów za takie, w piaskownicy, dostałbyś kacajem w pusty łeb i siarczystego kopa w dupę

tylko że jesteś trollem łachudro

Reichsmarschall

2018-01-21, 19:38
Dla znających uniwersum Szkolnej 17 ten filmik to arcydzieło Boże.

voyagerkg1

2018-01-21, 20:40
dobre ale jedzie socjalizmem piwo

Adolf

2018-01-21, 20:40
elfis napisał/a:

Taktyczny_Adolf,
ps.
ciekawe imię, oraz mem
za moich czasów za takie, w piaskownicy, dostałbyś kacajem w pusty łeb i siarczystego kopa w dupę

tylko że jesteś trollem łachudro



:idzwch*j:

Za to za moich czasów za takie bóldupienie w internecie co najwyżej mogę Cię wyśmiać i mieć za sciśnieniowanego podstarzałego ćwierćmózga, którego otępiały postsowiecki mózg ma problem z tak prostymi operacjami logicznymi, jak rozróżnianie satyry od rzeczywistości. Idź se Janusz pie**olnij geriavit, obejrzyj PKF o produkcji stali w ZSRR i wróć do swojego czarno-białego i smutnego jak p*zda świata prostych pojęć, spisków i diety cebulowej.

Składam przed wami oficjalną przysięgę, że jeśli za 10-15 lat stanę się takim żałosnym kretynem, to ulżę wam wszystkim i pie**olnę samobója :amused:

elfis

2018-01-21, 20:55
Taktyczny_Adolf napisał/a:



:idzwch*j:

Za to za moich czasów za takie bóldupienie w internecie co najwyżej mogę Cię wyśmiać i mieć za sciśnieniowanego podstarzałego ćwierćmózga, którego otępiały postsowiecki mózg ma problem z tak prostymi operacjami logicznymi, jak rozróżnianie satyry od rzeczywistości. Idź se Janusz pie**olnij geriavit, obejrzyj PKF o produkcji stali w ZSRR i wróć do swojego czarno-białego i smutnego jak p*zda świata prostych pojęć, spisków i diety cebulowej.

Składam przed wami oficjalną przysięgę, że jeśli za 10-15 lat stanę się takim żałosnym kretynem, to ulżę wam wszystkim i pie**olnę samobója :amused:


ale żeś wysrał przemówienie, podobne obietnice słyszałem już za komuny , k***a
piszesz jak ruska komunistyczna p*zda,
i obym się mylił myląc z ruskimi albo żydami,
oni też mają taką cechę, werbalnego ślinotoku

jeśli składasz przysięgę to powiedz kim jesteś, skąd
gdzie mam szukać
tego kogoś , kto pisze, obiecuje
KIM JESTEŚ
gwarancja, podpis w gównie, choćby mazaj na ścianie, nawet śmierdzący