18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomosc z Rosji

Numernabis • 2013-01-02, 02:25
Facet czytający w sklepie skład odświeżacza do powietrza z przyzwyczajenia zesrał się.

bo...........ę

2013-01-02, 14:13
Jeżż napisał/a:

Czuję się Polakiem co nie zmienia faktu iż podział Ó i U oraz RZ i Ż itp. uważam za kretyńskie i nieuzasadnione.



Kretyńskie i nieuzasadnione to były decyzje twoich rodzicieli 33 lata temu. Założę się, że masz nie więcej jak 13 lat. Wtedy to też byłem taki przeciw całemu światu i bardzo chciałem błysnąć przed innymi. :roll: Nie przejmuj się...dorośniesz jeszcze do poprawnego pisania, gdy będziesz musiał napisać CV, pracę dyplomową czy magisterską itp. Do tego czasu pisz tam sobie komentarze w myśl zasady: "jakię to modnę teras" :plzdie:

Ra...........it

2013-01-02, 14:50
ehhhe dziewczęta uwielbiam was. jajka pewnie spuchnięte. bubr uważaj z zakładami mam 2 fakultety, w tym jeden to magister inzynier 2 - gi to ekonomiczna (podyplomowe), niestety z ortografiią i interpunkcją mam na bakier - lecz dzięki WORD - owi zarabiam na życie od 10 lat pisaniem właśnie. i to dość poważnym pisaniem (w mojej ocenie oczywiście) - moją pracą służę Polsce i to z pobudek ideologicznych - wiem, że przez pryzmat sadistica trudno w to uwierzyć ale przyjmuję zakład jak masz jajka.

w bonusie udowodnię również że czytam i to sporo.

Jakżeś przypadkiem z Krakowa to dawaj na priw (i kto inny chce)

Stawka? - pijemy razem na koszt tego co przegrał w jakimś krakowskim barze.

Jeśli żartuję to macie rację - jestem debilem, rodzice zrobili błąd powinno mnie piekło pochłonąć itp.

Aha maturę pisemną z polskiego miałem na celujący (ale nie jestem pewien czy jest to w dyplomie) - pewnie błąd systemu edukacji ale co ja tam wiem - też moge podciągnąć pod zakład.


Dalej sądzę ze Ó i U można by ujednolicić

motłoch

2013-01-02, 15:00
ee nie drapcie sie dziewczyny

RavenRR

2013-01-02, 15:09
Ale pie**olicie, potarzajcie się w galaretce i poszarpcie za włosy czy coś. A dowcip fajny, wczoraj na JM czytałem.

Barthuss

2013-01-02, 16:56
Jeżż napisał/a:

Dalej sądzę ze Ó i U można by ujednolicić


Sam problemów z pisaniem nie mam, ale również jestem tego samego zdania.

bo...........ę

2013-01-02, 19:10
Jeżż, Nie żebym był gramatycznym nazistą...niekiedy przyznam się, że nie wiem jak się jakieś słowo poprawnie pisze ale Sadistic sprawdza błędy i mnie osobiście razi w oczy ta "czerwona fala". Z jednej rzeczy się odwołam - 13 lat nie masz, bo składnia trzyma poziom. Plus te bluzgi (nie bierz ich do serca, Sadistic to wojna :P ). Co do piwa to do Krakowa mam całą długość geograficzną Polski, więc nie bardzo, aczkolwiek zapraszam w okolice Suwałk, gdzie psy zimą łamią się na zakrętach :)

Fa...........um

2013-01-02, 22:05
nie rosumie :(

Dr. Kokos

2013-01-03, 18:29
Hejciki hahah ja lubię bardziej wasze gadki niż te kawały