18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

White privilege kompilacja

GeorgeHarvey1 • 2022-07-27, 14:28

Niektóre mogły już być

Juzwa

2022-07-27, 17:30
welder72 napisał/a:

Murzynów powinno się uprawiać na organy i jako siłę roboczą.



Chciałbyś przeszczep murzyńskiej pały, co?

M1Cro

2022-07-27, 17:44
Naszych dzieci trzeba uczyć rasizmu. Uczyć by nie rozmawiać i nie patrzeć na czarnych a nie ufać każdemu

RAWkitnik

2022-07-27, 18:20
0:30 cios jądrami w kręgosłup. Bambo zna kutarate łamane na hudo.

szwarc_one

2022-07-27, 18:58
Też kiedyś w Irlandii miałem spięcie z murzynami
Ale jego brązowi przyjaciele widząc pojedynek sami mnie przepraszali za kolegę
Pała to pała tyle w temacie

KFCnigget

2022-07-27, 20:10
Autor napisał/a:

I co! Południe nie miało racji?
Ale banda demokratów dała przywileje i teraz zbierają to co zasiali. Lewackie ścierwo, jedyne co szerzy to przemoc i anarchia.
A w sumie to dobrze tym j***nym terrorystom, którzy zawsze walczą o "demokrację".
"Wielka cywilizacja nie zostaje podbita z zewnątrz, zanim nie zostanie zniszczona od środka"



tylko że ta twoja wielka cywilizacja niewoliła i tworzyła piekło na ziemi każdemu kogo podbiła bo miał inny kolor skóry :) i z resztą swoim też to robili i robią, tak jak i każda inna rasa, widocznie taka ludzka natura :) nie usprawiedliwiam BLMów itp. sram na każdego zjeba któremu się wydaje że jak ma jakieś "przywileje" to będzie z nich korzystał w wyżej wymieniony sposób :)

Ratel303

2022-07-27, 20:50
Dlatego policja w USA ich odpie**ala gdzie się da ale i tak za późno namnożyło się tego robactwa i ciężko będzie.

Tsubasa

2022-07-27, 21:41


Kiedyś to było lepiej

shoe5maker

2022-07-27, 22:14
Autor napisał/a:

I co! Południe nie miało racji?
Ale banda demokratów dała przywileje i teraz zbierają to co zasiali. Lewackie ścierwo, jedyne co szerzy to przemoc i anarchia.
A w sumie to dobrze tym j***nym terrorystom, którzy zawsze walczą o "demokrację".
"Wielka cywilizacja nie zostaje podbita z zewnątrz, zanim nie zostanie zniszczona od środka"



A ja mam to w dupie.

Niewidomy123

2022-07-27, 22:39
Autor napisał/a:

I co! Południe nie miało racji?
Ale banda demokratów dała przywileje i teraz zbierają to co zasiali. Lewackie ścierwo, jedyne co szerzy to przemoc i anarchia.
A w sumie to dobrze tym j***nym terrorystom, którzy zawsze walczą o "demokrację".
"Wielka cywilizacja nie zostaje podbita z zewnątrz, zanim nie zostanie zniszczona od środka"



Akurat Republikanie byli za obaleniem niewolnictwa, poza tym to jest nowa generacja nigerów, raptem 30 lat temu nie było takich incydentów, poza gettami oczywiście.

Mosze_Borcuch

2022-07-28, 01:23
Autor napisał/a:

I co! Południe nie miało racji?
Ale banda demokratów dała przywileje i teraz zbierają to co zasiali. Lewackie ścierwo, jedyne co szerzy to przemoc i anarchia.
A w sumie to dobrze tym j***nym terrorystom, którzy zawsze walczą o "demokrację".
"Wielka cywilizacja nie zostaje podbita z zewnątrz, zanim nie zostanie zniszczona od środka"



Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich und Ksenofobicznych ma inne zdanie na ten temat.

chorym

2022-07-28, 01:23
dobra a ja chce zobaczyc jak biali napie**alaja smoluchow

Perhydrol

2022-07-28, 14:46
Muszę sobie to zapisać i wysyłać każdemu kto będzie bronić tej zwierzyny

Mohawk

2022-07-28, 15:09
co można powiedzieć, uczcie sie jak się bić, a nie tylko ryj chowac.

ra0mir

2022-07-28, 15:45
I baaardzo k***a dobrze. Im więcej takich akcji na zachodzie/USA tym lepiej dla nas. Tylko utwierdzamy się w przekonaniu żeby j***ć murzynów.
Poza tym:
Spokojne czasy tworzą słabych ludzi.
Słabi tworzą niespokojne czasy.
Niespokojne czasy tworzą twardych ludzi.
Twardzi tworzą spokojne czasy.

I tak się k***a kręci.

Dlatego zawsze trzeba tworzyć twardych ludzi, a nie j***ne różowe pedalskie lewactwo!

iPromise

2022-07-28, 16:43
Tak z ciekawości zapytam.
Czy coś tam się zmieniło po tym jak biali zaczeli dostawać wpie**ol po tej całej akcji z blm? Obudzili się czy nie?