18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielbiciel małych dziewczynek

Flodzia • 2023-05-26, 13:37
Wg źródła pedofil próbował zgwałcić dziewczynkę. Mężczyzna został pobity i już nikogo nie zgwałci bo w zdechł w wyniku obrażeń :lol:


darek1234

2023-05-26, 19:22
mwaski napisał/a:

"w każdym miejscu znajdą się odklejenia" to prawda, ale tylko kościół stworzył cały system ukrywania pedofilskich zbrodni, przenoszenia sprawców z miejsca na miejsce, szkalowania ofiar (które niby to "zniesławiają księży"), atakowania osób domagających się sprawiedliwości (np. dziennikarzy opisujących te zbrodnie) oraz mącenia ludziom w głowach tak, żeby popierali pedofilskich zbrodniarzy a nie ich ofiary.
Poza tym, przypominam, że nie każdy ksiądz jest pedofilem, ale każdy jest funkcjonariuszem i agitatorem tej upadłej moralnie instytucji, która postępuje jak opisałem powyżej.



Co ważne, za przenoszenie księży pedofili odpowiada prikaz Babieża Polaka

vladok

2023-05-26, 20:42
motylekwbrzuchu napisał/a:

Kiedyś jak byłem w szpitalu po wypadku, to przywieźli chłopa z takim guzem, najlepsze było to, że miał na sobie jakieś jedwabiopodobne kimono ze smokiem.



Znaczy też pjedofil? ;)

dżonyłojlker

2023-05-26, 20:52
vladok napisał/a:

Znaczy też pjedofil?



Bardziej wyglądał na miłośnika wschodnich sztuk walki, któremu odj***ła palma po wódzie :lol: Ten jego guz był tak niewyobrażalnie wielki... i jeszcze to kimono, byłem wtedy mocno poturbowany, a nie mogłem wytrzymać ze śmiechu.

Rotberg

2023-05-26, 20:57
Krotko powiem dobra robota. Wyrwali chwasta koncertowo.

frytburger.z.paprykarzem

2023-05-27, 01:57
JebacPis100procent napisał/a:

Mógł przyjechać do Polski i zostać księdzem, to r*chałby małe dzieci bez ograniczeń, jeszcze by mu za to dziękowali.



Nie musiał. Wystarczyło w jakimkolwiek kraju zostać duchownym. Mówię o każdej religii. To niestety nie tylko kwestia KK.

CzerstWybut

2023-05-27, 02:37
pis_to_ch*je napisał/a:

Matołom co głosują na konfę przypominam że korwin też jest zalegalizacją sexuz małoletnimi, uważa że trzeba znieść opowiedzianość karną za sex z osobami poniżej 15 roku życia.



Korwin to nie cała konfa tak jak tusk to nie całe po

Tyskiii

2023-05-27, 09:19
JebacPis100procent napisał/a:

Mógł przyjechać do Polski i zostać księdzem, to r*chałby małe dzieci bez ograniczeń, jeszcze by mu za to dziękowali.



Do tego trzeba być homo, a z opisu wynika że typ j***ł małe dziewczynki

Mietek7567

2023-05-27, 11:32
pis_to_ch*je napisał/a:

Matołom co głosują na konfę przypominam że korwin też jest zalegalizacją sexuz małoletnimi, uważa że trzeba znieść opowiedzianość karną za sex z osobami poniżej 15 roku życia.



Tak było nie zmyślam. Może skupmy się na ważniejszych sprawach?