18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomość Kimmela dla ruchów antyszczepionkowych

dzorczKlunej • 2015-03-02, 15:29
Niedawno do odcinka swojego programu, Jimmy zaprosił lekarzy. Mieli oni pewną wiadomość dla idiotów, którzy nie chcą szczepić swoich dzieci.

Angielski wymagany.

licho_nie_spi

2015-03-03, 14:14
dzorczKlunej napisał/a:


No chyba k***a u ciebie.




czyli jednak trzeba ci czytać.....
wziąłeś już tą szczepionkę na zanik mózgu ?

dzorczKlunej

2015-03-03, 14:15
licho_nie_spi, Nie wierzę, że nie jesteś trollem. Nie ma tak bezdennie głupich ludzi. Podajesz w kółko jeden i ten sam z dupy wysrany argument, obrażasz ludzi, mimo że sam nie umiesz poprawnie pisać, a co dopiero myśleć i wyciągać logiczne wnioski. Za kogo ty się masz patafianie? Jak przeczytasz coś więcej niż Panią Domu i Fakt, to daj znać, może wrócimy do rozmowy.

licho_nie_spi

2015-03-03, 14:28
dzorczKlunej no właśnie twoja wiedza jest z wyborczej, faktu , wp, onetu, tvn-u..... robić w ch*ja se możesz u siebie w domu domowników i kolegów po fachu konowałów ! Jakim trzeba być tępakiem aby tak pisać jak ty ! !!! Już nawet mi ciebie nie żal ! Odpowiedz na jedno pytanie na które nikt odpowiedzieć nie potrafi a jest to KLUCZOWE pytanie ! Dlaczego taki pedał jak ty nie chce wziąć odpowiedzialności za szczepienia ??? odpowiesz w końcu czy dalej będzie pisał jak to masz ch*jowo w domu !

dzorczKlunej

2015-03-03, 14:33
Od moich domowników się odpie**ol szmaciarzu. Koniec tych rynsztokowych pogaduszek. pie**ol się.

voidinfinity

2015-03-03, 14:34
licho_nie_spi napisał/a:


voidinfinity czy ty uważasz , że każdy jest takim idiotom jak ty ? rtęć taka jak w termometrze powoduje śmierć a nie AUTYZM kretynie !



IDIOTĄ jak już kretynie. Nie umiesz pisać w języku ojczystym? Włącz sobie chociaż autokorektę - to nie będziesz robił z siebie większego debila niż jesteś :krejzi:

mr-dupa

2015-03-03, 14:34
Moje dziecko jest nie zaszczepione!!!! Czy jestem głupi? ;) Pewnie tak!!! Ale biorąc pod uwagę powikłania które wystąpiły u dzieci znajomych ( autyzm i padaczka stwierdzone przez neurologów) nie ryzykowałem. Efekt jest taki - mały ma 2 lata jest jeszcze na cycu tak więc dostaje przeciwciała matki... żadnych chorób, natomiast dzieci zaszczepione w tym miesiącu walą kolejne antybiotyki. Pracuje w firmie która współpracuje z przychodniami i szpitalami, więc codziennie mam kontakt z bakteriami i wirusami. Nic nam nie jest!!!! Nie znam lekarza zaszczepionego na np. Grypę. Poza tym musicie wiedzieć że szczepienia działają na 5 lat ;) więc szybko do przychodni biegiem i doszczepcie się ;)

licho_nie_spi

2015-03-03, 14:38
voidinfinity napisał/a:



IDIOTĄ jak już kretynie. Nie umiesz pisać w języku ojczystym? Włącz sobie chociaż autokorektę - to nie będziesz robił z siebie większego debila niż jesteś :krejzi:



powiedział kretyn do Pana ! buahahahahahahahaha

voidinfinity

2015-03-03, 14:41
licho_nie_spi napisał/a:


mój brat 3 lata temu wziął szczepionkę na grypę i zachorował 3 razy pod rząd w sensie wziął po kilku dniach zachorował, wyleczył się...po miesiącu znowu zachorował ... i tak 3 razy..... moja mamusia z racji tego wyrzuciła swoje szczepionki do kosza



A to akurat nie dziwne, bo grypa należy do chorób, które bardzo szybko mutują - i to co kupujesz to szczepionka na konkretny szczep, który jest prognozowany jako najbardziej powszechny w danym roku.

Po drugie, istnieje duża szansa że twój braciszek mógł być lekko chory - a szczepi się ludzi zdrowych.

Z tego powodu ogólnie szczepienie się przeciwko grypie większego sensu nie ma - jako że nie jest to choroba śmiertelna, a poprawnie leczona nie powoduje powikłań.

To jest też jeden z powodów z których lekarz nie da gwarancji, że po zaszczepieniu nic złego się nie stanie. To tak jakbyś od mechanika oczekiwał gwarancji na to że ci się cześć którą zamontował nie zepsuje.

licho_nie_spi

2015-03-03, 14:41
dzorczKlunej jesteś cwe*em tak jak twoja cała rodzina ! wypie**alaj ! szczepić się na mózg którego nie masz pedale!