18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

IOI

2019-06-18, 09:02
juz nie swirujcie ze taki bogaty, taka mazde to mozna za 6tys kupic, ten drugi tez pewnie nie wiele wiecej wart. a naprawa chalupy napewno pochlonie duzo wiecej

edek.bajzel

2019-06-18, 09:59
każde standartowe ubezpieczenie obejmuje tego typu szkody, skończcie pie**olić
a facet napewno nieruchomości ubezpieczył , co najwyżej nie wykupił AC na tego grata i zbiera na lakiernika

Foto123

2019-06-18, 11:29
Antek01 napisał/a:

Tak to jest jak się postawi chatę w polu, gdzie dookoła nic nie ma.


To nie ma znaczenia. W tym przypadku mamy do czynienia ze zjawiskiem ,,dry microburst'' czyli bardzo silna ,,bomba'' chłodnego powietrza (tylko w tym przypadku bez deszczu) opadajaca z chmury. Takie zjawiska mogą łamać drzewa bez problemu (tu akurat było słabsze), wiec nawet większe zagęszczenie drzew było dookoła to nie pomoże.
Tu masz przypadek zjawiska działajacego na tej samej zasadzie, tylko o troche wiekszej skali oraz niosącego ze soba deszcz.




Ni...........ny

2019-06-18, 11:42
Foto123 napisał/a:

To nie ma znaczenia. W tym przypadku mamy do czynienia ze zjawiskiem ,,dry microburst'' czyli bardzo silna ,,bomba'' chłodnego powietrza (tylko w tym przypadku bez deszczu) opadajaca z chmury. Takie zjawiska mogą łamać drzewa bez problemu (tu akurat było słabsze), wiec nawet większe zagęszczenie drzew było dookoła to nie pomoże.
Tu masz przypadek zjawiska działajacego na tej samej zasadzie, tylko o troche wiekszej skali oraz niosącego ze soba deszcz.



Nie, myślę że tu mamy do czynienia z tornadem, zwróć uwagę że na początku nagrania kierunek wiatru zmienia się o 180 stopni

pajechali

2019-06-18, 13:23
Niezwyciężony napisał/a:

No k***a to jest chyba przesada, Kawał ziemi, dom, dwa auta, na ubogiego nie wygląda.
Pewnie szkoda mu było na ubezpieczenie a tera dej na remont.
Jak nie ma kasy na dach to niech sprzeda jeden samochód.




OneMen

2019-06-18, 13:26
Widać, jakiś cwaniak. Mi byłoby wstyd prosić o pieniądze. Wystarczy sprzedać jedno z aut.

nectovelius

2019-06-18, 20:23
Stać go na drona za kilka tysi, to niech sam remontuje... albo niech sie nauczy kasy nie trwonić...





blacov

2019-06-18, 20:58
Wy to liczycie facetowi pieniadze i pie**olicie o ubezpieczeniach a ja dokonca liczylem , ze jednak tornado porwie siersciucha w powietrze.

Zordonek

2019-06-18, 23:29
stać go na kamery to po co zbiera?

Makulata

2019-06-20, 05:17
Ostrzegali o dużych porywach wiatru. Samochodów nawet nie chowam bo po co. Najwyżej zrobię zbiórkę i kupię sobie nowe. Bramy tylko opuszcze, a w razie czego to wyskoczę i przytrzymam, może mnie dachówka jebnie w głowę to ubezpieczenie przyjdzie i mi się majątek zwiększy. Co za j***ny debil xD