18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ch...........ik

2019-06-17, 15:36
Budrys podaj proszę numer konta. Z chęcią Cie wesprę!

Ca...........on

2019-06-17, 16:58
Wpłacajcie mu po 69 groszy, pisząc w komentarzach o ubezpieczeniu. Poza tym dość łatwo znaleźć gościa na google maps i sprawdzić, kto to jest i ile zarabia ;) Ciekawym gorąco polecam ;)

PhantomMask

2019-06-17, 17:34
Dej mnie bo mam słabego drona.

Artuser

2019-06-17, 17:58
Krak,

Ubezpieczenie na 99% miało wyłączenie "klęsk żywiołowych", więc ubezpieczyciel się pięknie wypiął dupą.

MadDave

2019-06-17, 18:39
tyle w temacie.


ritu4l

2019-06-17, 20:50
Niezwyciężony napisał/a:

No k***a to jest chyba przesada, Kawał ziemi, dom, dwa auta, na ubogiego nie wygląda.
Pewnie szkoda mu było na ubezpieczenie a tera dej na remont.
Jak nie ma kasy na dach to niech sprzeda jeden samochód.



Dostał parę podobnych komentarzy na YT i wyłączył opcję komentowania hahaha, pie**olony cwaniaczek cebularz hh tfu.

masonski-cyklista

2019-06-17, 21:33
No bogacz po chxju. Drabina, trampolina, basenik ach no piękna willa i domek dla gości a kto wie może jeszcze ma kosiarkę,, normalnie drugi Kulczyk. Wyprowadźcie się w końcu od starych.

KaweX

2019-06-17, 21:36
hahah koleś ma 10 kamer w domu co normalna osoba nie ma ani jednej i jeszcze kase zbiera ... pazernośc ludzka.... ale Polacy mądrzy są i widzą, że na biednego nie trafilo także tego....

Lew

2019-06-17, 23:10
tak to jest jak się nie czyta SMS-ów z alertami od RCB XD

djted

2019-06-17, 23:12
Co to k***a ? Paranormal Activity ?

korinogaro

2019-06-17, 23:19
Jeśli myślicie że ubezpieczenie w takim przypadku coś by mu dało to jesteście w błędzie. Jeśli nie ma na tym obszarze regularnie takich porywistych wiatrów/wichur to nikt normalny nie wykupi ubezpieczenie od uszkodzeń spowodowanych przez wiatr. Już nie mówię o tym że każda ubezpieczalnia ma swoją definicję porywistego wiatru/wichury/trąby powietrznej. Niech ludzie krytykujący go że nie ma ubezpieczenia zajrzą do swoich polis o ile nie są j***nymi hipokrytami i powiedzą jak to ich domy są ubezpieczone przed szkodami od wiatru czy powodzi.

dmesg

2019-06-17, 23:23
Brawo! Kochane zuchy, można na was liczyć. Raptem parę minut filmu, kilka zdjęć, rachu ciachu i już somsiad złodziej cwaniak zdemaskowany. I pewno żal mu było na ubezpieczenie, to cebularz jeden, na pohybel z nim. Aha, a jakby co to przecież może samochód sprzedać, przecież ma dwa, po co mu tyle jak ja mam tylko jeden? I jeszcze te kamery. Pewno ma cos do ukrycia, a może to DIABOŁ jakiś?
Panowie, serdeczny ch*j wam w dupę. Przez takich jak wy zawistnych sk***ysynów ten kraj wygląda jak wygląda. Synowie madek z mlekiem suk roszczeniowość i zawiść wyssali. k***a, kiedy wreszcie ta komuna, chamstwo i zbydlęcenie z tej biednej obolałej Polski wreszcie się wytopi, ech...

Machol

2019-06-17, 23:33
korinogaro napisał/a:

Jeśli myślicie że ubezpieczenie w takim przypadku coś by mu dało to jesteście w błędzie. Jeśli nie ma na tym obszarze regularnie takich porywistych wiatrów/wichur to nikt normalny nie wykupi ubezpieczenie od uszkodzeń spowodowanych przez wiatr. Już nie mówię o tym że każda ubezpieczalnia ma swoją definicję porywistego wiatru/wichury/trąby powietrznej. Niech ludzie krytykujący go że nie ma ubezpieczenia zajrzą do swoich polis o ile nie są j***nymi hipokrytami i powiedzą jak to ich domy są ubezpieczone przed szkodami od wiatru czy powodzi.



Porywisty wiatr czy nawał deszczu to standard w ubezpieczeniach domu. Bierzesz to i nawet nie musisz wiedzieć, bo jest w ogólnych warunkach wypisane. Siłę wiatru określa się z tego co instytut meteorologii odczyta ze swoich stacji pogodowych, proste i nie do podważenia.
I nie myl zalania z powodzią, bo na powódź jest zawsze osobna kategoria.

ritu4l

2019-06-18, 07:08
dmesg napisał/a:

Brawo! Kochane zuchy, można na was liczyć. Raptem parę minut filmu, kilka zdjęć, rachu ciachu i już somsiad złodziej cwaniak zdemaskowany. I pewno żal mu było na ubezpieczenie, to cebularz jeden, na pohybel z nim. Aha, a jakby co to przecież może samochód sprzedać, przecież ma dwa, po co mu tyle jak ja mam tylko jeden? I jeszcze te kamery. Pewno ma cos do ukrycia, a może to DIABOŁ jakiś?
Panowie, serdeczny ch*j wam w dupę. Przez takich jak wy zawistnych sk***ysynów ten kraj wygląda jak wygląda. Synowie madek z mlekiem suk roszczeniowość i zawiść wyssali. k***a, kiedy wreszcie ta komuna, chamstwo i zbydlęcenie z tej biednej obolałej Polski wreszcie się wytopi, ech...



A ch*j to właśnie tobie w dupę, kolejna życiowa p*zda co myśli że mu się wszystko należy za dermo, a jak nie dadzo to nazwyzywać