18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomość od sadola na sadolu

nemiroff • 2013-08-11, 17:55
Jakiś czas temu, wypowiedziałem się na temat wątku http://www.sadistic.pl/sadolowa-jazda-po-kwasie-chcielibyscie-taka-vt219216.htm , gdzie zanegowałem tezę autora odnośnie tego, że dana wizualizacja faktycznie może być obrazem potencjalnej jazdy po kwasie. mój komentarz widnieje tam jako pierwszy.
minął jakiś czas i BANG! nadeszła prywatna wiadomość. zawsze z przeogromnym zainteresowaniem i ciekawością sprawdzałem kto do mnie na sadolu może napisać, czego może chcieć. akurat miałem odpalonego jutuba, gdyż użytkownikom chodziło zazwyczaj o bezpośrednie linki na yt do materiałów wrzuconych przeze mnie, bądź o nazwę nuty, która gra w tle.
moim oczom ukazała się taka oto wiadomość:

kolega wypie**olił mnie w kosmos. nie wiem czy to już inwigilacja stróżów prawa wprawiła mnie w osłupienie, czy debilizm danej persony.
ot i k***a mam dylemat, komu go rzucić na pożarcie i czy warto w ogóle :mrgreen:
Lem miał rację: "Gdyby nie internet nie wiedziałbym, że na świecie żyje tylu idiotów".

ni...........go

2013-08-11, 20:31
@Dildo
Czyli to ty pisałeś?

Loaloa

2013-08-11, 20:36
Jeśli to nie prowokacja, to koleś rzeczywiście musiał być zdesperowany, żeby tu prosić o załatwienie kwasa. Szczególnie takiego szmaciarza.

Dildo

2013-08-11, 20:45
Szmaciarz to delikatne określenie dla tego gnoja :/

ArkaSzatana

2013-08-11, 20:48
Potomek wiatru i kurzu.

głodny_toster

2013-08-11, 20:51
kaktuz napisał/a:

był już ten tekst na sadolu ale trudno

1....2...3 prokurator patrzy




Udowodnij, albo wpie**alaj warna! 8-)

Ma...........so

2013-08-11, 21:03
Widać, że ch*j się znacie na dobrym kwasie...


głodny_toster

2013-08-11, 21:05
nemiroff,

Źle zrobiłeś!! Mogłeś go lekko pociągnąć za język i trollować mocniej :D Pozdro!!

wudun

2013-08-11, 21:08
Trzeba było nasączyć kwadrat herbatą i się z nim umówić. Potem śmiać się ze stróżów prawa. Oczywiście wszystko nagrać aby ci nic nie wmówili.


Pamiętam jak jeszcze za czasów kiedy bawiłem się używkami na imprezie podbił do mnie taki i chciał się kumplować. j***ło psem z akademii i wyglądał jakby miał suflera pod stołem.

zaba711

2013-08-11, 21:10
Idiota pisze do jeszcze innego idioty i prosi o kwas ... Idiota nr 1 wiadomo dlaczego jest idiotą ale nr 2 jest idiotą ponieważ mógł wysłać mu za pobraniem cukierki/witaminę C i to jeszcze w opakowaniu w paczce (za pobraniem np. 50zł + przesyłka albo nie wiem 200zł ... nie mam pojęcia ile takie rzeczy kosztują) to nie korzysta z idiotyzmu idioty nr 1.

2m...........ad

2013-08-11, 21:18
tylko pamiętajcie - wodę do kwasu, nie kwas do wody

bisfhcrew

2013-08-11, 21:22
To musi być jakaś prowokacja.

St...........el

2013-08-11, 21:27
Czekamy na opinię pokrzywdzonego :D

gryzly123

2013-08-11, 21:27
Dildo napisał/a:

po to jest pw zeby zalatwiac takie sprawy ja juz dzieki pw otrzymalem od kilku userów wiele ciekawych tresci min, pedofilskich i się nie chwalę.



Podesłałbyś mi na maila trochę tych, hehehe, materiałów? :krejzi:
Pisz na: roman@policja.gov

de...........nt

2013-08-11, 21:57
Za upublicznianie wiadomości PW, niezależnie od treści i przekazu (z małymi wyjątkami, o czym niżej)- wielki murzyński ch*j w dupę.
Pytał o kwas, jego sprawa, głupio pytał, inna sprawa, źle trafił - no trudno. Gdyby pytał o filmiki z małymi dziećmi, czy inne jakieś pedofilie - mógłbyś wkleić.
Jakie to k***a żałosne, że ludzie dla paru piw sprzedają PW....
Prawie równie żałosne jest to, że gimbaza się jara i nagradza konfidencję tymi piwami.

De...........ct

2013-08-11, 22:01
Też nie próżnuje w testach różnych dziwnych substancji.. ale to widać po nicku :mrgreen: