18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedźmin 3 - najnowszy trailer.

MichaU • 2013-08-14, 10:47
Trailer podobno "wyciekł". Robi wrażenie :>



P.S. najlepiej oglądać w HD:

/watch?v=SaCfc3GyAfU

PsychoGhost

2013-08-14, 20:06
Boję się,że GTA V przyćmi w tym roku Wieśka :(

vedkonner

2013-08-14, 20:34
PsychoGhost napisał/a:

Boję się,że GTA V przyćmi w tym roku Wieśka :(



taki ch*j

Szron

2013-08-14, 20:43
Czyli poprawili patcha i III wyjdzie!!! Wiedziałem że Widzmaka górą będzie!

Jak by ktoś nie wiedział o jakiego "patcha" chodzi odpowiedz znajdzie TU


:ok:

vedkonner

2013-08-14, 20:53
Ciesin napisał/a:



W jakich k***a klimatach?
Zostaw gry w spokoju i weź się za książki, bo przez odbiorców takich jak Ty poziom gier leci w dół. Słowiańska, nie słowacka. Jesteś Słowianinem, a nie Słowakiem (tak myślę).
A mrok, brud, deszcze (?) i choroby to raczej mroki średniowiecza, a nie słowiańskie. Słowiańskie klimaty to pierwszy Wiedźmak, akt II (wieś pod Wyzimą) i akt zdaje się IV (ten szczególnie - Odmęty i okolice)
Brakowało mi tylko więcej lasów, puszczy i zagajników, ale gra i tak rozpie**alała klimatem.
Jeśli powtórzą to w W3, to mogą zrobić tę grę nawet w 2D ( tylko wtedy walka ma być trudna jak w Contrze!) a ja i tak będę się w nią zagrywał.



lekki bład językowy, a ty spinasz jakbym ci rodzinę wybił. :-D chyba juz nie miales sie do czego przypie**olic

Przeczytałem wszystkie książki poza dwoma ostatnimi tomami, dla twojej wiedzy. Ja to po prostu tak interpretuję, jak dla mnie dwójka była o wiele za kolorowa. Grając w pierwszą część czujesz jak to wszystko cię przytłacza, szczyny na ulicach, korupcja, zakłamanie, narkotyki, dz**ki - szarość europejskiego średniowiecza, podczas kiedy dwójka o wiele bardziej podchodzi pod klimaty Irlandzkiej Mitologi, to wszystko jest za bardzo bajeczne. Książki zacząłem czytać po przejściu pierwszego wiedźmaka i tak też sobie wyobrażałem świat wykreowany Sapkowskiego.

Zresztą widzę jakim zajebistym fanboyem jesteś, jeśli nawet nie wiesz, że magia książek polega na imaginowaniu sobie wszystkiego co się w nich dzieje, a nie "bo tak k***a i ch*j sp***alaj, moja racja ch*j ci w dupe gimbusie lewaku". Dla jednego wiedźmin to Michał Żebrowski zapie**alający nad Wisłą, a dla jeszcze innego król Artur. :-D Tak więc serdecznie ch*j ci w dupę.

ss_adol

2013-08-14, 22:41
W sadze wiedźmina zaczytywałem się 96-97. I to była moc. Gierki są dla gimbazjum. Wczuj się w klimat książki, dziecko. W grę nie grałem, bo już 1 cięła, choć nie miałem najgorszego pieca. Tak, wk***ia mnie, że żeby zagrać to zamiast wydać 2, 3 stówki, muszę wymienić całego kompa za 2 klocki.

AllAbout

2013-08-14, 22:43
Uwielbiam polski dubbing, część klimatu tworzy przecież nasz język. Angielska wersja może się schować.

ProVVe

2013-08-15, 01:07
Jakby wj***li tam głos żebrowskiego to bym ch*ja pograł bo kwiczałbym ze śmiechu i wyczekiwał na każdą końcówkę zdanie gdzie mówi jakby zaraz miał jebnąć kac-kupę...

efiksowy

2013-08-15, 01:09
Made by Poland ;]

Kajton1910

2013-08-15, 09:29
Urywa dupsko z fragmentami domu.

Novik

2013-08-24, 10:02
klasa czekam na to sk***ysyństwo