18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wielbiciel małych dziewczynek

Flodzia • 2023-05-26, 13:37
Wg źródła pedofil próbował zgwałcić dziewczynkę. Mężczyzna został pobity i już nikogo nie zgwałci bo w zdechł w wyniku obrażeń :lol:


dżonyłojlker

2023-05-26, 13:43
Kiedyś jak byłem w szpitalu po wypadku, to przywieźli chłopa z takim guzem, najlepsze było to, że miał na sobie jakieś jedwabiopodobne kimono ze smokiem.

JebacPis100procent

2023-05-26, 14:27
Mógł przyjechać do Polski i zostać księdzem, to r*chałby małe dzieci bez ograniczeń, jeszcze by mu za to dziękowali.

Juzwa

2023-05-26, 15:15
JebacPis100procent napisał/a:

Mógł przyjechać do Polski i zostać księdzem, to r*chałby małe dzieci bez ograniczeń, jeszcze by mu za to dziękowali.



Ciebie r*chali, czy sam r*chasz małe dzieci?

darek1234

2023-05-26, 15:16
JebacPis100procent napisał/a:

Mógł przyjechać do Polski i zostać księdzem, to r*chałby małe dzieci bez ograniczeń, jeszcze by mu za to dziękowali.



A kaczystan , z Piotrowiczem na czele, przyklaskiwałby mu w imię pańskie, alleluja!

PBH1909

2023-05-26, 16:06
JebacPis100procent napisał/a:

Mógł przyjechać do Polski i zostać księdzem, to r*chałby małe dzieci bez ograniczeń, jeszcze by mu za to dziękowali.



A co, masz jakieś niemiłe wspomnienia z dzieciństwa? Nie wsadzaj wszystkich do jednego wora, bo w każdym miejscu znajdą się odklejenia...

to...........10

2023-05-26, 16:10
PBH1909 napisał/a:

A co, masz jakieś niemiłe wspomnienia z dzieciństwa? Nie wsadzaj wszystkich do jednego wora, bo w każdym miejscu znajdą się odklejenia...



"w każdym miejscu znajdą się odklejenia" to prawda, ale tylko kościół stworzył cały system ukrywania pedofilskich zbrodni, przenoszenia sprawców z miejsca na miejsce, szkalowania ofiar (które niby to "zniesławiają księży"), atakowania osób domagających się sprawiedliwości (np. dziennikarzy opisujących te zbrodnie) oraz mącenia ludziom w głowach tak, żeby popierali pedofilskich zbrodniarzy a nie ich ofiary.

Poza tym, przypominam, że nie każdy ksiądz jest pedofilem, ale każdy jest funkcjonariuszem i agitatorem tej upadłej moralnie instytucji, która postępuje jak opisałem powyżej.

Alchemik

2023-05-26, 16:17
mwaski napisał/a:

"ale tylko kościół stworzył cały system ukrywania pedofilskich zbrodni, przenoszenia sprawców z miejsca na miejsce, szkalowania ofiar (które niby to "zniesławiają księży"), atakowania osób domagających się sprawiedliwości (np. dziennikarzy opisujących te zbrodnie) oraz mącenia ludziom w głowach tak, żeby popierali pedofilskich zbrodniarzy a nie ich ofiary.



Do Choroszczy? Do Choroszczy!
Na badania? Na stałe!

to...........10

2023-05-26, 16:53
Alchemik napisał/a:

Do Choroszczy? Do Choroszczy!
Na badania? Na stałe!



Tę pedofilską mafię, czy ich zwolenników?

pis_to_chuje

2023-05-26, 17:04
Matołom co głosują na konfę przypominam że korwin też jest zalegalizacją sexuz małoletnimi, uważa że trzeba znieść opowiedzianość karną za sex z osobami poniżej 15 roku życia.

dżonyłojlker

2023-05-26, 17:07
pis_to_ch*je napisał/a:

Matołom co głosują na konfę przypominam że korwin też jest zalegalizacją sexuz małoletnimi, uważa że trzeba znieść opowiedzianość karną za sex z osobami poniżej 15 roku życia.



Przekonałeś mnie. Już wiem na kogo głosować.

SpoconyMariusz

2023-05-26, 17:44
Wyrlumaczy ktos czemu ma tak wielkiego guza? Czy to jest zagrozenie zycia? Co sie stalo? Czaszka pekla czy co

PsikutaBezS

2023-05-26, 18:44
Próbował zgwałcić? Gdzie? Tak wygląda chwała putinowskiej rosji i ich propaganda... Debile się nabierają. :)