18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wielka rocznica

Adolf • 2018-01-21, 16:10
W związku ze zbliżającą się, w dniach 27 czerwca–5 lipca tego roku, 40 rocznicą lotu kosmicznego Sojuz 30, będącego drugim lotem w ramach międzynarodowego programu badań kosmicznych Interkosmos i pierwszym z udziałem polskiego kosmonauty, przedstawiam wam krótki materiał filmowy obrazujący to wiekopomne wydarzenie.



:amused:


Adolf

2018-01-21, 21:00
@up, ja po prostu staram się Ci pomóc i wyciągnąć Cię ze sp***olenia. Jeszcze nie jest za późno. Jeszcze możesz przestać być zj***ny. Jeszce możesz zrozumieć że czasy styropianowej opozycji już minęły, a "Protokoły mędrców Syjonu" to carska mistyfikacja i że to że III RP jest ch*jowa, to nie wina Żydów i komunistów, tylko Twojego pokolenia!!! :cry:

elfis

2018-01-21, 21:03
Taktyczny_Adolf
dobra , adolf,
nie produkuj się
zrób samobója jak protoplasta,
h*j z tobą, bo ja mam inne tematy na dzisiaj

Rasael

2018-01-21, 22:45
Reportaż na miarę TVPis.

P.S. Jeśli ta, poprawiona wersja mojej wypowiedzi nadal narusza "Jeden z powodów wymienionych w temacie", to czy tym razem osoba odpowiedzialna o usunięcie komentarza przynajmniej jest skłonna podać jaki? Bardzo ślicznie proszę z wisienką na czubku?! Czy może zwyczajnie ktoś tu wyszczerbia sobie język służąc jako papier (nie napiszę jaki ani z udziałem kogo)?!

Friiki

2018-01-21, 23:54
major to jest major, to jest dopiero major.

elfis

2018-01-22, 00:29
Taktyczny_Adolf
der Führer
i jak faszysto, zwaliłeś konia pod te swoje wpisy,
sobie czy ruskiemu sąsiadowi
ja nie pie**olę,
jak można być takim, pojebem aby dać sobie ksywkę poj***nego malarza

mateuszsadoltzr

2018-01-22, 04:22
ogółem prosze sie nie wypowiadać na ten temat i przepraszam że tak powiedziałem i dziekuje za ta wypowiedz całe te

o co chodzi całe te???!!!

NastyRascal

2018-01-22, 06:31
ogulem bardzo fajny filmik i cale te. ogulem dobry reportasz bozy, przepraszam ze tak powiedzialem.

elfis

2018-01-22, 08:54
Mors_Nigra napisał/a:

k***a to się rzygać chce... śmieszny filmik a jeden o jakimś braku szacunku pie**oli, tak jak by ktoś tu Hermaszewskiego z błotem mieszał a reszta oczywiście politykieruje, czy wy raz k***a możecie zachowywać się jak normalni ludzie, obejrzeć coś pośmiać się i nie pie**olić od rzeczy?!


dlatego właśnie dałem piwo