18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomość z ostaniej chwili

cerastes • 2013-06-07, 01:38
Po najnowszym odcinku "GOTCHA JOURNALISM po polsku - Max Kolonko Mówię Jak Jest" *

Michnik zagotował szybciej niż czajnik Philipsa.. :rofl:





..

* oryginalny tytuł z MaxTV więc bez spin o Caps Lock

troyl

2013-06-07, 17:34
Sudecki napisał/a:

Za płonących komunistów - skrzynie browarów.



Zwolennikiem Michnika nie jestem, ale musze sprostowac. Komunistą był jego ojciec Szechter. Michnik jednak należał do antykomunistycznej opozycji i poświęcił 20 lat walczac z tym ustrojem w Polsce (był nawet skazany za to na 3 lata wiezienia).

WolfManGoth

2013-06-07, 17:58
Wiele ludzi co teraz szkodzi państwu było wtedy zamykanych. To żaden argument.

cerastes

2013-06-07, 18:52
troyl napisał/a:



Zwolennikiem Michnika nie jestem, ale musze sprostowac. Komunistą był jego ojciec Szechter. Michnik jednak należał do antykomunistycznej opozycji i poświęcił 20 lat walczac z tym ustrojem w Polsce (był nawet skazany za to na 3 lata wiezienia).



W stanie wojennym Edward Gierek na polecenie generała Jaruzelskiego też został internowany..
Można setkami wymieniać podobnych przypadków, tak działają ustroje totalitarne.. Jeden czerwony zjada drugiego czerwonego, gdy z kolei inny już mu się do dupy dobiera.

St...........ke

2013-06-07, 22:06
sono napisał/a:

Wideo spod adresu podanego przez cerastesa. Rozbawiło mnie, nie powiem. :-o
'To jest korespondent na skalę naszych możliwości.' - TVN.



Offtop: Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego powyższy filmik znalazłem w bylo.pl i nigdzie indziej? Skoro to nie jest repeta - jeśli faktycznie nie można znaleźć oryginału - to dlaczego to tam wylądowało?



Dlatego ;)
http://www.sadistic.pl/konferencja-z-new-jersey-od-kuchni-vt156942.htm