18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieczór z atrakcjami w Minneapolis

Barnellini • 2020-09-22, 23:00
Stawiam skrzynkę browara, że strzelał jakiś ekstremalnie opalony jegomość. Jakiś lewak chce się założyć aby pokazać, że stereotypy są złe?



Oczywiście dostępność broni nie ma tu nic do rzeczy :D

Znawca_Cipek

2020-09-22, 23:18
Widzę, ze gruba juz nie pije i sp***olila do USA. Z deszczu pod rynnę. ale tam sie z niej nie smieją

Igorek95

2020-09-23, 02:06
Nie jestem lewakiem, ale tam nie brakuje też białych pok***ieńców :D

KaprysLosu

2020-09-23, 03:55
widać tyle co nic, aż bym się nie zdziwił, że Michael Winslow za tym mógł stać :)




Noside

2020-09-23, 08:26
A w Chicago z kolei latynosi już pokazali, że mają dość. Ot, w USA przez murzynów trwa wojna rasowa, ale lewaczki robią jak w szkole - oskarża się tego, co oddał dokuczającemu mu łobuzowi.

ckk666

2020-09-23, 08:41
Z cyklu "znajdź różnicę"


offline

2020-09-23, 09:26
Zobaczycie co tam się będzie działo, jak wybory wygra Trump.

Miles87

2020-09-23, 09:28
Ja tam jedyny stereotyp jaki mogę potwierdzić to ze polaczki to cebulaczki, a osoby które głosowały na konfederacje często zapominają po co jest spłuczka i wyjadają to co zostawili po sobie, dlatego im śmierci z antypolskich ryjów.

CzerstWybut

2020-09-23, 09:44
Nie zwracajcie na trola miles87 bo mu ktoś z konfederacji chyba wyr*chał starą i teraz mu sie ulewa na wszystkich polaków :) ta ciota mi zaśmieca skrzynke jakimiś politycznymi żalami :lol:

Kisieleisik

2020-09-23, 09:44
[quote="Miles87"]Ja tam jedyny stereotyp jaki mogę potwierdzić to ze polaczki to cebulaczki, a osoby które głosowały na konfederacje często zapominają po co jest spłuczka i wyjadają to co zostawili po sobie, dlatego im śmierci z antypolskich ryjów.[/
Co ty pie**olisz śmieciu?Masz gówno pojęcia .Wierzysz w politykę i tylko chodzisz do pracy wracasz ,r*chasz swoją rękę i spuszczasz się na gnój a później płaczesz ,że dzieci nie masz

Killzorr

2020-09-23, 09:45
Miles87 napisał/a:

Ja tam jedyny stereotyp jaki mogę potwierdzić to ze polaczki to cebulaczki, a osoby które głosowały na konfederacje często zapominają po co jest spłuczka i wyjadają to co zostawili po sobie, dlatego im śmierci z antypolskich ryjów.



Haha z serii jestem nikim w życiu, spróbuję zabłysnąć w internecie :D

Marny troll...

Co do słów autora: Oczywiście dostępność broni nie ma tu nic do rzeczy :D

Sądzisz że gangi tam strzelają się legalnie nabytą bronią? Po to powinien być łatwy dostęp do broni jak taki nygus Cię napadnie to masz mu czym odpowiedzieć.

willoo

2020-09-23, 10:48
Ja nie jestem lewakiem, ale śmiem twierdzić iż strzelał biały... oczywiście strzelał do czarnego który chciał go okraść.

zipi

2020-09-23, 10:52
Fazybum napisał/a:

Zobaczycie co tam się będzie działo, jak wybory wygra Trump.



Trump wygra na pewno, moge dać sobie ręke uciąć, ludzie w USA tych których nie interesuje polityka juz zdecydowali na kogo zagłusują po manifestacjach BLM, nikt o zdrowych zmysłach nie zaglosuje na ludzi popierająćych bandytów, jestem pewien ze Trump weźmie sie za to bydło po wyborach, bo teaz nie chce psuc sobie sondaży, ale bedzie płacz lewactwa w Eu jak Trumpik wygra, juz sie nie moge doczekać ;3

Przemas922

2020-09-23, 10:57
Zastanawiam sie czemu zawsze opaleni jak uciekają to sie wypie**alają ?