18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomość od sadola na sadolu

nemiroff • 2013-08-11, 17:55
Jakiś czas temu, wypowiedziałem się na temat wątku http://www.sadistic.pl/sadolowa-jazda-po-kwasie-chcielibyscie-taka-vt219216.htm , gdzie zanegowałem tezę autora odnośnie tego, że dana wizualizacja faktycznie może być obrazem potencjalnej jazdy po kwasie. mój komentarz widnieje tam jako pierwszy.
minął jakiś czas i BANG! nadeszła prywatna wiadomość. zawsze z przeogromnym zainteresowaniem i ciekawością sprawdzałem kto do mnie na sadolu może napisać, czego może chcieć. akurat miałem odpalonego jutuba, gdyż użytkownikom chodziło zazwyczaj o bezpośrednie linki na yt do materiałów wrzuconych przeze mnie, bądź o nazwę nuty, która gra w tle.
moim oczom ukazała się taka oto wiadomość:

kolega wypie**olił mnie w kosmos. nie wiem czy to już inwigilacja stróżów prawa wprawiła mnie w osłupienie, czy debilizm danej persony.
ot i k***a mam dylemat, komu go rzucić na pożarcie i czy warto w ogóle :mrgreen:
Lem miał rację: "Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie żyje tylu idiotów".

Dzyzys

2013-08-11, 22:54
Teraz staniesz się sadolowym dilerem. Zbijesz na tym fortunę :krejzi:

Majozen

2013-08-11, 23:00
Dildo napisał/a:

ale z ciebie c**a no, wrzucic czyjs pw zeby dostac pare piw.. po to jest pw zeby zalatwiac takie sprawy ja juz dzieki pw otrzymalem od kilku userów wiele ciekawych tresci min, pedofilskich i się nie chwalę.



I po co się zdradzałeś. Tak nikt nie wiedział kto to pisał, bo ładnie nick ocenzurowany, a Ty sam pięknie się w dupę wydymałeś.

stalowyszczur

2013-08-11, 23:12
Trzeba mu bylo napisac na privie zeby spadal na szczaw, na ch*j publikujesz to na glownej, i kim sa idioci stawiajacy piwa, no k***a.

bl...........ed

2013-08-11, 23:58
konfitura jesteś nemiroff i tyle.

xe...........is

2013-08-12, 00:13
uliczniki prawilniaczki już się prują :lol:
I dobrze zrobił. Przestroga dla tych, którzy by w ten sposób mogliby się nadziać na niebieskich bo naiwnych na tym świecie nie brakuje ;)

stalowyszczur

2013-08-12, 19:43
Cytat:

I dobrze zrobił. Przestroga dla tych, którzy by w ten sposób mogliby się nadziać na niebieskich bo naiwnych na tym świecie nie brakuje



Debilom nie mozna pomagac, bo nasze spoleczenstwo bedzie coraz glupsze. Do mnie kiedys pisal ktos nawiazujac do mojej wypowiedzi o kwasach, zignorowalem, zdrowy rozsadek w policyjnym panstwie.