18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wieczór kawalerski

koza10 • 2017-07-15, 21:45
Pierwszy post,materiał własny.Jak to na wieczorze kawalerskim, wódeczka lała się gęsto.Nie wiem po co i czemu zachciało mi się przejść przez prawie 3 metrowy płot , noga się ześlizgła i nadziałem się na 4 pręty. Mało brakowało a zostawił bym jaja na tym płocie. W tą samą noc trafiłem do szpitala na szycie.Tydzień po operacji wdała się infekcja , ropa i trochę śmierdziało. Więc poszedłem do lekarza a on stwierdził że wszystko spoko.Kilka dni po tem byłem znowu w szpitalu na wycinaniu martwej i zainfekowanej tkanki , jednak to ja miałem racje.Na filmiku widać jak to wyglądało po operacji .Na harda chyba za cienkie.

freaky

2017-07-16, 00:18
Zaszyli chociaż czy kazali ci rozchodzić?

Yamooo

2017-07-16, 00:37
Szybkiego powrotu do zdrowia :piwo:

kurczak94

2017-07-16, 00:47
Do wesela się zagoi.

logik93

2017-07-16, 00:54
Ładny materiał, zdrowiej :)

lizardhino

2017-07-16, 00:59
laolao cóż za nienawiść

silvsky

2017-07-16, 01:04
słyszę w tle że Anglia ok spoko ale jak lekarzowi w tej zacofanej przez medycynę wyspie nie powiesz i nie podasz na srebrnej tacy o co "come on" to da ci nawet 200 tabletek paracetamolu jak mojemu ojcu na raka więc walcz o swoje bo te półgłówki rozpie**alają system jak się do nich nie pizgasz.

amaimon

2017-07-16, 01:46
Znam ten bol. Ostatnio pochlalismy w parku z chlopakami. Jako ze dzielnica elegancka park ogrodzony, zamykaja po 22 ale nas to nie interesowalo, pilismy dalej. Jak sie wodeczka skoczyla i zmeczenie dopadlo przyszlo nam prze zplot skakac jako, ze bramy juz byly pozamykane. Tak wyszlo, ze ostatni przeskakiwalem, a mialem krotkie spodenki. Nogawka mi sie zaczepila o plot, ciezar calego ciala nagle zaczal na jednej rece spoczywac (a waze ok 110kg, kawal chlopa). Doslownie mialem do wybory albo nadziac sie na plot nogami albo jajami... marny wybor. Cale zycie mi przed oczami stanelo i od tej pory zadnych plotow po pijaku, nie ma ch*ja. Zostaje i spie w parku az otworza.

Gambi

2017-07-16, 03:03
Uwaga! Spojler.

Na końcu noga umiera.

sylvek7

2017-07-16, 03:23
@amaimon nie ma ch*ja, wybrałeś ta opcje z nogami jak rozumiem? :mrgreen: :mrgreen:

Jorgen88

2017-07-16, 03:35
Loaloa napisał/a:

Wieczór kawalerski powiadasz. Zerżnęli cię koledzy w tę nową c*pkę?


@Loaloa, zamknij morde i :samoboj:
Thesherk napisał/a:

Pomyślałem że na wieczorze kawalerskim koledzy penetrowali Ci nogę


słuchaj, to, że robił tak tobie tatuś po pijaku z kolegami to nie znaczy, że inni mają podobne zainteresowania :doggy:

artek8422

2017-07-16, 06:32
Chłopie teraz do sądu i walcz ze szpitalem.

Or...........k

2017-07-16, 06:39
@amaimon



Mam dla Ciebie radę. Następnym razem wyjdź przed zamknięciem. :ciasteczkowy:

Tafariel

2017-07-16, 09:39
O gościu to się załatwiłeś... Dobrze, że tętnicy nie rozj***łeś bo by nawet takiego filmiku nie było :dead:

BrianGriffin

2017-07-16, 12:42
tarkar napisał/a:

bo k***a pić to trzeba umieć. Dobrze ci tak. Wspołczuje narzeczonej. Na jej miejscu bym cie kopnał w dupe



Mimo że korwin w avatarze, to popieram w pełni.
Niektórzy nie potrafią wyciągać wniosków z błędów innych ludzi, więc życie musi ich nauczyć 8-)

koza10

2017-07-16, 18:51
TytanowyRosomak napisał/a:

O k***a człowieku gdzie takie umieralnie są, będę wiedział gdzie unikać pomocy medycznej :)


Wrocław

silvsky napisał/a:

słyszę w tle że Anglia ok spoko ale jak lekarzowi w tej zacofanej przez medycynę wyspie nie powiesz i nie podasz na srebrnej tacy o co "come on" to da ci nawet 200 tabletek paracetamolu jak mojemu ojcu na raka więc walcz o swoje bo te półgłówki rozpie**alają system jak się do nich nie pizgasz.

Uwierz mi że angole wcale nie są tacy zacofani.To właśnie lekarz w Polsce nie zareagował na infekcje , a że byłem na urlopie to musiałem wracać do UK i prosto z lotniska do szpitala.Szybka diagnoza -wycinamy bo może być tylko gorzej, o północy była operacja , 4 dni w szpitalu pod obserwacją i do domu.

freaky napisał/a:

Zaszyli chociaż czy kazali ci rozchodzić?


Za duże rany żeby szyć, miałem codziennie zmieniany opatrunek żeby zarosło samo.2 miesiące prawie się goiło

jawox napisał/a:

Byś chociaż wora wydepilował przed zabiegiem. A tak łoniaki ze skalpela ślizgawkę sobie zrobiły :P

O smrodzie nie będę wspominał.

P.S. Współczuję małżonce.

No nie wiem Twojej mamie ostatnio nie przeszkadzały , a i po wszystkim już na fajce mówiła że Twój chłopak coś narzekał że Ty golisz a i tak śmierdzi. Twój ojciec też coś wspominał o przykrym zapachu ....teraz spotyka się z Twoją siostrą.