18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

White privilege kompilacja

GeorgeHarvey1 • 2022-07-27, 14:28

Niektóre mogły już być

Autor

2022-07-27, 14:45
I co! Południe nie miało racji?
Ale banda demokratów dała przywileje i teraz zbierają to co zasiali. Lewackie ścierwo, jedyne co szerzy to przemoc i anarchia.
A w sumie to dobrze tym j***nym terrorystom, którzy zawsze walczą o "demokrację".
"Wielka cywilizacja nie zostaje podbita z zewnątrz, zanim nie zostanie zniszczona od środka"

AndrzejDuda

2022-07-27, 15:19
k***a, jak jest filmik gdzie srają sobie do mordy i rzygają to jakość jest 4K, a tutaj jak człowiek by sobie pooglądał fajne kino akcji to wszystko nagrane było liczydłem przekonwertowane na VHS, a później na wersję cyfrową. TFU.

SethGecko

2022-07-27, 15:28
Murzyn to stworzenie które ma prawo do życia. Ich nie powinno się unicestwiać ale i nie należy tez oswajać.
Każdy obywatel powinien mieć własnego, zachipowanego, wysterylizowanego afrykanina kupionego z hodowli.
Ale też nie z wolnego wybiegu :ciasteczkowy: Django nie zaj***ł ani jednego białego dopóki żył szczęśliwy w łańcuchach. Bez nich czują się oszukani i tracą tożsamość


PanKukuruźnik82

2022-07-27, 15:30
Qurwa ale sie wk***iłem !!! pie**olone murzyny !!!! Ha tfu !

nebelwerfer

2022-07-27, 15:43
rachunków i tak nie wyrównają za bardzo :D no pomyślcie ile już stany istnieją :D najbardziej opresyjny dla nich kraj. Dodajmy do tego, że przed nimi wcale nie było lepiej :D . Angole, Francuzi, Niemcy :D każdy raczej traktował ich minimum jako tanią siłę roboczą :D , a maksymalnie to jak .... czarnych :D

Attero132

2022-07-27, 15:53
Czarni to najwięksi rasiści, wszystkie statystki na to wskazują.

nowynick

2022-07-27, 15:54
Autor napisał/a:

I co! Południe nie miało racji?
Ale banda demokratów dała przywileje i teraz zbierają to co zasiali. Lewackie ścierwo, jedyne co szerzy to przemoc i anarchia.
A w sumie to dobrze tym j***nym terrorystom, którzy zawsze walczą o "demokrację".
"Wielka cywilizacja nie zostaje podbita z zewnątrz, zanim nie zostanie zniszczona od środka"



ta bo północ to walczyła o prawa murzynów jedynie :-D Ładnie to wygląda w podręcznikach historii dla dzieci. Po pierwsze to była wojna z powodu ceł pomiędzy stanami, po drugie prawie 60 % pkb USA pochodziło z plantacji bawełny itp upraw na południu, a samo Południe chciało się odseparować od Północy jako osobny kraj. To tak jakby zajebiście bogata Bawaria czy Katalonia próbowały stworzyć niezależny byt, ta ostatnia zresztą próbowała i prawie doszło do wojny domowej w Hiszpani - zwyciężca za 50 lat pie**oliłby że to była wojna o prawa dla lpg + czy inny dyrdymał ;)

a co do filmu to wk***ił mnie niemal na równi z "seaspiracy", więc bardzo...

ProVVe

2022-07-27, 16:02
Malpy... polać bena i rzucić zapałkę

Autor

2022-07-27, 16:10
nowynick napisał/a:

ta bo północ to walczyła o prawa murzynów jedynie Ładnie to wygląda w podręcznikach historii dla dzieci. Po pierwsze to była wojna z powodu ceł pomiędzy stanami, po drugie prawie 60 % pkb USA pochodziło z plantacji bawełny itp upraw na południu, a samo Południe chciało się odseparować od Północy jako osobny kraj. To tak jakby zajebiście bogata Bawaria czy Katalonia próbowały stworzyć niezależny byt, ta ostatnia zresztą próbowała i prawie doszło do wojny domowej w Hiszpani - zwyciężca za 50 lat pie**oliłby że to była wojna o prawa dla lpg + czy inny dyrdymał
a co do filmu to wk***ił mnie niemal na równi z "seaspiracy", więc bardzo...



Całe tło historyczne wojny secesyjnej jest tematem na portal historyczny, a nie ten o zabarwieniu humorystycznym. Jednakże, po części masz rację, ale wielu historyków uważa, że to właśnie różnice społeczne pomiędzy południem, a północą były punktem zapalnym do otwartego konfliktu, bo dla południa kwestią bezpieczeństwa ekonomicznego było utrzymanie za wszelką cenę niewolnictwa w jak największym obszarze Konfederacji.
Ja pewne rzeczy upraszczam, ze względu na fakt, iż nikomu nie będzie się chciało tego czytać, ani tym bardziej mi pisać.

welder72

2022-07-27, 16:52
Murzynów powinno się uprawiać na organy i jako siłę roboczą.

kwaite09

2022-07-27, 17:02
Odwrotnie to byłby rasizm?

BambiPMT

2022-07-27, 17:12
Dobrze, że moje dzieci nie muszą się z małpami wychowywać.

ziele828

2022-07-27, 17:16
Panowie to przykre ale nas tez to czeka.Ciapki w Szwecji, Niemczech, muzułmanie w rasiji… Do naszych rodzimych patusów dołączą napływowi… kwestia czasu niestety.

p47

2022-07-27, 17:22
smutno patrzec jak te malpy bija bialych. ale to hameryka jest nie dopuscmy tego u nas. bijmy i zabijmy tych murzynow. white power.