18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieczorny spacer

~Beny • 2019-01-09, 09:40
Z chwilą namiętności


Stajan

2019-01-09, 16:40
"Ydgdfkjhagsjhgfahdasd appropriate" Ja pie**olę, brzmi jakby go wychowywała matka z ciotką i babką do spółki. Założę się, że do tego jeszcze rudy. A może po prostu taka z niego p*zda, że aż mu wargi sromowe zastąpiły te zwykłe i teraz ma problemy z wymową?

Beikerz

2019-01-09, 16:53
Co za k***a ! Ci se elegancko z kulturką za płotem żeby nie przeszkadzać a ten kazał im wypie**alać...

garota

2019-01-09, 17:21
Taki głupi filmik potrafi zniszczyć ludziom życie. Ogólnie co za k***a czasy. Jadę ostatnio z debilem, przed nami gościowi koło zaraz odpadnie a ten gada "pojedziemy chwilę zanim i nagramy na kamerkę to będzie na youtube" zamiast zatrąbić czy gościowi spróbować pomóc. j***ne internety, więcej złego z nich niż pożytku.

Pitok

2019-01-09, 17:21
doopa napisał/a:

j***ne stulejarze, a komu to przeszkadza, niektóre laski lubią sex w plenerze lub w miejscach publicznych



To czemu np. nie pójdziesz sobie do galerii handlowej walić konia na środku przy wszystkich? No bo czemu nie.

ZatoX

2019-01-09, 17:43
doopa napisał/a:

j***ne stulejarze, a komu to przeszkadza, niektóre laski lubią sex w plenerze lub w miejscach publicznych



Spiderowski napisał/a:

Dokładnie, jakim przegrywem życiowym trzeba być żeby takie coś nagrywać i wrzucać w internet.



Wy tak na serio k***a ? Idźcie sobie zwalić wzajemnie w galerii albo na ławce przy Złotych Tarasach.

j***ne zezwierzęcenie, zero godności i szacunku do ciała. Tfu j***ny chlew, w zajebistym kierunku to idzie patrząc na dzisiejszą społeczność.

spoons

2019-01-09, 17:53
Nagranie takiego ścierwa i wrzucenie w net, to i tak mała kara za odpie**alanie takiej obory. Zachlane prawie do nieprzytomności ryje, lizanie brudnej p*zdy na brudnym chodniku w przestrzeni publicznej. Poważnie? Jak się zachowują jak j***ne zwierzęta, to nie zasługują na lepsze traktowanie.
Jak byłem dzieciakiem i przed domem psy się pie**oliły, to brat rzucał w nie kamieniami :D

a kiedy zdarzy się komuś zbliżenie z losową (nie ważne jak piękną) dupą, polecam wypowiedzieć magiczne zdanie które wystawi wasza godność i pewność siebie na próbę, "idź się odśwież"

panta_rhei

2019-01-09, 17:56
Może i ch*jowo się walić na chodniku, ale przynajmniej są biali i hetero. Piwo!

TB303

2019-01-09, 18:11
panta_rhei napisał/a:

Może i ch*jowo się walić na chodniku, ale przynajmniej są biali i hetero. Piwo!


Podwójne standardy debila :lol:

Kosmodysk

2019-01-09, 18:52
Ja bym sobie po cichu zwalił patrząc na nią.

LuzaQ

2019-01-09, 19:34
up
widać że Ci za czeste używanie kosmodysku nie służy.

panta_rhei

2019-01-09, 20:43
Może i debila ale przynajmniej jestem biały i hetero ;)

TB303

2019-01-09, 20:45
panta_rhei napisał/a:

Może i debila ale przynajmniej jestem biały i hetero ;)


No proszę, jaka kulturalna odpowiedź. Cofam tego debila, z szacunku.

Wiewór

2019-01-09, 20:49
Zapytał bym uprzejmie czy mogę sobie zwalić patrząc. :-D

PieronJasnySzlag

2019-01-09, 20:54
ZatoX napisał/a:


Wy tak na serio k***a ? Idźcie sobie zwalić wzajemnie w galerii albo na ławce przy Złotych Tarasach.


Nie interesują mnie twoje homoseksualne fantazje.
Jeśli igraszki w nocnym plenerze porównujesz do publicznej masturbacji to jesteś po prostu kretynem.

arathorn2

2019-01-09, 21:36
Ale jaka angielska kulturka:

- To jest niestosowne
- Tak, to niestosowne. Przepraszam.

Zero kretyńskich żarcików, docinek, końskiego śmiechu, darcia ryja...