18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedźmin 3 - najnowszy trailer.

MichaU • 2013-08-14, 10:47
Trailer podobno "wyciekł". Robi wrażenie :>



P.S. najlepiej oglądać w HD:

/watch?v=SaCfc3GyAfU

PanEmo

2013-08-14, 14:19
Mówić, że "trailer wyciekł" a tak naprawdę ładuje się nam przed buzią automatycznie na ich stronie głównej...

Ciesin

2013-08-14, 14:25
vedkonner napisał/a:


, mogliby grę zachować w słowackich klimatach, mrok, brud, deszcze, choroby i inne gówna,



W jakich k***a klimatach?
Zostaw gry w spokoju i weź się za książki, bo przez odbiorców takich jak Ty poziom gier leci w dół. Słowiańska, nie słowacka. Jesteś Słowianinem, a nie Słowakiem (tak myślę).
A mrok, brud, deszcze (?) i choroby to raczej mroki średniowiecza, a nie słowiańskie. Słowiańskie klimaty to pierwszy Wiedźmak, akt II (wieś pod Wyzimą) i akt zdaje się IV (ten szczególnie - Odmęty i okolice)
Brakowało mi tylko więcej lasów, puszczy i zagajników, ale gra i tak rozpie**alała klimatem.
Jeśli powtórzą to w W3, to mogą zrobić tę grę nawet w 2D ( tylko wtedy walka ma być trudna jak w Contrze!) a ja i tak będę się w nią zagrywał.

miksuss

2013-08-14, 14:57
A mi się serial bardzo podobał. nawet jeśli miał słabe efekty to klimat był super i to właśnie serial zachęcił mnie do wgłębienia się w tematy wiedźmina.

GatecrasherKO

2013-08-14, 15:21
Fakt faktem jest to najlepsza gra cRPG od czasów Gothic II ale to tylko trailer każda gra/film na zapowiedzi wygląda zajebiście a w rzeczywistości wychodzi kupa.
Tyle ode mnie, HEJTUJCIE!

masturbator

2013-08-14, 15:32
msnrc napisał/a:

Trailer podobno "wyciekł". Robi wrażenie :>



Po pierwsze nic nie wyciekło, bo dzisiaj własnie miała być premiera niezapowiedzianego materiału z wiedźmina 3 i oto jest, dwa przy tym zwiastunie pracował Bagiński, dlatego robi wrażenie.

tobsik

2013-08-14, 15:33
I nie zgwałcił jej na końcu...? Dziwny trailer :D

Xidros

2013-08-14, 15:46
Zgwałcił? Geraltowi same dawały

MaczoJuh

2013-08-14, 16:33
tak wycieklo, super przygotowane, odj***ne na prezentacje :D Specjalnie wrzucili do neta.
Angielski lektor - buhahahaha, to ja juz bym klepiej akcentowal :D
I mi nie pojdzie.
dziekuje.

wishpie

2013-08-14, 18:07
Dla takich gier warto wyj***ć 20% wypłaty większości Polaków.
Coś zajebistego, taka gra i to jeszcze polska. Możemy być z niej dumni, bo to jedna z lepszych serii ever, a sama trójka będzie grą roku. Mimo, że ciężki rok przede mną to chyba znajdę czas, bo dla takich gier warto.

Ti...........ch

2013-08-14, 18:33
a ja troche pomarudze. Wiedzminem pierwszym byłem zachwycony. Nie będe sie teraz rozwlekał, ale przedewszystkim duzo zyskiwał systemem walki (szybki, silny i grupowy dla srebra i stali). Kolejne animacje sekwencji ataku grupowym mieczem stalowym rozpie**alały na pierdyliard kawałków. Niestety w Wiedźminie drugim jest to juz zwykła klikanina "lewy-prawy" przycisk myszy. Widac ze dwójka była uproszczona i skrócona, brakowało jej tak rewelacyjnie trzymajacej klimat lokacji jaką była wieś Odmęty i pola (chociaż skopiowali wykonanie pieśni dla południcy i w dwójce mamy pieśń dla sukkuba). Brakowało mi w Wiedźminie II jeszcze jednego aktu, bo zasadniczo Loc Muinne to taki troche dłuższy epilog. Nie mówie że gra była zła tylko dostosowana do wiekszego grona odbiorców i przez to wiele straciła, wiec boje sie że tak samo bedzie z trójką. Czyli niby zajebiscie, ale jednak bedzie czuc wyraźny niedosyt.

Frusciante93

2013-08-14, 18:48
Czy tylko mnie nie jarają takie ch*ja warte gierki?

Rolijng

2013-08-14, 19:09
Tak mi stanął że aż mnie boli!

teken

2013-08-14, 19:24
Swietne, gierkę na 100% kupię :) Trzeba wspierać chłopaków, tym bardziej, że do zrobienia mają jeszcze Cyberpunk 2077 :)
Ciekaw jestem, czy jakieś media w ogóle powiedzą coś o jednym z najlepszych towarów eksportowych Polski, czy przejdą obojętnie ze wzmianką 3 sekundową, bo to tylko gra. Co jak co, ale CDPR ma już światowy poziom, ba, oni się nie szmacą, robiąc co roku gierki na 5h, jak ci "światowcy". Oby tylko sodówka nie jebła do głowy po premierze :)

bloodwar

2013-08-14, 19:48
To wygląda bardziej na jakąś zajawkę niż pełnowymiarowy trailer, w porównaniu do tego z "Zabójcy Królów" ten szaro-bury, deszczowy, osadzony na jednej scenie, wygląda co najmniej słabo.

SinceAge

2013-08-14, 19:49
k***a znowu nie bedzie wersji na PS3 -.-