18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiara, nadzieja, miłość...

Halman • 2018-06-09, 04:36

Wiara czyni cuda, nadzieja że to prawda, z miłości do głupoty...

SpirytusSalicylowy

2018-06-09, 18:26
Zawsze mnie ciekawiło, co te stare raszple musiały odj***ć w ciągu życia, że teraz tak się przez księdzem i Bogiem kajają :D

Rafcio115

2018-06-10, 09:48
kreatywnakrowa napisał/a:

up
Tak, da się. Ja mam podobnie. Działalnośc gosp. zarejestrowana za granicą (Czechy) samochód w leasingu także na czeskich blachach. Nie będę utrzymywał pislamskich kurew, klechów, katechetów, zj***nej opozycji, zusowskich ch*jów, "pincetplusów" i komisji smoleńskich. Nic nie zawdzięczam tej ojczyźnie i nic jej nie oddam.



Rozumiem, że zakupy też robisz w Czechach? Paliwo także tankujesz na tamtych stacjach? Internet też masz czeski? :) Płacąc za cokolwiek w Polsce zostawiasz kasę w Polsce. :) Do szkoły też chodziłeś w Czechach? Wydaje mi się, że Polsce zawdzięczasz m. in. umiejętność czytania i pisania. :) Chociaż pewnie uczyłeś się w Czechach. :) Ciekawe czy pojedziesz do lekarza do Czech jak Cię chociażby brzuch zaboli... :)


PS. Trudno założyć w Czechach działalność? :P Niedługo kończy mi się preferencyjny ZUS... :D

maddog77

2018-06-10, 11:08
Chciałbym zobaczyć jak silna jest jej ,,wiara,, gdyby nadjechał tramwaj.

TB303

2018-06-10, 16:28
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Uwielbiam jak antykato zjeby obnażają swój debilizm... gdyby tylko te głąby wiedziały na co idą podatki i czym poza nawracaniem głupich i naiwnych zajmuje się KK, ale nie, po ch*j siędowiadywać, lepiej wierzyć takim k***om jak Urban czy inne antykatolskie ścierwo ;)

I już mam lepszy dzionek, bo antykatozjeby wylęgły ;)

P.S.: I jeszcze pewnie zaczną mnie od katolików wyzywać... ;)


Katolicy do gazu! :amused:

Gawron07

2018-06-10, 18:02
Może ona szła i się tak wyj***ła, a tu wielkie hurr durr robicie :/

MadDave

2018-06-10, 18:38
sqnk napisał/a:

k***a ze w tych czasach sa tacy nawiedzeni ludzie...



mam kumpla który w wieku 23 lat stał się nagle tak zdewociały że nie ma już możliwości żeby utrzymywać z nim jakikolwiek kontakt. Jedyne o czym potrafi gadać to biblia, bóg i cuda i to w wieku 23 lat!
Nagle gość stał się ultrakatolem, jeździ na te wszystkie różańce, pochody i tym podobne.
Kiedy moja matka zachorowała na raka namawiał mnie żeby na chemię jeździć z nią do kościoła bo to dużo bardziej pomoże zamiast to trucie bigpharmy. Gdybym się go posłuchał teraz nie miałbym matki... A on to tłumaczy że może była by szczęśliwsza w zaświatach przy bogu. No chory człowiek.
Co się dzieje że ludziom tak bije na czerep od tej wiary to jest dla mnie rzecz przerażająca.

tgstudio

2018-06-10, 18:58
Gdzie ten pośpieszny, gdy jest potrzeba!

Lokki

2018-06-10, 20:01
MadDave napisał/a:



mam kumpla który w wieku 23 lat stał się nagle tak zdewociały że nie ma już możliwości żeby utrzymywać z nim jakikolwiek kontakt. Jedyne o czym potrafi gadać to biblia, bóg i cuda i to w wieku 23 lat!
Nagle gość stał się ultrakatolem, jeździ na te wszystkie różańce, pochody i tym podobne.
Kiedy moja matka zachorowała na raka namawiał mnie żeby na chemię jeździć z nią do kościoła bo to dużo bardziej pomoże zamiast to trucie bigpharmy. Gdybym się go posłuchał teraz nie miałbym matki... A on to tłumaczy że może była by szczęśliwsza w zaświatach przy bogu. No chory człowiek.
Co się dzieje że ludziom tak bije na czerep od tej wiary to jest dla mnie rzecz przerażająca.



Jak dla mnie jedyne lekarstwo dla takich ludzi to albo kulka 9mm albo wysłanie do wariatkowa na dożywocie

Go...........Fr

2018-06-11, 07:47
Na każdego przyjdzie czas niedowiarki, Ja się przekonałem i powiadam że warto uważać o co się prosi, trzeba mieć "nierówno pod kopółą" i przeżyć na własnym ciele. Co się dzieje z duszą przy wyjściu z ciała? Einstein twierdzi że świat pędzi, więc dusza powinna zatrzymać się w nicości tak wychodzi z teorii względności bo planeta poleci dalej ze słońcem, Tesla twierdzi że ziemia nie jest planetą tylko rajem, a dusza zostaje w raju i może sobie latać... Trzeba mieć łep jak sklep tylko u Einsteina były puste pułki, u Tesli pomyślcie sami...

@Lokki Tobie należy się krzesło elektryczne :ok:

hmmmmm... chyba pierwszy raz napisałem coś mądrego

janlew

2018-06-11, 10:46
Nie wiem po co to całe gdybanie. Po II WŚ mogliśmy obserwować dokładnie przez dziesięciolecia, co dzieje się z "wygranymi". USA gdzie chrześcijaństwo wygrywa z laickim bolszewizmem, i ZSRR gdzie laicki bolszewizm wygrywał z chrześcijaństwem. Normalnej cywilizacji na naukach laickiego żyda Marksa nie da się zbudować.

lucilla

2018-06-17, 09:54
"czym poza nawracaniem głupich i naiwnych zajmuje się KK" - oświeć nas; co takiego robi?;D

"chyba pierwszy raz napisałem coś mądrego " - nie zauważyłem żebyś w tym swoim poście napisał coś mądrego...
"Einstein twierdzi że świat pędzi, więc dusza powinna zatrzymać się w nicości tak wychodzi z teorii względności bo planeta poleci dalej ze słońcem" - daj mi ten cytat Einsteina, gdzie niby gada o tym co się dzieje z duszą po wyjściu z ciała :D No debil.

Go...........Fr

2018-06-17, 23:18
@lucilla Z debilem do kwadratu nie ma co dyskutować, bo jeszcze zacznie pie**olić o płaskiej Ziemi lub Agharcie :nazimaja: Ja wiem że Ziemia planetą nie jest kretynie, a teraz idź "odkryj Amerykę". :samoboj:
Tak na marginesie teoria to teoria tak jak teoria względności dalej jest teorią, ale nie szkoda mi własnego życia... za takie igranie z polityką, czy religią tajniaki przychodzą i zabijają bo chodzi o ludzką energię i kasę, przykład ks Jerzy Popiełuszko, księżna Walii, John Lennon, czy Bruce Lee i biedny Tesla, moje grono zaufanych przyjaciół to potwierdza.

Wiewór

2018-06-18, 11:14
Wiara czyni czuba a nie cuda. :-D

lucilla

2018-06-22, 22:23
"Z debilem do kwadratu nie ma co dyskutować, bo jeszcze zacznie pie**olić o płaskiej Ziemi lub Agharcie"
To niby do mnie z tym debilem czy jak, bo ciężko się czyta te Twoje "posty". :D

"teoria to teoria tak jak teoria względności dalej jest teorią"
Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz.

"moje grono zaufanych przyjaciół to potwierdza."
To bardzo wiarygodne źródło :D

Go...........Fr

2018-06-23, 17:16

i polecam kawałek O.S.T.R - Lubie być sam :D i Biblie Tesli :D