18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedźmin - Hamerykański trailer

Sushy • 2014-01-04, 20:58
Jak zawsze przekolorowana zapowiedź filmu, oraz dubbing w j. angielskim

Hangman108

2014-01-05, 22:52
@bloodwar Ok, o to właśnie mi chodziło. A co do samego filmu, musiałby mieć budżet ok. 100 milionów dolarów (więcej hollywood nie przeznacza na filmy 18+), żeby chociaż częściowo odzwierciedlić potencjał książek. Co do techniki motion capture, nie jestem do niej przekonany. Fajnie zobaczyć takiego Golluma, czy niebieskie stworki z avatara, ale film aktorski ma jednak w sobie coś, czego animacja nie jest w stanie oddtworzyć. Porównanie orków z WP i goblinów z Hobbita: dzięki świetnej charakteryzacji orkowie wyglądali, jak prawdziwe postacie, wchodzące w interakcję z głównymi bohaterami. Gobliny z Hobbita, wyglądają jak żywcem wyjęte z jakiejś gry komputerowej, co naprawdę razi, mając porównanie do o 10 lat starszego Władcy Pierścieni.

Zarammoth

2014-01-06, 01:04
sługaSzatana napisał/a:

Nie ma co liczyć na żaden film, ani serial. Sapkowski sam powiedział, że każdego, kto przyjdzie do niego po zgodę na nakręcenie, wyjebie za drzwi.


A nieprawda. Ostatnio mówił, że zależy to od wartości artystycznej ekranizacji i pokazał gest liczenia pieniędzy. :mrgreen:
Po prostu wie, że popełnił błąd zgadzając się na adaptację, bez żadnych większych ustaleń, za... flaszkę wódki. :shock:
W dodatku scenarzyści sugerowali się komiksem, w ogóle nie czytając książki... :facepalm2:

McMenel

2014-01-06, 08:48
Hangman108 napisał/a:

@bloodwar Ok, o to właśnie mi chodziło. A co do samego filmu, musiałby mieć budżet ok. 100 milionów dolarów (więcej hollywood nie przeznacza na filmy 18+), żeby chociaż częściowo odzwierciedlić potencjał książek. Co do techniki motion capture, nie jestem do niej przekonany. Fajnie zobaczyć takiego Golluma, czy niebieskie stworki z avatara, ale film aktorski ma jednak w sobie coś, czego animacja nie jest w stanie oddtworzyć. Porównanie orków z WP i goblinów z Hobbita: dzięki świetnej charakteryzacji orkowie wyglądali, jak prawdziwe postacie, wchodzące w interakcję z głównymi bohaterami. Gobliny z Hobbita, wyglądają jak żywcem wyjęte z jakiejś gry komputerowej, co naprawdę razi, mając porównanie do o 10 lat starszego Władcy Pierścieni.


Gollum to zupełnie inna sprawa. To Andy Serkis z dosyć mocno rozwiniętym systemem MC z wychwytywaniem mimiki twarzy przez co wygląda naturalnie jak na postać generowaną komputerowo. Zaś gobliny w Hobbicie to szczyt bezczelności PJ. W WP pokazał iż nadal charakteryzacja i statyści wyglądają zdecydowanie lepiej od CGI. Obawiam się i 3 część Hobbita będzie jeszcze większym jękiem zawodu niż nr 2. Ludzie pamiętają epickie bitwy w WP. A one były realizowane z dużą liczbą statystów, kaskaderów. Do ujęć pokazujących armię po prostu kopiowano statystów w post produkcji. W Hobbicie nr 3 będziemy mięli niestety CGI pełną gębą co sprawi iż bitwa nie będzie miała tej epickości to bitwy w WP.

maciej93z

2014-01-06, 18:18
paździoch w 0:35 uratował ten "trajler"

gringo2412

2014-01-06, 18:23
Noo, po takim trailerze to ja chyba w końcu obejrzę tego wiedźmina:D

król_sucharów

2014-01-06, 18:54
sługaSzatana napisał/a:

Nie ma co liczyć na żaden film, ani serial. Sapkowski sam powiedział, że każdego, kto przyjdzie do niego po zgodę na nakręcenie, wyjebie za drzwi.



Jak zagrają najmniejsze skrzypce świata, to nikogo wyjebie.

MoviE

2014-01-06, 19:11
dalej k***a w dupe amerykanom wchodzcie ... komu k***awazeliny

ca...........th

2014-01-06, 20:16
Film rzeczywiście był jakości serialu "Robin Hood", ale jakoś mi tak zostało, że jak myślę "wiedźmin", to widzę Żebrowskiego i nie wyobrażam sobie, żeby zagrał go inny aktor.

Sledziu_w

2014-01-06, 21:13
Gniot, nie gniot, Żebrowski Geralta zagrał zajebiście. Zamachowski też zresztą dobrze wcielił się w Jaskra. To dzięki nim serial miał klimat.

Mózgojeb

2014-01-07, 01:38
Zarammoth napisał/a:

Powiem wam, że mam nadzieję, że Wiedźmin 3 rozsławi Geralta jeszcze bardziej i może np. HBO weźmie się za zrobienie porządnego serialu na miarę GoT. A piwa nie ma za przypomnienie o tym naszym gniocie :-/



Sam qrwa gniot jesteś!!

Zarammoth

2014-01-07, 02:33
Mózgojeb napisał/a:


Sam qrwa gniot jesteś!!


A ty co za osioł jesteś? Mówiłem o polskiej ekranizacji. Jest to gniot, sami twórcy się bili w pierś, a scenarzysta nie przyznawał się, że ma coś z tym wspólnego. Wśród fanów Wiedźmina ten film jest wyklęty po wsze czasy.
A książki czytałem wszystkie. Po 3 razy.

he...........01

2014-01-09, 17:06
Jeszcze za gówniarza jarałem się jak poj***ny grą aktorską Żebrowskiego w NASZYM Wiedźminie. Geralt z Rivii jest tylko jeden i niech tak już zostanie. Niech żadne kurewsko sępie, żydowskie łapki nie ważą się tego dotykać!