18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomość z ostaniej chwili

cerastes • 2013-06-07, 01:38
Po najnowszym odcinku "GOTCHA JOURNALISM po polsku - Max Kolonko Mówię Jak Jest" *

Michnik zagotował szybciej niż czajnik Philipsa.. :rofl:





..

* oryginalny tytuł z MaxTV więc bez spin o Caps Lock

Sudecki

2013-06-07, 02:06
Za płonących komunistów - skrzynie browarów.

oc...........an

2013-06-07, 03:21
Swoją drogą ostatnio kiedy była dyskusja pt. "Czy Polsce grozi faszyzm" to go zaproszono i z wielką trudnością się wypowiadał. Wylew miał czy co? Wie ktoś może?

kustoszpan

2013-06-07, 06:02
Szechter, jebnij cymesa pomoże ci!

el...........iz

2013-06-07, 11:24
stop hipokryzji stop kłamstwom

WolfManGoth

2013-06-07, 11:30
DUST DEVIL napisał/a:

Wylew miał czy co? Wie ktoś może?



Nawet mógł mieć z pięć i tak pozostanie czerwoną pluskwą.

degruzman

2013-06-07, 11:42
Największy szkodnik polskiego społeczeństwa. Nigdy nie będzie w Polsce normalnie dopóki takie ścierwa nie wyeliminujemy z życia publicznego !

tolopl

2013-06-07, 11:43
Zdjęcie mało wiarygodne, ja bym mu ku*asa do mordy dorysował temu szechterowi

QML

2013-06-07, 11:48
:homer: Coś mi się zdaje, że ludzie pokroju Michnika na takie gadanie Maxa mają póki co konkretnie wyj***ne, ponieważ nie dociera on do takiej ilości osób jak "Wyborcza" czy TVN. Powoli jednak coraz więcej ludzi starszych (50+) przełamuje się i zagląda do internetu. Kwestią czasu jest wg mnie wprowadzenie czegoś na wzór ACTA lub innego poj***nego projektu.

cerastes

2013-06-07, 12:00
QML napisał/a:

:homer: Coś mi się zdaje, że ludzie pokroju Michnika na takie gadanie Maxa mają póki co konkretnie wyj***ne, ponieważ nie dociera on do takiej ilości osób jak "Wyborcza" czy TVN. Powoli jednak coraz więcej ludzi starszych (50+) przełamuje się i zagląda do internetu. Kwestią czasu jest wg mnie wprowadzenie czegoś na wzór ACTA lub innego poj***nego projektu.



co do tego czy jest im to obojętne, to jesteś w błędzie.. machina oczerniania Kolonki ruszyła z kopyta o czy możesz przeczytać w poniższym artykule.

http://www.antymedia.net/2013/06/06/gazeta-pl-wydzwania-do-szkoly-bo-uczniowie-ogladali-maxa-kolonke/

gezeta.pl należy do Agory... i jest to jedna wielka michnikowszczyzna

Prorokuję.. za niedługo MaxTV będzie nazwana wylęgarnia faszystów, a Kolonko Ultra Prawicowcem :)


..

qwedud

2013-06-07, 12:55
Piękne jest to, że te wszystkie zakały z TVNu i reszty "dziennikarstwa" poczuły strach (bo nie wierzę że nie). Siła głosu kanału MaxTV jest już bardzo duża, ma więcej subów niż tvn, więc o czymś to świadczy.

A już niedługo zacznie się wojna między stacjami żeby zaprosić Kolonkę do studia, zrobić z nim wywiad itp. po to żeby ocieplić swój wizerunek w jego blasku. Mam nadzieje że On wtedy pokaże klasę i nie pokusi się na kasę i dalej będzie robił to co robi, bo za jakiś czas polskie telewizje będą biedne jak myszy kościelne (chociaż to ostatnie sformułowanie może nie jest najbardziej trafne :D ).

Panczo88

2013-06-07, 13:44
za niedługo to i Maxa nam tutaj za cenzurują więc subskrybujcie go na yt :)

Okash

2013-06-07, 15:04
Piękny odcinek! :)

sono

2013-06-07, 17:14
Wideo spod adresu podanego przez cerastesa. Rozbawiło mnie, nie powiem. :-o
'To jest korespondent na skalę naszych możliwości.' - TVN.



Offtop: Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego powyższy filmik znalazłem w bylo.pl i nigdzie indziej? Skoro to nie jest repeta - jeśli faktycznie nie można znaleźć oryginału - to dlaczego to tam wylądowało?