18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sezamkowyRozpierdol

2017-07-28, 09:22
Dlatego jestem zwolennikiem liberalizacji dostępu do broni oraz powiększenia praw w zakresie obrony koniecznej by w takich sytuacjach móc na legalu odstrzelić takiego podczłowieka z nożem ;-)

~Angel

2017-07-28, 09:25
W momencie gdy widzisz nóż w ręce gdy podchodzi do samochodu wrzucasz 1 i p*zda po nim a pasażerka dzwoni na odpowiednie służby czyli po śmieciarkę.

aleleble

2017-07-28, 09:47
k***a. Pajac czując się niedowartościowany próbuje pokazać swoim kolegom (chyba w corsie) jaki to on kozak,bo k***a 70kg na klate bierze.


stasiekk22

2017-07-28, 10:14
Jadą gangsterzy fiestą :D chociaż by se jakąś bmw kupili a nie... :)

drukarka666

2017-07-28, 11:34
Penisy należy powiększać ustawowo, wtedy nie będzie problemów z posiadaczami zaburzonej gospodarki hormonalnej, powodującej wśród osobników konflikty społeczne. Niech żyje srom - ocipiały klient jest mniej awanturujący się!

~Velture

2017-07-28, 11:58
Kolejne spotkanie paru p*zd.
1) p*zda kierowca co miał ch*jowo ustawione światła i to ewidentnie widać, że są za wysoko.
2) p*zda kierowca fiesty co zamiast olać się zatrzymuje i samemu nic nie robi tylko puszcza największego dresa w aucie.
3) p*zda pasażer z przodu co też nic nie robi i puszcza największego dresa w pojeździe.
4) p*zda z tylnego siedzenia co leci z kosą bo koledzy ch*ja mogą ze swoją wagą piórkową.

Możliwe, że jest jeszcze p*zda nr5 z tyłu fiesty która nie zareagowała ale nie widać tego na filmie.

Jakbym ja się zatrzymywał za każdym razem jak ktoś ma ch*jowo ustawione światła to albo bym siedział w pierdlu teraz albo w szpitalu.
Po to wymyślono fotochromatyczne lusterka a w starszych autach ten wichajster we wstecznym lusterku co się nim ruszało abu ci z tyłu nie oślepiali w nocy. Jakoś on się pewnie nazywa i eksperci z sadola zaraz napiszą jego nazwę.

Henboh

2017-07-28, 12:05
Może i długich nie ma, ale ma źle ustawione mijania (po zatrzymaniu widać, że fiesta jest oświetlona powyżej linii świateł nagrywającego).
Jest mnóstwo kretynów, którzy nie wiedzą, że światła mijania się reguluje w zależności od rozkładu masy w samochodzie.

To nie jest zbędny bajer.

Ale reakcja sebiksów, godna JP100%. Pewnie też nie wiedzą o regulacji mijania.

sirapacz

2017-07-28, 12:32
@Henboh co do nieświadomości regulacji to zgoda. ale w tym przypadku zobacz gdzie na asfalcie widać linię odcięcia świateł - gość ma za nisko(!) ustawione reflektory. To co zaobserwowałeś to poświata która ma walić w znaki drogowe i inne elementy odblaskowe. Poza tym gość napisał o nierównej drodze (którą zresztą widać) - mógł się zatrzymać na nierówności:)

TurboChomikZagłady

2017-07-28, 12:33
Równie dobrze to mógł być SUV który jest trochę wyżej jednak zawieszony ;-)

mam_kompa

2017-07-28, 12:38
karny kuktas za zakrywanie szczegółów

100Burned

2017-07-28, 12:59
Choćby k***a laserami napie**alał z tych świateł to nie powód żeby napuszczać na niego jakiegoś troglodytę z kosą.

Jakbym sam jechał to ch*j mógłbym się pokłócić przez zamknięte drzwi i okno (ajm badas), jakby porysował drzwi to by trochę grosza wpadło a że auto niezbyt ładne to bym to opie**olił sprejem, resztę przechlał i cześć.

Za to jakbym jechał z matką, młodszym bracholem albo narzeczoną to bym po gościu przejechał i ch*j. Laka stopił na mordzie i dawał w sądzie o obronie koniecznej.

my...........69

2017-07-28, 16:26
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Dlatego jestem zwolennikiem liberalizacji dostępu do broni oraz powiększenia praw w zakresie obrony koniecznej by w takich sytuacjach móc na legalu odstrzelić takiego podczłowieka z nożem ;-)



wtedy zamiast noża miał by legalną broń palną

Jesse.Pinkman

2017-07-28, 16:27
Velture napisał/a:

1) p*zda kierowca co miał ch*jowo ustawione światła i to ewidentnie widać, że są za wysoko.



Masz sporo racji ale ze 100% pewnością nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić. Takich sk***ysynów jak na filmiku to powinniśmy rozjeżdżać bez odpowiedzialności karnej - nie ma usprawiedliwienia dla takiego bandyctwa drogowego, nawet jeśli faktycznie autor nagrania miał ch*jowo ustawione światła.

Dlatego od lat zapie**alam z kamerką i nie mam zamiaru bawić się w żadne bójki czy solówki z sebixami na drodze. Wyskakuje do mnie jakiś upośledzony sebix z nożem? Musi liczyć się z tym, że podczas ucieczki (pod wpływem emocji) rozpie**olę mu jego gruchota albo go potrącę a gdy jako poszkodowany zgłosi się na policję (j***ny prawilny śmieć) i panowie wezwą mnie do wyjaśnienia sprawy - napluję mu w twarz gdyż wszystko zarejestrowałem kamerą dobrej jakości :) Pozdrawiam kierowców!

EDIT: poniżej upośledzony loaloa w swoim środowisku naturalnym

Loaloa

2017-07-28, 16:38
polacka dzicz w środowisku naturalnym.