18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedza bezużyteczna

mygyry • 2022-01-31, 16:26
Swego czasu w UK już zdiagnozowali ten problem i skutecznie rozwiązali, usuwając zegary analogowe :ciasteczkowy:


lysybog

2022-01-31, 19:21
mesjans napisał/a:

Nie bardzo chciało mi się w to wierzyć więc pokazałem zegar analogowy swojej 18 letniej chrześniaczce, też nie wiedziała. Czego ich w tych szkołach uczą?



Nic mi nie mów, mój syn prawie 18 lat, też tego nie wie, przed chwilą mu pokazałem ten filmik. Zapytałem czy to w ogóle jest możliwe z rozbrajającą szczerością powiedział, że jest z innego pokolenia i kompletnie nie widzi potrzeby żeby się tego w ogóle uczyć. W domu są tylko zegary analogowe, gówniarz nawet słowem nie pisnął, że ich nie ogarnia.

Spec122

2022-01-31, 19:23
To jest autentyk koleś pracuje z moim znajomym jako mechanik w salonie kia. Sk***iel nawet niewiedzał w którą stronę nakrętek odkręcić.

Rutik

2022-01-31, 19:31
Nie wiem o co halo? Ma zegarek w telefonie, więc na analogowy ma wyj***ne i tyle. Nie bronię go w żaden sposób, ale skoro do życia jest to mu nie potrzebne i daje sobie bez tego radę to w czym problem? Ludzie po dziś dzień używają liczydeł, a zapatym ilu z was potrafi to obsługiwać, a jeśli tak to po ch*j? Mało tego, są zegarki z analogową tarczą i elektroniczną w jednym. Dla kogo się pytam, dla koneserów k***a?

__Tux__

2022-01-31, 19:39
Spec122 napisał/a:

To jest autentyk koleś pracuje z moim znajomym jako mechanik w salonie kia. Sk***iel nawet niewiedzał w którą stronę nakrętek odkręcić.



Przeczytałem "napletek"... :D

andrzejrobert75

2022-01-31, 19:43
__Tux__ napisał/a:

Przeczytałem "napletek"...



W jakim mieście?

vindicare515

2022-01-31, 19:51
śmieje sie z chłopaka ktory nie potrafi odczytać godziny z zegarka analogowego ale czy ten sam typ potrafi odczytać godzine z zegara słonecznego? Nie chce bronić młodego ale cywilizacja postępuje do przodu wiekszość z nas tez nie potrafi tego co potrafili nasi przodkowie.Bo czasy sie zmieniaja a zegarek to jeden tylko z miliona różnych rzeczy ktore zmieniają sie na przestrzeni lat

Marten19

2022-01-31, 20:08
Za 4miesiące będzie mógł zagłosować na PiS. Pewnie już 500 plus pobiera na "bombelinki"

Spec122

2022-01-31, 20:22
__Tux__ napisał/a:

Przeczytałem "napletek"...



j***ny słownik miało być nakkrętke

Nakrętke kuuuuuuurwa

andrzejrobert75 napisał/a:

W jakim mieście?



TORUŃ

MrNeko

2022-01-31, 21:02
zwierzak30 napisał/a:

Takie mundre?
To która jest na tym zegarku??



Za 20 osiemnasta ale ja to rocznik 96

Ale jestem dodatkowo ślepy i nie zauważyłem gdzie jest krótka wskazówka więc 19:28

Zbysław

2022-01-31, 21:04
no i na ch*j mu się znać tak szczerze? są analogowe i ch*j

settogo

2022-01-31, 21:34
lokal.szczecin napisał/a:

No i prosze, to jest wlasnie to co dzieje sie powoli po cichu od dawna. Prawie dorosle dzieci ( 17 lat ) nie wiedza jak odczytac godzine z zegarka ale wiedza ze moga sobie zmienic plec czy np pedaly sa oki i trzeba ich tolerowac. Powoli robi sie dzieciakom burdel w glowach i uczy nie tego co trzeba. Jak na moj rozum jest to po to zeby im namieszac w glowach i nie pozwolic myslec ( nie uczyc myslenia ) bo przeciez glupim stadem lepiej sie steruje. Najgorsze sa dwie zeczy - gdzie sa rodzice tego durnia? oraz to ze on bedzie musial pracowac na moja emeryture!



Zaraz zleci się armia internetowych durni i wytłumaczą ci ze on wcale nie musi tego potrafić. Przecież wymyślili zegarki elektryczne, a na co komu taka "wiedza" :)

xqwzts

2022-01-31, 22:11
To mi było głupio jak w wieku 7 lat się na zegarku nie znałem, bo koledzy już umieli odczytać godzinne O_o

Takafura

2022-01-31, 22:15
shiters napisał/a:

na ch*j komu zegarek 24h



jak Cię trzymają cały tydzień w piwnicy to skąd masz widzieć czy jest 8.00 rano czy 8.00 wieczór ?

Ps. Są jeszcze zegarki binarne, jak znasz system zapisu dwójkowy to w sumie łatwo odczytać godzinę ;)




[

dżonyłojlker

2022-01-31, 22:19
settogo napisał/a:

Zaraz zleci się armia internetowych durni i wytłumaczą ci ze on wcale nie musi tego potrafić. Przecież wymyślili zegarki elektryczne, a na co komu taka "wiedza"



Już się kilku zleciało :->

svenio

2022-01-31, 22:42
Koronny przykład edukacji Unii Europejskiej i tego co obecna szkoła robi z dziećmi ostatnio oglądałem swiadectwa szkolne z okupacji ZSRR na ziemiach wschodnich PL i swiadectwa z okupacji Niemieckiej na ziemiach Polskich szok jakie były przedmioty w porównaniu do tego unijnego dziadostwa co teraz obowiązuje