18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomosc z Rosji

Numernabis • 2013-01-02, 02:25
Facet czytający w sklepie skład odświeżacza do powietrza z przyzwyczajenia zesrał się.

toranaga7

2013-01-02, 04:28
Wiadomość od mojej żony,jesteś zwykłym blokowym cwe*em,nic nie wiesz o Rosji,siedzisz k***o tylko tu i snujesz to co zobaczysz wcześniej,daj adres to zobaczysz jak Cie załatwi rosjanka...
(tak kazała napisać)

Poszła spać,sorry,skasuj ten post jeśli możesz bo mi będzie wchodzić na login i siarki robić,to moja prywatna proźba

MojeAvi

2013-01-02, 07:58
toranaga7- to jak skonczą z tym blokowym cewkiem to twoja żona może pozniej przyjść do mnie i polizać odbyt

Kakutniaczek

2013-01-02, 09:34
Cytat:

to moja prywatna proźba


co k***a Twoja prywatna ?

Ra...........it

2013-01-02, 09:37
Proźba poligloto - czego nie rozumiesz!

~tip.top

2013-01-02, 09:42
Jeżż napisał/a:

Proźba poligloto - czego nie rozumiesz!


Nie rozumie Twojej proŹby...

Ra...........it

2013-01-02, 09:46
Ja pierdzielę - ciekaw jestem chłopaki czy w podstawówce byliście równie aktywni - pewnie zawszę rączka w górze. ch wam w oko. tip top - zauważyłem literówkę ale moim skromnym zdanie szkoda czasu na hejtowanie ortografów jak ogólny zamysł autora jest klarowny. sam robię błędy i mam ortografię w dupie - tak samo jak pierwsze piątki, zdrową dietę, postanowienia noworoczne, kłamstwa polityków i ciebie.

Numernabis

2013-01-02, 10:25
@toranaga7
Znam rosjan tepy debilu i wiem ze sa w porzadku, mieszkam w miescie gdzie spotykam mase ras codziennie wiec nie musisz mnie pouczac, a twoja zonka, nie wiem czy ja bijesz czy nie ale cos strasznie jest scisnieniowana i jak na rosjanke wyjatkowo nie obyta z pojeciem sarkazmu. Do tego Frajerze ogarnij pojecie cwe*, k***o.
Jestes kozak? dawaj swoj adres, moze pojdziemy na grilla?

buba100111

2013-01-02, 11:23
@ YtDaMaA paniie internetowy napinaczu, poproś mamę żeby zaparzyła Ci melisę :) pozdrawiam i uważam że sowieci to trzecie po "allahach" i niemcach ch*jostwo świata

Numernabis

2013-01-02, 11:38
@ YtDaMaA
jak ty mi tak ja tobie, co w tym dziwnego?
Oprocz zartow nic nie mam do rosjan, ale k***a. Posluchajcie ja nie jestem problemotworczym czlowiekiem, ale cwe* to najgorsza obelga u mnie. Nie wiem jak u was.
@toranaga7 nie doczytalem ostatniego zdania sry.
nei mam mozliwosci usunac

wasiuu

2013-01-02, 13:15
Jeżż napisał/a:

Ja pierdzielę - ciekaw jestem chłopaki czy w podstawówce byliście równie aktywni - pewnie zawszę rączka w górze. ch wam w oko. tip top - zauważyłem literówkę ale moim skromnym zdanie szkoda czasu na hejtowanie ortografów jak ogólny zamysł autora jest klarowny. sam robię błędy i mam ortografię w dupie - tak samo jak pierwsze piątki, zdrową dietę, postanowienia noworoczne, kłamstwa polityków i ciebie.



Jesteś, kolego, zwykłym debilem. Nie mówię tego tylko po to, żeby cie obrazić, bo to przyjemne byłoby tylko w cztery oczy. Typ, który nie szanuje własnego języka i stawia ortograficzną poprawność w jednym szeregu z pierdołami, nie powinien się ze swoją ułomnością obnosić. Napraw to, albo się nie chwal. Względnie zdaj paszport.

Pu...........na

2013-01-02, 13:18
Nie rozumiem jak mozna nic nie miec do ruskich czy niemcow. Chyba zapomnieliscie k***a czym oni sa :) nie chodzi mi glownie o przeszlosc, ale o to co dzieje sie teraz. Jebia nas z kazdej strony. A lewacki rzad trzyma z tym kurestwem. Polska ktora raz zostala sprzedana, sprzedawana bedzie dalej.

petru23

2013-01-02, 13:24
toranaga7 napisał/a:

Wiadomość od mojej żony,jesteś zwykłym blokowym cwe*em,nic nie wiesz o Rosji,siedzisz k***o tylko tu i snujesz to co zobaczysz wcześniej,daj adres to zobaczysz jak Cie załatwi rosjanka...
(tak kazała napisać)

Poszła spać,sorry,skasuj ten post jeśli możesz bo mi będzie wchodzić na login i siarki robić,to moja prywatna proźba



na ch*j wypuszczasz ją z pieczary? Zmontuj jej mocniejszy łańcuch to się nie będzie szwendać po powierzchni i robić Ci siarę...

PustaKiermana napisał/a:

Nie rozumiem jak mozna nic nie miec do ruskich czy niemcow. Chyba zapomnieliscie k***a czym oni sa :) nie chodzi mi glownie o przeszlosc, ale o to co dzieje sie teraz. Jebia nas z kazdej strony. A lewacki rzad trzyma z tym kurestwem. Polska ktora raz zostala sprzedana, sprzedawana bedzie dalej.


taki historyk z Ciebie? To poszperaj więcej a dowiesz się, że to jednak Polak Polakowi największym wrogiem.

Ra...........it

2013-01-02, 13:27
Wasiu piszesz:
"Jesteś, kolego, zwykłym debilem"

W jednej sentencji chcesz zostać moim kolegom i nazywasz mnie debilem? - do tego dźgasz przecinki jak leci w zdaniu broniącym naszej mowy. Żeby mnie obrazić (nawet w 4 oczy) trzeba czegoś więcej. Czuję się Polakiem co nie zmienia faktu iż podział Ó i U oraz RZ i Ż itp. uważam za kretyńskie i nieuzasadnione.

Zrób sobie spóźnioną aborcję albo oddaj kartę rowerową.

wasiuu

2013-01-02, 13:46
1. Z racji udzielania się na jednym portalu nazwałem cie kolegą. Można mieć kolegę z pracy i szczerze sk***ysyna nienawidzić.
2. Przecinki są postawione prawidłowo.
3. Napie**alasz błędami, aż szczypie w oczy. Myślnik po znaku zapytania, brak jakiejkolwiek interpunkcji, że o "moim kolegom" nie wspomnę. Sam nie jestem idealny, bo interpunkcja łatwa nie jest, ale k***a...... trochę wysiłku nie zaszkodzi. Książki nie gryzą.