18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieczorny spacer

~Beny • 2019-01-09, 09:40
Z chwilą namiętności


ZatoX

2019-01-09, 21:46
Spiderowski napisał/a:


Nie interesują mnie twoje homoseksualne fantazje.
Jeśli igraszki w nocnym plenerze porównujesz do publicznej masturbacji to jesteś po prostu kretynem.



Jesteś po prostu kretynem jeśli nie rozróżniasz miasta od pleneru. r*chali sie w miejscu publicznym proste, gdyby to był plener to byś nawet tego filmiku na oczy nie widział, no chociaż bywają czasem wścibskie k***y i nagrają. Jak chcesz bronić i pajacowac to kieruj sie na swoje ulubione forum ekshibicjonistów i publicznych r*chaczy.

T3RMINATOR

2019-01-09, 22:34
Tęż miałem sytuacje kiedyś jak z dupeczką urzędowałem, to mi berło obrabiała na ławce w parku o 1-szej w nocy. Ale to stare dzieje, teraz wspomnienia pokryły sadza i rdza.

mateuszsadoltzr

2019-01-10, 00:53
"To czemu np. nie pójdziesz sobie do galerii handlowej walić konia na środku przy wszystkich? No bo czemu nie. "

Ja raz tak zrobiłem nie polecam

~T3RMINATOR kogo ty chcesz oszukać?

Mors_Nigra

2019-01-10, 00:53
Salieri16000 napisał/a:

Dopóki nie wstała wyglądała na atrakcyjną, jednak jej odwłok zniszczył to wyobrażenie...

A tam, dobre prosie. Oczywiście tylko do j***nia, żony z zapijaczonej, jebiącej się przy ulicy świni, nie będzie.

an...........se

2019-01-10, 13:26
doopa napisał/a:

j***ne stulejarze, a komu to przeszkadza, niektóre laski lubią sex w plenerze lub w miejscach publicznych



Tylko stulejarze piszą SEKS przez X w Polsce.

doopa

2019-01-21, 02:14
siarapfk napisał/a:

@doopa a to, że nie jesteśmy j***nymi psami zeby sie j***ć gdzie popadnie



ty to pewnie, nawet jeszcze nie r*chałeś