18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ru_ziolo

2013-08-12, 21:26
Icek666 napisał/a:

Ta pani ma rację


Powiedz to naszym damom w Anglii.
Temu czarnemu/ciapatemu damy tamtemu damy.

hujos

2013-08-12, 21:59
To powinna być kampania społeczna puszczana w mediach. Białe k***y lecą na czekoladowego ku*asa. W dupach się poprzewracało. A rodzimej kiełbaski nie ma kto opie**olić.

CarlCrack

2013-08-12, 22:54
Ja rozumiem że sadistic i w ogóle, ale szczerze ch*j wam do tego kto z kim się pieprzy ? Robi to w waszym łóżku czy jak ? Największa wada tego narodu - pchanie japy w nie swoje sprawy, jak biali pie**olą azjatki czy inne to wszystko gra, jak jest na odwrót to nagle dz**ki i k***y #LOGIC

siedlik

2013-08-12, 23:16
Cytat:

jak biali pie**olą azjatki czy inne to wszystko gra



Ale Azjatki sa biale. :mrgreen:

szysza

2013-08-12, 23:18
Stare, dziadowe i ogólnie mało sensowne, ale jakoś mi się skojarzyło:
/watch?v=pZNFWHU0NYM

Tytuł, jakże ambitnie, to 'Biała k***a murzyna' Agressivy 88

R331

2013-08-12, 23:20
tak prujecie dupę że biała da czarnemu, ale taka azjatke albo czarną porządna suke to byście w piwnicy trzymali hehe cwaniaczki :D

tepad.no

2013-08-12, 23:23
co tu komentować. jak jest każdy widzi. teraz to już nie trzeba nawet jechać do londynu - wystarczy włączyć tv.

Octopussy

2013-08-12, 23:45
nie wbije się tego do łba nawet siłą żeby nie łajdaczyły się z brudasami. głęboko przepraszam za kobiety lecące na ciapatych.

arkadoss

2013-08-12, 23:51
k***a to powinno dostać tyle piw ile użytkowników sadola ...

penny21

2013-08-12, 23:56
Cytat:
Cytat:

Cytat:

jak biali pie**olą azjatki czy inne to wszystko gra




Ale Azjatki sa biale. :mrgreen:



No k***a GENIUS
A słowo "żółtki" to się zapewne wzięło od jajka na chińskiej patelni...

:homer:

Adiksen

2013-08-12, 23:56
tak k***a,tylko,że jest ta mała różnica,że byłbym w stanie dać mojej córcę wolną rękę i dać się ożenić ze skośnookim,bo to nie są j***ne asfalty czy też brudni kozojebcy tylko ktoś,kto w naszym kraju byłby elitą intelektualną i zapewnił jej bezpieczną przyszłość a nie "a ten czarny pan to ma taaaką wielką knagę tato,aż się nie mogę powstrzymać,żeby ją opie**olić i pracować z nim w makdonaldzie".Nie ukrywajmy,jedna gęba do wykarmienia mniej to jeden problem mniej. Jeszcze nie widzicie różnicy?

Szoqn

2013-08-13, 00:20
Trzeba być skończoną idiotką by płodzić czarne dzieci jakiejś małpie. k***a ładna blondynka grzmoci się z murzynem, potem rodzą się czarne gówna z kręconymi włosami i pętami kiełbasy pomiędzy nogami, usta jak u rozj***nej afrykańskiej salamandry i inteligencja rurkowca. Każdy powinien chcieć mieć dzieci podobne do niego. Dziewczyna ma 100% racji. Jak widzę moje znajome z roku jak bujają się z murzynami to chce mi się rzygać. k***a urodziny Egbara, rodzinka same murzyny, czarne kobiety z czarnymi facetami, a trzech czarnych gości z trzema białymi.

penny21

2013-08-13, 00:49
@Szoqn
Tu nie chodzi o "płodzić dzieci" tylko o "dać dupy".
Pierwsze z drugim ma związek niezależny, natomiast drugie z pierwszym nie zawsze - to zależy od antykoncepcji.

Ale to ch*j bo jak w ogóle nasze (białe, słowiańskie) baby mogą myśleć o r*chaniu się z obcym?
Najwyższa forma głupoty...
Women's logic...

To samo zresztą tyczy się facetów: azjatki? Poj***ło?!

Zarammoth

2013-08-13, 00:55
A dlaczego k***a tyczy się to tylko kobiet, a facet może i z Japonką i z jakąś egzotyczną mulatką z Brazylii?

ch*j wam do tego, najlepiej k***a niech każdy patrzy na swojego ch*ja i w swoją p*zdę lub znajdzie sobie jakieś ciekawe hobby, a nie użala się w necie.