18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieczór z atrakcjami w Minneapolis

Barnellini • 2020-09-22, 23:00
Stawiam skrzynkę browara, że strzelał jakiś ekstremalnie opalony jegomość. Jakiś lewak chce się założyć aby pokazać, że stereotypy są złe?



Oczywiście dostępność broni nie ma tu nic do rzeczy :D

Po...........ia

2020-09-23, 11:16
@up bo biegają szybciej od nas.Prawo do posiadania broni nie ma tu nic do rzeczy, gdyby w Polsce murzyny robiły gnój to też byłoby tysiące ofiar

ManiacGregor

2020-09-23, 11:34
Oczywiście, że to jednostki. Koleś strzelający w meczetach, kilka miesięcy temu, biały. Włóżmy białych do jednego wora, bo czemu nie. Wasza sadolowy zespół inteligentnych inaczej zawsze widzi tylko to, co chce widzieć. Ilu białych pedofili masz? Ilu białych złodzieji, czy gwalcicieli? Dalej chcesz wkładać czarnych do jednego wora? Żebyś chociaż poznał jednego czarnego cwe*u jeden. Poznałem wielu i są spoko ludźmi, a nie jak to mówicie '' zwoerzetamu''

chorym

2020-09-23, 12:12
Przemas922 napisał/a:

Zastanawiam sie czemu zawsze opaleni jak uciekają to sie wypie**alają ?



wlasnie tez mnie to dziwi bo w sumie dawniej w ich czasach takie wyj***nie wiazalo sie z pozarciem przez lwa czy inne tego typu zwierzaki i myslalem ze przetrwaly najsliniejsze geny..

nie no beka, przeciez nie od dzis wiadomo ze murzyn to murzyn

polakwrocek

2020-09-23, 16:37
ckk666 napisał/a:

Z cyklu "znajdź różnicę"



Małpy z filmu miały uzasadniony powód do rebelii , a nawet szukały porozumienia...

lesiot

2020-09-24, 06:34
Barnellini napisał/a:

Oczywiście dostępność broni nie ma tu nic do rzeczy



Dobrze że przypomniałeś, że wszyscy gangsterzy mają pozwolenia na broń, samą broń tez mają z legalnego źródła i amunicję też. Do tego oczywiście używają broni tylko i wyłącznie do obrony własnej.

Barnellini

2020-09-24, 22:35
Daster napisał/a:

Nie zwracajcie na trola miles87 bo mu ktoś z konfederacji chyba wyr*chał starą i teraz mu sie ulewa na wszystkich polaków ta ciota mi zaśmieca skrzynke jakimiś politycznymi żalami



Mi też napisał już kilka wiadomości :D k***a nic mnie tak nie cieszy na tym portalu jak boląca dupa takich pajaców :D