18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wiara, nadzieja, miłość...

Halman • 2018-06-09, 04:36

Wiara czyni cuda, nadzieja że to prawda, z miłości do głupoty...

lucilla

2018-06-24, 09:48
@up
Podobno masz 27 lat a zachowujesz jakbyś miał 15:D

Mówisz o tym:
https://www.youtube.com/watch?v=SfjifVE9CZ4
?
- Posłużę się komentarzem spod tego filmu:
"Płakać się chce co za bzdury . Mamy 21 wiek ( internet , książki choć niedługo malo kto będzie umiał czytać ) a ludzi którzy takie rzeczy wygadują i wierzą nie brakuje. Ciemnota , zabobon ,kołtuństwo bez granic. Przerabianie faktów i brak jakiejkolwiek wiedzy widac w każdym zdaniu."

Go...........Fr

2018-06-24, 10:12
Szkoda mojego pozytywnego nastawienia na takiego idiotę jak Ty. Przez internet jesteś pionkiem... Będę mądrzejszy i odpuszczę dyskusję z kimś kto wierzy w to że świat jest jaki jest dla pieniędzy... Dla mnie było 2 idolów na tym świecie dla Ciebie to łagodnie określę bezsensowni ludzie z mózgiem dzieciaka? Mówię o Nikoli Tesli i Karolu Wojtyła. Pieniądz zmusi ludzi do wszystkiego i proponuję się ogarnąć bo właśnie Twoje myślenie jest na poziomio 15 latka który nie umie dostrzec kłamstwa w mediach i edukacji.

lucilla

2018-06-24, 10:58
Widać jaki reprezentujesz poziom... a raczej jego brak. Każdego kto się z Tobą nie zgadza i nie wierzy w teorie spiskowe nazywasz idiotą?
"Przez internet jesteś pionkiem" - bardziej gońcem...
"Dla mnie było 2 idolów" - nie oglądam takich programów :D
"kto wierzy w to że świat jest jaki jest dla pieniędzy..." - wtf? :D
"dla Ciebie to (...) bezsensowni ludzie z mózgiem dzieciaka?" - gdzie ja coś takiego napisałem? :D :D
"nie umie dostrzec kłamstwa w mediach i edukacji" - oj chyba ktoś tu zakończył edukację na poziomie podstawowym i zamiast się wysilić i czegoś nauczyć to czerpie wiedzę z filmików z youtuba i gościa niedzielnego:D Standard; braki w edukacji nadrabiane opowieściami o Tesli, teoriami spiskowymi oraz nawracanie na jedyną prawdę, zatajaną przez tajne stowarzyszenia finansowane przez Reptilian... Powiedziałem Reptilian? Już po mnie.
Piszesz o teorii naukowej, że to tylko teoria... Takie zagadnienia są omawiane i tłumaczone na początku każdego podręcznika do biologii. Czego się spodziewać po kimś kto książki widział tylko półce sklepowej:)
"Mówię o Nikoli Tesli i Karolu Wojtyła" - polska trudna język:D
Co do jednego się zgodzę; skończmy tą nic nie wnoszącą "dyskusję".

ps.

Go...........Fr

2018-06-24, 11:01
Odwaga to życie. Odwaga to stawianie czoła przeciwnościom losu. I regularne kopanie im dupska. - Pijany Mistrz

lucilla

2018-06-24, 11:53
Ty się lepiej weź za naukę, a nie będziesz sypać cytatami z dupy

Go...........Fr

2018-06-24, 12:52
lucilla,
Wolę grać w Wiedzmina 3, pokazuje oblicze tego świata :wodka: