18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

job_twaju_mać

2013-08-13, 00:59
Zarammoth napisał/a:

A dlaczego k***a tyczy się to tylko kobiet, a facet może i z Japonką i z jakąś egzotyczną mulatką z Brazylii?

ch*j wam do tego, najlepiej k***a niech każdy patrzy na swojego ch*ja i w swoją p*zdę lub znajdzie sobie jakieś ciekawe hobby, a nie użala się w necie.



Różnica jest taka, że biały facet jest w stanie zapewnić dostatek czarnej, azjatce, latynosce itd. a czarny będzie ciągną socjal.

ng...........th

2013-08-13, 01:28
Lubię ten portal, jego użytkowników, a nawet ich skrajnie rasistowskie poglądy, mimo tego, że jestem Azjatą, ale co Was to obchodzi kto, gdzie i z kim się pie**oli?

Będę_go_zjadł napisał/a:



Różnica jest taka, że biały facet jest w stanie zapewnić dostatek czarnej, azjatce, latynosce itd. a czarny będzie ciągną socjal.



Tak, k***a, każdy murzyn jest biedny i ciągnie socjał. Weź ty się k***a ogarnij człowieku. Jak można być tak ograniczonym?

btw. Tak się wyrażasz o murzynach, a nick masz wprost wyjęty z ich ust :samoboj:


23. sek.:


AlexStrife18

2013-08-13, 01:35
Mmmm pani na zdjęciu całkiem r*chable.
I z gęby podobna do jednej laski którą znałem. :mrgreen:

Szoqn

2013-08-13, 01:54
Mnie nie ciągnie do Azjatek, rzadko spotyka się wysoką i ładną bez tony makijażu. Tak samo nie ciągnie mnie do murzynek [praktycznie w ogóle], jestem biały i gustuje w białych kobietach, po prostu. Kobiety jednak mają coś w stylu...no k***a idealnie pasuje tutaj stwierdzenie: kobieta - przygoda - murzyński ch*j w dupie. Dla nich to rozrywka, a tym bardziej je to podnieca, że innych to wk***ia. Taka jest właśnie ich logika. Szmacą się, bo są szmatami. Osobiście nie obchodzi mnie czy kobieta daje dupy cześkowi czy mambo, ale to zaczyna się robić modne. Nie spotykam zbyt wiele czarnych kobiet z białymi facetami, praktycznie zero przykładów. Dlaczego? Bo miałyby przej***ne u siebie w okolicy, w rodzinie. Czarni są rasistami, nie podoba im się gdy czarna zadaje się z białym. Jednocześnie sami pie**olą się z białymi, robią im bachory, a nas nazywają rasistami. Mówię wam bracia, zerwijmy z tą obłudą, zerwijmy tę zasłonę niby rasizmu i pokażmy czarnym gdzie ich miejsce, przecież gdybyśmy nie dali im technologii, zasiłków, nie sprowadzili do siebie, nie uczyli, toby dalej latali z dzidą za słońcem, ja pie**olę. Ja osobiście nie mam żadnego szacunku dla białych, które r*chają się z gównem, dla mnie to szmatławe k***y, które przestają nosić miano kobiet.

Fragless

2013-08-13, 03:03
Mnie osobiście koło ch*ja lata czy biała pieprzy się z czarnym jeżeli nie jest to polka. Mnie wk***ia nawet to, że biegają za anglikami. Nie jestem jakimś rasistą, ale jestem przeciwny mieszaniu się ras... No w sumie jak tak pomyślę to mam wyj***ne jeżeli to np. angielka czy niemka zarywa do czarnych. Byle nie polka.

Szycha111

2013-08-13, 03:49
Nie po to nasi dziadowie ginęli aby teraz jakiś czarny, ciapak, niemiec czy inne ścierwo brzuchaciło nasze piękne kobiety.

Zarammoth

2013-08-13, 04:17
I tak nazwiecie je k***ami, nieważne z kim będą się r*chać. Bo jesteście:
- j***nymi hipokrytami, którzy mogą r*chać pełno kobiet i się z tego cieszyć, a kobieta nie może lubić seksu i zmieniać partnerów, bo nazwiecie ją dz**ką. No i jak wcześniej wspomniałem większość swędzipał by r*chała każdą bez względu na kolor skóry, tylko by kiwnęła palcem,
- oraz psami ogrodnika, bo przecież sami nie będziecie r*chać wszystkich, ale boli was, że będą z kimś innym i całe dnie będziecie pisać jak to wam źle z tego powodu.

Hipokryzja również występuje również w przypadki, gdy mowa o pedałach, a o lesbijkach. Zresztą to typowo polska cecha, że "ja mogie, a inni nie" oraz wpie**alanie się w czyjeś życie z buciorami.

blumek666

2013-08-13, 05:18
a ja mam dziewczyne murzynke i h*j wam wszystkim w dupe

adam_c

2013-08-13, 07:34
Azjaci są dosyć biali, ale jednak to wciąż inna rasa i to bardzo zróżnicowana. Nie przeszkadzałoby mi jednak mieszanie naszej rasy z mieszkańcami takiej Japonii... Bardzo pracowici, skoordynowani i cywilizowani ludzie - przydałoby się nieco z tego Polakom ;)

wajnona

2013-08-13, 07:35
A dla mnie jest różnica między Murzynem-Chrześcijaninem, a Murzynem-Muzułmaninem. Zarówno w poziomie inteligencji, higienie, obyczajach i kultury wśród ludzi. Naprawdę, jeśli ktoś mieszka gdzieś za granicą i spotyka się z normalnymi - podkreślam normalnymi - Murzynami to wie o co mi chodzi. Słowa oczywiście nie dotyczą głupków ze spodniami w kroku, obwieszonymi złotem jak małpy w cyrku, bo to faktycznie trudno nazwać człowiekiem.

EDIT - Aha i żeby nie było, mam białego narzeczonego i żadnemu kolorowemu się do łóżka nie pcham :P

adam_c

2013-08-13, 07:51
UP >> Popatrz jednak na Detroit - muzułmanów raczej tam nie za wielu, a miasto jest zdewastowane. Coś w tym musi jednak być, że o czarnoskórych mówi się źle :) Z drugiej strony mieszkańcy Grecji również są za bardzo chętni do pracy, jednak aż takiej dziczy u nich nie ma ;)

Dansky

2013-08-13, 08:29
@wajnona
Kogo to obchodzi z kim idziesz do łóżka?

adam_c

2013-08-13, 08:43
UP >> Można by więc zapytać: A kogo obchodzi, że Ciebie to nie obchodzi lub że masz jakiekolwiek poglądy? Może najlepiej nic nie pisać i nie komentować wrzucanych materiałów?

Forum jest stworzone do dyskusji, więc nie widzę problemu.

ph...........ks

2013-08-13, 09:33
Problem polega na tym, że w Polsce laski nie mają kogo r*chać, bo połowa facetów to jakieś nasterydowane łyse cwe*e popie**alające w za krótkich spodenkach, skarpetach pod kolano (koniecznie białych do czarnych adidasów) a druga połowa jest już zajęta. Dziwicie się ? Bo ja nie..

sc...........la

2013-08-13, 09:49
Kobiety w Polsce mają przej***ne: mają utrudniony dostęp do antykoncepcji; nie mogą sobie swobodnie uprawiać seksu, bo zaraz zostaną okrzyknięte dz**kami i nawet będą prześladowane z tego powodu a najgorsze jest to, że znajdują się takie, które jeszcze hołdują takim zwyczajom :szczerbaty: Tak więc nie ma co się dziwić, że niektóre wyjeżdżają z tego kraju do np. Anglii, gdzie w końcu mogą sobie ulżyć i nikt ich nie będzie moralizował i wyzywał, tylko dlatego, że uprawiały z kimś niezobowiązujący seks- tam czują się w końcu wolne. A jeśli chodzi o mieszanie się ras, to czym innym jest seks z murzynem a czym innym rodzenie takiemu dzieci. Moim zdaniem biała rasa jest niewątpliwie lepsza od czarnej- bardziej inteligentna, ładniejsza, pracowita itd. Wystarczy zresztą spojrzeć na to, czego pokolenia murzynów dorobiło się w Afryce- jedyne co potrafili zrobić przez te kilka tysięcy lat to zbudować chatę ze słomy i zdychać z głodu :amused: Nie ulega więc wątpliwości, że mieszanie się ich genów z naszymi degraduje naszą rasę i nie można udawać, że jest inaczej.