18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pakicito

2017-07-28, 17:34
Cytat:

2) p*zda kierowca fiesty co zamiast olać się zatrzymuje i samemu nic nie robi tylko puszcza największego dresa w aucie.


10) p*zda mechanik, bo mu nie nareperował drzwi kierowcy i teraz musi wysiadać od prawej strony :amused:

~Velture

2017-07-28, 18:26
pakicito napisał/a:


10) p*zda mechanik, bo mu nie nareperował drzwi kierowcy i teraz musi wysiadać od prawej strony :amused:


No nie gadaj, że to kierowca wysiadł z prawej strony a nie pasażer z tyłu...

kokos_123

2017-07-28, 19:37
Aż strach pomyśleć, że są osoby co by opuścili szybę, lub nie zamknęli drzwi w takiej sytuacji.

kenzol

2017-07-28, 20:12
Nie wiem dlaczego ludzie w takich sytuacjach otwierają szybę/drzwi... Podchodzi do ciebie ktoś wrogo nastawiony, to blokujesz drzwi w aucie i co najwyżej lekko uchylasz szybę na 1 cm, żeby usłyszeć co mówi. A najlepiej to dla własnego bezpieczeństwa jedynka, gaz i rura.

cusco

2017-07-28, 21:38
Nigdy nie doświadczyłem takiej sytuacji... Na zdrowy rozum ... wysypali się z samochodu, idzie do mnie gość z kosą ... no k***a jego mać ! On ma nóż nie będę z nim dyskutował ! Nie wiem czym pan pokorny jechał ale zakładam się, że energia kinetyczna alfy stojącej na lawecie wygra z jego kozikiem !

hell.no

2017-07-28, 23:05
Miałem takiego złamasa tydzień temu, w sensie, ciulas miał tak wysoko ustawione światła, że cały czas j***ł mi po lusterkach, już też miałem ochotę zatrzymać się i rozpie**olić mu te światła kluczem...

To nie to samo co wyboista droga oczywiście, ale po obu stronach znajdzie się jakiś złamas...

Liton

2017-07-28, 23:09
1. Niestety rozjechanie gnoja samochodem, choć słuszne, podpadnie pod niewspółmierne środki obrony.
2. Z ciekawostek - zimą aż się roi w pewnych okolicach od kozaków w BMW zapie**alających na długich. Jeden mnie tak wk***iał na długiej prostej pomimo migania by wyłączył. On dalej nic - no to sam też włączyłem długie (wiem, nie mam prawa itd.) - cwe* w BMW po 10 sekundach jednak odnalazł przełącznik w samochodzie..

ROH

2017-07-29, 00:00
Godzina nagrania 21:37. O tej porze faktycznie dziwne rzeczy się dzieją...
:amused: